چگونه می تواند دولت را در پروژه مدل احتمالا هزاران نفر از مرگ و میر در منطقه خلیج ژوئن?

اگر هر یک از کسانی که ثابت شود آن تاثیر می گذارد این طرح را با دقت.

“هر مدل بر اساس گمان شما قرار داده و در” اسمیت گفت.

دولت مدل پیش بینی span طیف گسترده ای و حتی در پایان کم به نظر می رسد به غلو بستری شدن در بیمارستان در بخش مراقبت نیاز دارد و مرگ و میر.

در ایالت سطح مدل mid-range ميانه طرح بود که بستری شدن در بیمارستان را در رسیدن به 10,711 توسط مارس 12 و قله در حدود 44,000.

واقعی تایید شده و مشکوک به بستری شدن در بیمارستان, مارس 12 شد کمتر از نیمی از این رقم 5,048 و نشست جمعه در 4,929 زیر حتی مدل پایین-پایان طرح 7,506 با خطوط روند نشان می دهد آنها در حال حاضر به اوج خود رسید. روز جمعه 1,531 دفاع کرد گرفته شد موارد نیاز به مراقبت های ویژه درمان شدند و زیر low-end 2,885 اوج طرح.

این مدل پیش بینی شده در سطح ایالت و میر در ماه ژوئن خواهد طیف وسیعی از 2,521 در پایان کم به 39,713 در پایان بالا. وجود دارد 1,529 COVID-19 مرگ و میر در سطح ایالت به روز جمعه در یک هفته که دیدم دولت بزرگترین واحد-روز پرش.

کالیفرنیا را برای دیدن 65 درصد افزایش در مرگ و میر در ماه ژوئن برای رسیدن به حتی که کم پایان طرح.

در شهرستان سانتا کلارا که تا به حال 94 مرگ و میر ناشی از جمعه پیش بینی شده و در مجموع در ماه ژوئن در محدوده 117 به 1,938. برای آالمدا کانتی که تا به حال 45 کشته و پنج طرح در بازه زمانی از 119 به 1,977. برای Contra Costa County, که تا به حال 22 کشته و جمعه پیش بینی شده طیف وسیعی از 80 به 1,311.

در مقابل در شهرستان کنترا کوستا ایالت بالا سلامت رسمی در اواخر ماه مارس گفت: 2,000 به 14,000 می میرند تا پایان سال است.

دولت بالا پایان طرح از شهرستان سانتا کلارا مرگ و میر است شبیه به سن خوزه مقامات “بهترین حالت” پیش بینی ارائه شده برای عموم در اواخر ماه مارس که 2000 نفر می میرند در شهرستان ژوئن حتی با پناهگاه در محل سفارش. که پیش بینی خشم اسمیت که گفت این بود “پوچ” و تضعیف اعتماد عمومی مردم به مراتب پایین تر از ارقام است که او گفت: در نتیجه تنها از محدودیت هایی که مانع از عفونت های جدید.

“این ترس بسیاری از مردم” اسمیت گفت. “آن را می دهد مردم یک حس کاذب که همه چیز بهتر شده اند و این درست نیست.”

شهرستان سانتا کلارا نیز با استفاده از محبوب دانشگاه واشنگتن و مدل سفارشی مدل از دانشگاه استنفورد اسمیت گفت. دانشگاه واشنگتن مدل کالیفرنیا پیش بینی مرگ و میر خواهد شد در مجموع 1,719 در ماه ژوئن کمتر از پایان کم از دولت طرح ریزی شده است.

اما اسمیت گفت: کشف اخیر که در شهرستان سانتا کلارا زن که فوت Feb. 6 به COVID-19 تغییر عکس می اندازد و پیش بینی های قبلی را زیر سوال.

“وجود دارد یک مخزن بزرگ از ویروس آماده به حمله,” او گفت:, “و زیادی حساس جمعیت آماده به توان و حذف.”

©2020, پالو آلتو, اخبار روزانه (منلو پارک کالیفرنیا.)

بازدید از پالو آلتو اخبار روزانه (منلو پارک کالیفرنیا.) در www.paloaltodailynews.com

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>