دقیق چگونه coronavirus آنتی بادی آزمایش ؟

مردم آزمایش نماینده?

به طور کلی بزرگتر مطالعه بهتر است.

“مردم بیشتر به شما می توانید تست — هر دو برای زمان عفونت و آنتی بادی های ایجاد شده توسط قبل از عفونت — دقت بیشتر به شما می تواند تعیین کند که چه کسی ایمن از ویروس و که پخش آن به دیگران گفت:” دکتر آلبرت ریزو American Lung Association افسر ارشد پزشکی, در بیانیه ای.

این مهم است که برای افراد در سنین مختلف و نژادهای مختلف و بخش های مختلف یک منطقه جغرافیایی. پس از آن مسائل چگونه شرکت کنندگان در حال استخدام.

با بالاترین کیفیت مطالعات شامل رفتن خانه به خانه به استخدام یک مقطع از جامعه گفت: ناتالی دین یک دانشگاه فلوریدا امار شناس و پژوهشگر.

“به طور کلی اول (مطالعات) را در حال رفتن به ساده ترین را به انجام,” Dean گفت.

چگونه شد مردم استخدام برای مطالعات اولیه?

مطالعه در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا, کردم بیشتر از آن از 3300 شرکت کنندگان از طریق Facebook ad که خواسته مردم را به درایو به یک پارکینگ که در آن آنها می توانید انگشت خود را خراشیده و خون خود را آزمایش.

بسیاری از کارشناسان با انتقاد محققان با تکیه بر داوطلبان برخی از آنها ممکن است پناه سوء ظن آنها قبلا آلوده شده است. آن را می تواند به سمت چپ طیف وسیعی از مردم از جمله کسانی که در Facebook, don’t اتومبیل و یا در غیر این صورت قادر به شرکت.

“حتی اگر شما 10000 نفر شما هنوز هم که موضوع” دین گفت.

لس آنجلس مطالعه با استفاده از یک شرکت تحقیقات بازار پایگاه داده به منظور جلب یک نماینده بیشتر نمونه. اما نتایج اولیه تا به حال کمتر شرکت کنندگان از شهرستان سانتا کلارا مطالعه است.

نیویورک مطالعه جمع آوری شده حدود 3000 نمونه از مردم در خرید مواد غذایی و فروشگاههای جعبه بزرگ. این یک اولیه دولت مطالعه با نتایج بیشتر انتظار می رود به زودی.

هیچ یک از این مطالعات از طریق رفت و از نوع peer-بررسی فرایند است که به طور کلی مورد نیاز است قبل از انتشار در مجلات علمی.

چه در پیش است ؟

دو آژانس های فدرال باید بزرگتر نظرسنجی در آثار.

موسسه ملی سلامت اعلام کرد یک مطالعه که جذب به عنوان بسیاری از 10,000 بزرگسالان سراسر کشور که قبلا مبتلا به کروناویروس عفونت را در نمونه خون.

CDC چندین مطالعات و برنامه ریزی شده از جمله یکی که در نهایت تست نزدیک به 20 ، 000 نمونه خون جمع آوری شده در تجاری آزمایشگاه. نتایج اولیه از برخی از مناطق ممکن است در آینده در ماه آینده گفت: دکتر گرگوری آرمسترانگ, CDC معاون حادثه مدیر.

CDC همچنین در حال کار بر روی مطالعه دیگری که تست مانده نمونه از قبلی اهدای خون است و برنامه ریزی های اضافی نظرسنجی انجام می شود و در سه یا بیشتر از شهرهای ایالات متحده, او گفت:.

“زمانی که همه چیز آرام در کشور ما چیزی بیشتر سیستماتیک” او گفت:.

چه چیز دیگری دانشمندان می خواهند بدانند ؟

در حالی که آزمایش خون مفید هستند, محققان نیاز به دانستن بیش از چگونه بسیاری از مردم از آنتی بادی است.

برای مثال دانشمندان را مجبور به تعیین سطح آنتی بادی محافظت از کسی که از آینده بیماری از coronavirus و چه مدت است که ایمنی به طول می انجامد. و آنها باید برای مقابله با این احتمال که کسی که آلوده شده اما تا به حال هیچ علائم ممکن است سطوح آنتی بادی بیش از حد پایین تشخیص داده می شود.

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>