چگونه کوچک مارین کانتی شهر کار می کرد به روی صفحه نمایش خود را از coronavirus

BOLINAS کالیفرنیا. — هنگامی که شیوع کروناویروس به نظر می رسد به احتمال زیاد به خشم از طریق منطقه خلیج هفته پیش ساکنان این hermitlike ساحل, جامعه, تلاش برای محافظت از خود را با انجام آنچه آنها بهترین نگهداری از غریبه ها.

با وجود یک منطقه ای اقامت-صفحه اصلی سفارش خارجی ها بودند inundating Bolinas که نشسته درست در جنوب نقطه ریس ملی ساحل دریا در غرب شهرستان مارین. فریاد مسابقات گرفت. ساکنان نوشته شده خود را در ورودی شهر و فریاد زد رانندگان “برو خانه!”

در زیر خانه “برنی 2020” ثبت نام در رنگ قرمز ساکنان آویزان دو دیگر: “Bolinas بسته به بازدید کنندگان برای مدت ها از بیماری همه گیر. ساکنان تحویل تنها.”

Jyri Engestrom, 42, یک سرمایه داری که صاحب یک خانه در اینجا نگران است که این بیماری همه گیر خواهد خشم از طریق شهر که حدود 1600 ساکنان بسیاری از آنها سالمندان است. برخی از ساکنان علائم به حال اما نمی تواند تست شده است.

“من می ترسم به دلیل رک و پوست کنده این شهر از پیری هیپی که ایده اجتماعی فاصله نیست به آغوش یکدیگر به اندازه” او گفت:.

با کار داوطلبانه و غیر انتفاعی گروه Engestrom سازمان تست پروژه برای همه مایل ساکنان Bolinas کارکنان و کارگران خط مقدم. در روز جمعه, دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو که پردازش نمونه, اعلام نتایج 1,845 بینی و دهان گرد و خاک شد. هیچ کس آلوده شد.

احاطه شده توسط دریا در سه طرف و قابل دسترسی از سان فرانسیسکو با یک باد می وزد, cliff-لبه جاده دو خط این هملت است بهترین و شناخته شده برای خود عار توسعه و غیر خودی. Bolinas رهبران آب محدود کنسول دهه پیش برای حفظ جامعه کوچک و پاره کردن علائم راهنمایی و رانندگی اشاره کرد که راه را برای شهر.

هنوز با تکنولوژی بالا کارآفرینان موفق به خرید خانه و ملک و ارزش های اجاره سر به فلک کشید. کارآفرینان ingratiated خود اهدا کردن پول برای علل محلی از جمله پارک. ساکنان گفت: آنها همچنین کمک به پرداخت هزینه برای وعده های غذایی رایگان و ماسک در طول بیماری همه گیر. این شهر آمده است به درک احسان.

“آنها درک نمی کنند این شهر گفت:” Bolinas ساکن رودی, 69, چت با مرد دیگری در یک خیابان مشرف به تالاب. “اما آنها بسیار بخشنده است.”

رودی کاهش یافته است به گذشته خود نام. “Bolinas یک مکان مرموز, شما می دانید,” او گفت:.

یک شهر نشانه ای در مقابل یک دنباله منجر به آب می خواند: “تمام ساکنان غیر ممکن است به جریمه. پناهگاه در خانه.”

Engestrom گفت: توده تست یک هفته پیش ثابت کرد بسیار آسان. حتی اگر بیمارستان بودند از قطعات مورد نیاز برای آزمون های سازمان بداهه و با استفاده از چه فراوان است. آنها در حال برنامه ریزی برای انتشار یک طرح برای جوامع دیگر که می خواهند به دنبال خود ،

او و کوروش Harmon, 49, که تاسیس یک داروسازی راه اندازی و نقل مکان به Bolinas 10 سال پیش فکر کردم برای جامعه گسترده تست پس از خواندن در مورد شمال شهر ایتالیا Vo. این آزمایش تقریبا همه آن 3,000 ساکنان در ارتفاع از شیوع کروناویروس. دو مرد گفت: آنها می خواستند به چیزی به این شهر است.

Mark Pincus که در دهکده بازی آنلاین ساز Zynga و همچنین صاحب خانه ای در Bolinas اهدا اول $100,000.

داوطلبان رنگی برای کمک به. “این است که در مورد تکنولوژی مدیران انجام این کار” هارمون گفت. “این است که در مورد جامعه گرد هم آمدن و انجام آن است.”

Engestrom می داند اپتیک از افراد ثروتمند در حال آزمایش در حالی که مردم فقیر بدون اخلال در حال, اما او گفت که اکثر ساکنان در Bolinas رهنماي.

متوسط درآمد خانوار است که حدود 58,000 و ميانه سن 62.5. بیش از 16 درصد از ساکنان عمدتا 65 ساله و مسن تر زندگی می کنند زیر خط فقر با توجه به داده های سرشماری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de