پروژه های مسکن وابسته به هوشمند غرفه به عنوان رکود اقتصادی مانع ساختمان

بیش از 1 میلیارد دلار در برنامه ریزی توسعه, همراه مسافر خط راه آهن در منطقه سونوما کانتی می ایستد به تاخیر می افتد به عنوان یک نتیجه از رکود اقتصادی به ارمغان coronavirus همه گیر است که در میان موانع برای چندین خیمه پروژه هایی که در شهرستانها و هواداران باید در صورتحساب یا لیست به عنوان تحول است.

بسیاری از پروژه های جدید در حال تبلیغ به عنوان زندگی, کار و خرده فروشی در فضاهای کمتر متکی به ماشین. اما این برنامه از کالیفرنیا به هلدزبرگ شده اند و یا به تعویق افتاد پرتاب به برزخ میان عدم قطعیت در مورد مصوبات دولتی تامین مالی و ساخت و ساز چین دار تلاش برای رسیدگی به این شهرستان بحران مسکن در همان زمان که مردم مجبور به ارزیابی مجدد راه آنها کار فروشگاه ناهار خوردن و استفاده از حمل و نقل عمومی.

این واقعیت جدید را ترک کرده است توسعه دهندگان تلاش برای تجدید نظر در طرح مخلوط با استفاده از تحولات بالا و پایین های هوشمند خط که در آن بیش از 1800 واحد از چگالی مسکن برنامه ریزی شده بود یا میله میله برای ساخت و ساز.

بزرگترین این پروژه ها است رونرت پارک 400 میلیون دلار مرکزی مربع ساخته شده و در اطراف آن سونوما-مارین منطقه ایستگاه راه آهن حمل و نقل. پیشگامانه در ایستگاه خیابان پروژه یک هدف در حال حرکت با هیچ گزارش ساخت جدول زمانی ساخت این شهرستان در دهه رویای یک منطقه مرکز شهر گریزان.

“این بسیار مهم پروژه به رونرت پارک” گفت: دیرین عضو شورای جیک مکنزی. “اجرای آن است و بدیهی است که ساخته شده است هر گونه آسان تر از آنچه که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر, اما هنوز هم چشم انداز وجود دارد و تمایل به کمک به اجرای آن هنوز هم وجود دارد. من معتقدم که در نهایت از آن ساخته خواهد شد. اما آنچه در زمان حال رفتن به در که من نمی دانم.”

شورای شهر در اواخر سال 2018 تصویب پروژه در 32 هکتار سابق دولت بیمه کشاورزی پردیس. این تماس برای 460 آپارتمان پنج طبقه 156-اتاق لوکس هتل و 270,000 فوت مربع فضا برای دفاتر و مغازه ها و رستوران ها.

موانع برای حمل و نقل محور ساخت و ساز مسکونی برخی از همان در سراسر ساختمان بخش و تامین مالی چالش های رئیس در میان آنها گفت: Keith جنگل ارشد اجرایی از سواحل شمال, سازندگان, تبادل, تجارت ،

این شهرستان را کاهش محدودیت در ساخت و ساز مسکونی در اوایل این ماه می تواند در هموار کردن راه برای برخی از پروژه های, او گفت:. اما تامین وام ساخت و ساز موظف است به سختی می شود در جریان اقتصادی headwinds.

“که بزرگ ناشناخته” جنگل گفت. “این برنامه های بزرگ و هر یک از این پروژه ها را پشتیبانی قوی از بسیاری از جامعه است. اما هیچ یک از ما نوشتن چک به آنها را کلید می شود می توانید آنها را تامین مالی؟”

رونرت پارک نمایندگان می گویند آنها هنوز خوش بینانه در مورد خود مرکز شهر دید اما تن آن به احتمال زیاد دیگر به درک.

“آن را می توان در این سایت قطعا. من فکر می کنم این نویسنده هنوز هم معتقد است که در این پروژه گفت: شهرستان, مدیر, Darrin جنکینز. “من فکر می کنم آن را به اتفاق می افتد. این فقط یک سوال از زمانی که و که بستگی به آنچه که در مرتب کردن بر اساس در سراسر جهان واقعا با توجه به این ویروس اقتصادی و اثرات آن است.”

سان فرانسیسکو-بر اساس Laulima توسعه پرداخت می شود $13.5 برای زمین در اواخر سال 2017 و قرار است این پروژه در قبل از برگزاری اخیرا بیش از تابستان گذشته یک تاخیر که Laulima نمایندگان مرتبط به بالا محلی هزینه های ساخت و ساز و چالش های تامین مالی. اصلی آن تاریخ اتمام فاز اول این پروژه در این پاییز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de