پروژه مسکن در قلب Roseland گرفتار در طرح دعوی در دادگاه

175-آپارتمان پیچیده برنامه ریزی شده برای سانتا رزا Roseland محله باقی مانده است فرو رفته در یک چالش قانونی تسلیم با نزدیک صاحب ملک و گرفتار در گردش در بالای بخش اصلی آژانس مسکن.

این 7½ هکتار سباستوپول جاده سایت متعلق به Sonoma County Community کمیسیون توسعه دیده است بسیار پیشرفت ملموس از آنجا که شورای شهر به تصویب این پروژه در ماه ژوئن. برنامه های تماس برای 100 بازار-نرخ آپارتمان 75 واحد اضافی برای مستاجران کم درآمد خرده فروشی و فضای عمومی پلازا و مدنی ساختمان که شامل فضا برای Roseland کتابخانه.

از $65 میلیون به علاوه توسعه است که در این نسخهها کار برای بیش از یک دهه است که طراحی شده برای ایجاد یک واضح تر مدنی و تجاری قلب همراه با بیشتر مسکن در رشد بخشی از جنوب غربی سانتا رزا.

این شورا رای به ادامه آمد بیش از یک درخواست تجدید نظر از یک همسایه صاحب ملک جان Paulsen که صاحب Roseland ایجاد مرکز خرید. او نگران است, طرح جدید توسعه مسکن را از بین بردن به اشتراک گذاشته فضاهای پارکینگ و راه های موجود برای کامیون ها استفاده می شود به ارائه منابع خود مرکز که در خانه های کاماچو, بازار, Taqueria El Farolito و فروشگاه عرضه میان سایر مغازه ها.

Paulsen یک Roseland مادری که در حال حاضر زندگی در هلدزبرگ شکایت در Sonoma County Superior Court برای جلوگیری از توسعه نزدیک به یک سال پیش. وی با ذکر یک سال 1956 توافق بین پدر و اواخر توسعه دهنده هیو Codding که او گفت باید نوار زمان برنامه. یک قاضی است و در عین حال به حکومت در این مورد.

جدید پروژه های مسکن طرح می تواند خراب کردن Paulsen کسب و کار گفت: وکیل رابرت Nellesen که در زمان نیز موضوع را با توسعه دهندگان برنامه برای ساخت بازار-نرخ مسکن قبل از خانه های جدید برای کم درآمد ساکنان.

“جان نمی توانیم به از دست دادن خود را مستاجران” Nellesen گفت: “و او را اگر آنها نمی توانند خود را دریافت و تحویل مشتریان خواهد آمد و پارک وجود دارد.”

این شهر در حال حاضر موافقت کرده است اجازه می دهد تا بازار – نرخ و قیمت مناسب واحد به طور جداگانه گفت: علی Gaylord, North Bay مدیر توسعه مسکن برای MidPen مسکن یک پرورش شهرستان غیر انتفاعی توسعه مسکن ها شنود گذاشته شده توسط استان برای نظارت بر این پروژه است.

Gaylord گفت: 1956 توافق کند نیاز به یک مسیر خاص برای ترافیک سایت و اشاره کرد که برنامه های تماس برای drivable مسیر بین پروژه مسکن پارکینگ و فضاهای موجود Roseland ایجاد پارکینگ.

“تحت پیگرد کسی دریافت نمی کند مسکن مقرون به صرفه ساخته شده است سریع تر” Gaylord گفت.

هیچ مذاکرات حل و فصل جای گرفته اند و آن را می تواند تا یک سال برای حل و فصل مورد Nellesen گفت.

“آن را نمی خواهد بیش تا زمانی که وجود دارد مطلقا هیچ حقوقی قطعنامه ممکن است,” او گفت:.

بن Wickham خروجی مسکن مقرون به صرفه مدیر در جامعه توسعه کمیسیون تنظیم شده است به ترک این کمیسیون در هفته آینده برای یک کار محلی مسکن مقرون به صرفه توسعه دهنده Burbank مسکن — آخرین خروج در یک موج از گردش مالی بالای این شهرستان رئیس مسکن و بی خانمانی آژانس.

آن را تا به حال دو مقام ترک در گذشته در سال های اخیر جفری راس ظاهرا مجبور به استعفا در ماه ژانویه در میان بی خانمانی بحران در جو سه تظاهرات l دنباله.

Wickham خروج بیشتر muddies ها آب مورد توسعه را در مسیر رو به جلو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im