گرمترین هفته سال در پیش رو برای سونوما کانتی

داغ آب و هوا در تابستان است پس از رسیدن به حق در زمان با روز یادبود مجموعه به علامت شروع یک موج گرما که انتظار می رود به گذشته بیشتر از هفته است.

اوج در سانتا رزا میله میله برای رسیدن به 94 در دوشنبه 97 در هر دو شنبه و پنج شنبه و 94 دوباره در روز پنج شنبه با توجه به خدمات ملی آب و هوا. پایین انتظار می رود که شیب هر شب اما تنها به بالا 50s.

سانتا رزا flirted با 90 درجه آب و هوا در اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه اما این هفته درجه حرارت بالا به احتمال زیاد شامل بالاترین از سال تا کنون, با توجه به پیش بینی ها و اطلاعات وارد شده توسط آب و خدمات.

مشاوره گرما را پوشش می دهد که قطعات داخلی از منطقه خلیج می کند و شامل سونوما کانتی خط ساحلی شروع می شود و در ساعت 11 صبح روز دوشنبه و در ادامه تا 7 بعد از ظهر پنج شنبه.

این همراه اول “یدکی هوا” هشدار از سال نشان می دهد ناسالم ازن ساخت تا با توجه به منطقه خلیج کیفیت هوا مدیریت منطقه است. اوج خطر به خصوص برای افراد با شرایط مانند آسم یا برونشیت خواهد بود در بعد از ظهر درجه حرارت بالاترین, گفت, ریچارد لام یک کیفیت هوا هواشناس با هوایی منطقه.

“یکی از چیزهایی که ما باید انجام دهید در طول بالا-ازن روز است به محدود کردن خود را در فضای باز قرار گرفتن در معرض” لام گفت:, و اضافه کرد که افرادی که در حال رفتن برای اجرا در طول گرمای روز را احساس می کنم یک اثر برجسته تر از افرادی که lounging در خارج.

اوج انتظار می رود که رها دوباره به 70s آخر هفته آینده با توجه به آب و خدمات.

شما می توانید رسیدن به تحریریه خواهد اشمیت در 707-521-5207 یا [email protected] در توییتر @wsreports.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de