‘هتل های خرد در این سال’: هلدزبرگ به نظر می رسد به قطع بودجه

هلدزبرگ در حال برنامه ریزی برای از بین بردن سه سطح اجرایی مواضع یخ پلیس دو دهانه و صرف به آرامی به آن عامل ذخایر به عنوان شهر منتظر درآمدهای مالیاتی به دوباره بجای اول برگشتن در آنچه از آن انتظار می تواند پنج سال بهبود اقتصادی دوره است.

کارکنان این هفته آغاز شد رونمایی زود هنگام توصیه به شورای شهر برای دو سال بودجه چرخه از جمله پیشنهاد کاهش از مشاغل از جمله خالی دستیار شهرستان و مدیر و معاون شهرستان کارمند ارشد و برنامه ریز نقش. مالی پیش بینی ها نشان می دهد 10 درصد کاهش در این شهرستان در صندوق به طور کلی در هزینه های جدید سال شروع ژوئیه 1 در مقابل دو سال پیش. توسط 2022 بودجه است که هنوز هم پیش بینی می شود با 5 درصد نسبت به سال 2019.

هنوز هم این شهر امیدوار است برای جلوگیری از کاهش شدید با صرف حدود 20 درصد از آن حدود 4 میلیون دلار rainy-day صندوق که بیش از دو سال دوره. کارکنان شهرستان با برچسب پیشنهاد یک “محافظه کار بودجه” است که اجازه می دهد تا سه ماهه check-ins برای تنظیم به عنوان مورد نیاز, اگر در خرید و فروش هتل و اظهارنامه مالیاتی در ادامه به سقوط کوتاه از پیش همه گیر در سطح گردشگری وابسته به شهر است.

“یک روش اندازه گیری شده است آنچه را حس می کند در این مرحله گفت: شهرستان, مدیر, David Mickaelian خواهد شد که در پایان 15 سال تصدی با هلدزبرگ در ماه جولای. “چالش ما این است که بسیاری از ناشناختهها است که آن را … نمی تواند عاقلانه برای شروع برش و چاک در اینجا وجود دارد.”

در ضمن شورای شهر ملاقات کرد و تحت بسته جلسه روز شنبه برای چهارمین بار در دو هفته به نام موقت شهرستان, مدیر, رای به اتفاق آرا به ارائه موقعیت به دیو Kiff یک زمان خاص مدیر پروژه که فقط پیوست هلدزبرگ در اواخر ماه مارس است. Kiff, 55, یک هلدزبرگ بومی بازنشسته از نه سال پست به شهرستان, مدیر, ساحل نیوپورت در ماه اوت سال 2018 است و در این میان مذاکرات قرارداد به صورت موقت ،

این شورا نیز در حال کار برای ایجاد یک روند استخدام برای پر کردن این شهر منجر مقام اجرایی. استخدام انتظار می رود که در پایان این سال است.

همچنین جمعه این شهر اعلام کرد و آن را اعطا وام کسب و کار کوچک طاقت فرسا آن $600,000 صندوق به 76 شرکت های محلی است. نزدیک به 100 کسب و کار اعمال می شود به صورت صفر و بهره وام به $15,000 نسبت به دستمزد و مزایای اجاره و دیگر نیازهای ضروری.

این شهر توجه در حال حاضر خواهد بود در غیر این صورت در ادامه به سازمان دیده بان نزدیک هتل آن نرخ اشغال که باید کاهش یافت پس از اقامت در خانه سفارش به اثر رفت در ماه مارس است. هتل باقی می ماند از طریق ماه گذشته کاهش یافته است 64% در سراسر شهرستان در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته بودند و توسط 70 ٪ بیشتر مجلل guestrooms مانند بسیاری از کسانی که در هلدزبرگ با توجه به STR یک صنعت مهمان نوازی شرکت تحقیقاتی.

اما هلدزبرگ مسکن صنعت دارای پتانسیل برای جستن به عقب با سرعت بیشتری نسبت به دیگر مقصد در سراسر کشور و کشور با توجه به یک مشاور استخدام شهر به پیش بینی خود را در هتل مالیاتی در سال آینده. کسانی که درآمد که حمایت این شهرستان در پارک ها و تفریح و سرگرمی بخش عمومی صندوق ها و جاده ها و ایمنی عمومی ادارات هنوز هم انتظار نمی رود به بازگشت به 2019 سطح حداقل تا 2021.

“ما باید یک چالش بزرگ است. در تمام حالات هتل های خرد در این سال” موریس رابینسون مشاور گفت: شورای شهر در طول آن جلسه مجازی دوشنبه. “اما من باید بگویم خود را از بازار نسبتا خوبی قرار گرفته است. سان فرانسیسکوییها خواهد به جای سفر به هلدزبرگ از رفتن به ایتالیا برای دو سال آینده و بنابراین شما در حال رفتن به یک کمی بهتر از متوسط و حتی متوسط وحشتناک است.”

هلدزبرگ در حال حاضر پیش بینی از دست دادن بیش از 2 میلیون دلار در هتل درآمدهای مالیاتی از طریق ژوئن و تحت رابینسون بدترین سناریو آن می تواند یکی دیگر از 2.5 میلیون دلار در بودجه سال جاری نسبت به سال 2019 بالغ. اما 151-اتاق لوکس هتل Montage هلدزبرگ برنامه ریزی شده است برای باز کردن در پایان سال جاری یا اوایل سال 2021 کمک خواهد کرد که جلوگیری از فروپاشی کل کسانی که درآمد رابینسون گفت. او پیش بینی شده ظرف چهار سال این هتل جدید کمک خواهد کرد تولید بیش از یک سوم این شهر را $7.7 میلیون نفر در هتل درآمدهای مالیاتی پس از بهبود اقتصاد.

با وجود پیشنهاد کاهش به هلدزبرگ را نیروی پلیس این شهرستان هنوز هم انتظار دارد به صرف اکثریت از آن سالانه صندوق به طور کلی — بیش از 70 درصد از آن $13.2 میلیون بودجه شروع در ماه جولای و $13.9 میلیون بودجه سال پس از آن امنیت عمومی ادارات. در سال 2021 حدود 6.4 میلیون دلار است که پیش بینی شده بود صرف پلیس و 3.6 میلیون به سوی آتش پرسنل در حالی که دیگر بخش تنها حساب برای بیش از 15 درصد از این شهر به طور کلی هزینه های صندوق.

کارکنان شهرستان خواهد شد در حال حاضر بیشتر در هلدزبرگ آینده بودجه برای دو سال آینده در یک ویژه مجازی جلسه شورای شهر در 4 بعد از ظهر پنج شنبه و طی آن آینده جلسه به طور منظم در 6 p. m. دوشنبه.

شما می توانید رسیدن به تحریریه کوین Fixler در 707-521-5336 یا [email protected] در توییتر @kfixler.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de