هتل کارگران در اعتراض به ایمنی کارگر بازگشایی

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

کلا >> هتل کارگران در مائوئی برگزار شد تظاهرات بیش از آخر هفته تماس در هاوایی قانونگذاران و مقامات صنعت گردشگری به بازگشایی دولت به بازدید کنندگان در حالی که حفاظت از کارکنان.

حدود 200 اعضای اتحادیه و حامیان در 70 وسایل نقلیه سوار از طریق لهینا و Kaanapali در طول این رویداد روز شنبه, مائوئی, اخبار, گزارش شده است.

شرکت کنندگان ابراز نگرانی در مورد پوشش مراقبت های بهداشتی کافی تست برای COVID-19 و در دسترس بودن تجهیزات حفاظت شخصی.

کاروان برگزار شد با متحد کردن اینجا محلی هتل 5 اتحادیه کارگران.

کارگران نشان داده و به بیان عقیده خود را دولت حیاتی صنعت گردشگری می تواند بازگشایی با خیال راحت محلی 5 کلید رهبر ارین کلی گفت.

“مسافران جهانی به دنبال هاوایی به عنوان یکی از امن ترین مکان ها برای سفر, و ما احساس می کنیم هاوایی نباید زباله در این فرصت با باز نمیشه با خیال راحت” کلی گفت.

گردشگری ایالت کاهش یافت پس از 26 مارس آغاز اجباری 14-روز خود قرنطینه برای تماس های ورودی مسافران است. لیبریا دیوید Ige در هفته گذشته تمدید قرنطینه ژوئیه 31.

در مورد 9,500 از 12,000 مهمان نوازی مراقبت های بهداشتی و مواد غذایی کارگران خدمات ارائه شده توسط محلی 5 را از دست داده اند شغل خود را از گردشگری به سقوط.

حفظ سلامت بیمه برای کارگران است و این اتحادیه را اولویت کلی گفت.

میله Antone, مدیر اجرایی, مائوئی هتل و محل سکونت ارتباط گفت: او هنوز مطمئن شوید که چگونه بسیاری از سازمان 50 نفر همچنان به پرداخت هزینه برای کارمند بیمه بهداشت و درمان در این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>