بیمارستان ها پر از اجساد در آمریکا کانون coronavirus

نیویورک >> آن را تبدیل به یک گریم مراسم در خارج از شهر نیویورک بيمارستان: کارگران در دنده محافظ بارگذاری بدن coronavirus قربانیان به یخچال تریلر.

افزایش مرگ و میر در کانون بحران در ایالات متحده غرق در شهرستان دائمی morgues و پر از فضاهای ذخیره سازی در بسیاری از بیمارستان ها به ظرفیت. به سازمان مدیریت اضطراری فدرال ارسال 85 کامیون های یخچال به عنوان موقت morgues این شهرستان گفت.

آن را که راه را برای روزها در بروکلین در بیمارستان مرکز که در آن یک کارگر سهشنبه چرخ gurney حمل یک جسم تحت پوشش سفید پلاستیکی یک اپراتور ها با دقت مطرح بدن به تریلر و undertakers آمد به ادعای باقی مانده است هنوز یکی دیگر از این شهر نزدیک به 1000 coronavirus مرده است.

بیمارستان در بیانیه ای گفت که “بحران بی سابقه خواستار اقدامات فوق العاده” و این که ذخیره سازی اضافی مورد نیاز است “به جای غم انگیز افزایش مرگ و میر قرار دادن فشار در کل سیستم مراقبت از بیمارستان به خانه های مراسم تشییع جنازه.”

“خانواده های عزادار نمی تواند به سرعت ترتیبات و عزیزان خود که گذشت باقی مانده در بیمارستان های دیگر و در نتیجه نیاز به این محل اقامت” در بیمارستان بروکلین فورت گرین محله گفت.

این شهر دفتر معاینات پزشکی نیز آغاز شده عامل موقت سردخانه, به عنوان آن را پس از حملات یازدهم سپتامبر ، حملات 11 به ارائه اضطراری ظرفیت به عنوان شهرستان دائمی تسهیلات را پر کنید تا.

این شهر coronavirus مرگ و میر بیش از دو برابر در چهار روز گذشته افزایش از 450 روز جمعه به 932 که از صبح روز سه شنبه.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود این ویروس می تواند علائم شدید مانند ذات الریه و می تواند کشنده باشد.

شهر و FEMA را تحویل کامیون های یخچال به بیمارستان های مختلف در حالی که رئیس پزشکی قانونی شده است كه آنها را در مورد چگونه به درستی حرکت می کند و فروشگاه بدن, مقامات گفت.

“برای دیدن این صحنه از تریلر های خارج وجود دارد وجود دارد و آنچه آنها انجام می دهند با کسانی که تریلر — آنها فریزر و هیچ کس حتی می توانید آن را باور” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز سه شنبه گفت.

در برخی از بیمارستان ها مانند Lenox Hill در منهتن تریلر در حال پارک شده در خیابان های شهر در امتداد پیاده رو و در مقابل از آپارتمان. اتومبیل ها و اتوبوس ها گذشت به عنوان بدن لود شد سهشنبه خارج بروکلین بیمارستان مرکز.

تلفن همراه ویدئوها پست شده در رسانه های اجتماعی بیش از آخر هفته جلب توجه به بيمارستان با استفاده از تریلر به فروشگاه بدن. یک تصویر از یک ویدئو از فعالیت خارج بروکلین بیمارستان مرکز به نظر می رسد در صفحه اول روز سه شنبه نیویورک پست.

“آن را سخت به این باور, اما این است که برای واقعی” مرد گفت: تیراندازی در این ویدئو صدای او quaking. “خداوند رحمت به ما کمک خداوند این است که برای واقعی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>