اسب می میرد در 1 روز مسابقه رزومه در منطقه خلیج آهنگ

آلبانی — 7 سال gelding درگذشت به عنوان دروازه طلایی زمینه از سر زنده مسابقه برای اولین بار پس از آالمدا کانتی مقامات بهداشت عمومی تعطیل آلبانی آهنگ در 2 آوریل در پی شیوع کروناویروس.

تجربه شکست روز شنبه در نزدیکی پایان نهمین مسابقه در حالی که در حال اجرا در داخل راه آهن در مکان سوم جای گرفت. تصویری از مسابقه را نشان می دهد سوارکار اسب دوانی شدن ژوئن هرناندز در حال پرتاب است. اسب مورد نیاز کشتن از سر ترحم به دلیل صدمات گفت: Mike دله کالیفرنیا مسابقه اسب سخنگوی هیئت مدیره.

“این که آیا آن است که روز اول یا روز آخر آن یک احساس بد” صاحب جان Tipton روز جمعه گفت از حادثه. “آن را نمی خواهد اتفاق می افتد هر روز.”

Tipton که صاحب حدود ده racehorses گفت: او در عین حال به صحبت کردن با مربی Isidor تمیو در مورد آنچه اتفاق افتاده است. این ویدئو نشان داد فتح صابر گربه لنگش به سمت خط پایان بدون هر کسی که سوار آن است.

اسب به پایان رسید در پول در 20 از آن 34 شروع می شود با توجه به Equibase یک مسابقه سایت. اسب به دست آورده $183,760 در طی شش سال زندگی حرفه ای Equibase پایگاه داده نشان داد.

این صنعت مواجه شده است و موشکافی در سال گذشته پس از سانتا آنیتا پارک گزارش 30 مسابقه و آموزش و میر از طریق آن فصل به پایان رسید که 6 ژوئن. فعالان که می خواهید به ممنوعیت ورزش در دسترس نباشد به طور منظم به اعتراض در طبقه لس آنجلس-منطقه پیگیری است.

Tipton, صاحب اسب از 35 سال از Penngrove گرفت موضوع را با کسانی که انتقاد از ورزش به عنوان حیوانات ظلم و ستم.

“این اسب به دنیا می آیند و به اجرای,” او گفت:. “آنها متولد می شوند نه به نشستن در یک غرفه یا مرتع.

“من فرستاده اسب به مرتع پرورش احشام و نفرت آنها را از آن خارج وجود دارد.”

Tipton گفت که او به تماشای مسابقه نهایی روز پنج شنبه از خانه به دلیل صاحبان مجاز در مسیر. مسابقه از سر گرفته شد بدون تماشاگر یا. سوارکاران عینک ماسک صورت و به دنبال آن ایمنی دیگر پروتکل های تایید شده توسط مقامات بهداشت شهرستان.

این حادثه مشخص سوم اسب مرگ در گلدن گیت زمینه های این ماه CHRB سوابق نشان می دهد. سه ساله gelding Arky Vaughan و 5 سال ماره Ailish را آلاله جان چرا از آموزش تصادفات در 8 مارس و آوریل 10 بود.

ده اسب مرده اند در دروازه طلایی رشته در این سال در مسیر آموزش حوادث سوابق نشان می دهد.

تسهیلات خانه حدود 1200 اسب که در ادامه به آموزش در طول موقت خاموش کردن.

فصل باز Dec. 26 و برنامه ریزی شده است تا پایان ژوئن 14 با $250,000 سان فرانسیسکو مایل سهام.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de