هاپکینز آماده به ادعا می کنند به مدت 2 به عنوان غرب شهرستان سرپرست

بی خانمان سیاست در مسئله

دنباله پاک شد در اواخر ژانویه متفرق کردن ده ها تن از افراد بی خانمان در سراسر شهرستان. شصت و قرار داده شد, در موقت تحریم اردوگاه در شرق سانتا رزا بخشی از شهرستان نزدیک به 12 میلیون دلار اضطراری تلاش به آدرس دنباله اردوگاه.

هاپکینز و سرپرست Shirlee زین شدند تهاجمی ترین در هل این شهرستان به کوتاه مدت اقدام منجر به اردوگاه موقت در شهرستان لوس Guilicos نوجوانان عدالت پردیس.

Hilber, در مصاحبه ها و در روز شنبه بحث انتقاد شهرستان استراتژی ایجاد کوچک و پراکنده تحریم ها ، او گفت که او نمی خواهم این ایده از پرت و دور افتاده پناهگاه خدمت چند ده ساکنان ترجیح می دهند بزرگ تجاری یا صنعتی ساختمان در جنوب سانتا رزا خیابان به خانه 200 یا بیشتر مردم در هزینه کمتر.

“بنابراین ما می تواند به توانمند سازی اجرای قانون می گویند “ما باید ظرفیت پناهگاه برای شما'” Hilber گفت.

هاپکینز گفت: انبار-سبک تختخواب های مانند کسانی که در سام جونز پناهگاه بی خانمان در سانتا رزا نیست درخواست تجدید نظر به بسیاری از در این شهرستان جمعیت بی خانمان.

“این که چرا وجود تخت خالی در سام جونز و چرا لوس Guilicos پر” هاپکینز گفت. “برخی از مردم نیاز به حفظ حریم خصوصی و یا فضای خود را برای سلامت روانی دلایل.”

هنوز هم در روز چهارشنبه بحث هاپکینز گفت: او معتقد است که در آنچه که او به نام “عشق” گفت: این شهرستان می تواند دیگر اجازه می دهد تا بزرگ encampments به ریشه است.

در یک مصاحبه پیگیری هاپکینز بستری در این شهرستان به اندازه کافی ندارد سرپناه برای همه آن جمعیت بی خانمان. اما نه همه پذیرش که پناهگاه هر دو.

“ما هنوز هم پناهگاه تخت ظرفیت و ما هنوز قادر به کمک به مردم” هاپکینز گفت. “مردمی که نیاز به پاسخ ما به تلاش های امداد رسانی. من آرزو می کنم ما تا به حال مردمی بیشتر در آینده و گفت: آنها می خواهند کمک کند.”

Hilber نیست تقصیر هاپکینز’ تلاش برای درگیر کردن جامعه در بی خانمانی و دیگر مسائل و او قصد ندارد از هماهنگی خود را با کسانی که پیشنهاد او یاد کرد و گفت: این گروه که “بیش از حد گوش خراش.”

“اگر یک کدو تابستان در حال اجرا بود در برابر هاپکینز آنها را برای رای دادن به تابستان کدو,” او گفت:.

چشم انداز برای مدت 2

هاپکینز برای اولین بار در سیاست درگیر شد به عنوان یک تظاهرکننده در تظاهرات دوران ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش تصدی. او سپس به طور داوطلبانه در, باراک اوباما در اولین مبارزات انتخاباتی برای رئیس جمهور. او و همسرش امت خود و کار های کوچک, کشاورزی ارگانیک غرب هلدزبرگ و سه فرزند جوان.

او تایید کرده است همه از هیئت مدیره خود را از همکاران و کامل تخته سنگ از مقامات منتخب و رهبران مدنی در سراسر شهرستان. او کمپین خزانه منعکس پایین کلید تنور مسابقه. او گزارش داد افزایش کمی بیش از $10,000 مقدار کمی در مقایسه با جنگ سینه marshaled توسط fellowing امتیازهای در حال اجرا در برابر نیرومند تر از رقبا.

پس از او قرار دادن یک تماس در Facebook او هفت کمکهای مالی از $1000 یا بیشتر از جمله سهم از سونوما داد برای باغ های انگور و محیط زیست, Dutton در مرتع پرورش احشام و دولت از سوی دیگر ، مایک مک گوایر را گشتند صندوق.

هاپکینز هیئت مدیره نایب رئیس طور خاص به سه موضوع کلیدی است که برای نگه داشتن او متمرکز در چهار سال آینده باید او بود مجددا انتخاب.

او می خواهد برای ادامه به خار اقدام بی خانمانی و مسکن. او می خواهد برای توانمند سازی خانه شورای رهبری یک بی خانمان خدمات نهاد متشکل از شهرستان سانتا رزا و پتالوما مقامات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>