هونولولو را بی خانمان چادر پروژه در حال حرکت است به Moiliili

این شهر بسته است تا خود را بی خانمان کمک رسانی و ناوبری برای Unsheltered افراد (HONU) برنامه در Waipahu و نقل مکان به ورزشگاه پارک در Moiliili در ظهر جمعه.

این HONU پروژه که متشکل از یک سری از چادرهای بادی و بهداشت, مرکز بود به طور موقت و به راحتی قابل حمل و نقل. این پروژه که با بودجه 6 میلیون دلار در دولت پول کارکنان است 24 ساعت در روز.

زمانی که Waipahu محل اول باز در Waipahu فرهنگی باغ پارک در اواسط ماه دسامبر هونولولو پلیس سروان. مایک لامبرت گفت: Honolulu Star-Advertiser که او انتظار می رود به حرکت به ورزشگاه پارک در 90 روز.

در حالی که در Waipahu, پروژه بستری 258 مهمان — 156 از آنها نقل مکان کرد و به پناهگاه و و یکی که دائم مسکن این شهرستان گفت. هدف از این برنامه اجرای مشترک توسط هونولولو اداره پلیس و اداره خدمات اجتماعی بود و به جای 300 نفر بیش از یک دوره 12 ماهه.

“پیشرفت هر فرد با استفاده از HONU خدمات است ظرف بی خانمان سیستم اطلاعات مدیریت (HMIS)” گفت: Pam شوخ اوکلند مدیر گروه شهرستان از خدمات اجتماعی. آژانس “ادامه خواهد داد برای نظارت بر HONU مهمانان در HMIS برای تعیین اینکه آیا آنها قادر به حفظ سرپناه و مسکن است. این است که داده های نقطه ای که تعیین خواهد شد در دراز مدت موفقیت برنامه,” او گفت:.

مقامات شهرستان ستایش Waipahu جامعه و دوستان Waipahu فرهنگی باغ پارک به طور خاص برای استقبال HONU و ارائه کمک های مالی از لباس و محصولات بهداشت شخصی.

لمبرت نیز قدردانی HONU کارکنان برای کار خود را. “ما در حال حاضر نگاه به جلو به ایجاد همان تاثیر مفیدی در ورزشگاه پارک و مناطق اطراف آن” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im