باغ وحش هونولولو باز کردن درهای خود را به عموم محدود ساعت

این باغ وحش هونولولو بازگشایی امروز در یک مقیاس کوچکتر و با محدود ساعت به منظور مبارزه با گسترش COVID-19.

مدیر باغ وحش لیندا سانتوس بسیار توصیه می شود که کسانی که kamaaina انتخاب برای بازدید از Waikiki تسهیلات این آخر هفته انجام دهید تا در بعد از ظهر.

“من فکر می کنم که مردم فقط آماده برای دریافت کردن و … دریافت برخی از ورزش … و چیزی برای بچه ها به انجام” سانتوس گفت: روز پنج شنبه در یک کنفرانس خبری. “بنابراین ما انتظار یک بازی بسیار خوب به اندازه جمعیت بیش از آخر هفته و امیدواریم که مردم سعی خواهد کرد نه تنها همه در یک بار به دلیل ما باید به پس از آن را (برخی از) آنها صبر کنید.”

در حالت عادی زمان از 1200-1500 نفر بازدید در یک روز داده شده او گفت:.

>> عکس: باغ وحش هونولولو به بازگشایی جمعه ساعت محدود اجتماعی فاصله اقدامات

ساعت در حال کوتاه به 10 صبح و 3:30 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه با ورود تعطیل در 2:30. “که شما به ما زمان کافی برای مطمئن شوید که ما قادر به دریافت و انجام تمیز کردن کامل” سانتوس گفت.

بازدید کنندگان نیاز به پوشیدن پوشش صورت (به جز مردم با گران شرایط بهداشتی و کودکان زير 5) و عمل اجتماعی فاصله, او گفت:. “ما باید مردم در این زمینه را به مردم یادآوری در مورد اجتماعی فاصله,” او گفت:. اما “ما در حال شکستن گروه خانواده. آنها گرد هم آمدند آنها با هم زندگی می کنند ما را به درک آنها نخواهد بود-اجتماعی فاصله.”

علاوه بر این “جریان ترافیک در حال رفتن به یک راه به سعی کنید به نگه داشتن مردم از bottlenecking در برخی از مناطق و اجتماعی-فاصله,” سانتوس گفت. “بنابراین ما در حال تلاش برای ایجاد به عنوان بسیاری از جریان ترافیک به عنوان ممکن است به طوری که مردم نمی داشتن برای رد گم کردن و اجرا به یکی دیگر.”

وجود خواهد داشت چند مناطقی که پوشش صورت را نمی توان مورد نیاز در درجه اول در چمن بزرگ و در امتیاز منطقه است.

میزان بازدید کنندگان مجاز در محصور نمایشگاه مانند پنگوئن کرگدن و سگ وحشی آفریقایی, نمایشگاه محدود خواهد شد.

“بالا لمسی” در مناطق بسته خواهد شد به طور کامل. کسانی که شامل Keiki باغ وحش تمام زمین بازی و بازی دستگاه پیاده روی در Manyara پناهگاه پرنده در دشت بی درخت, بخش کرگدن مجسمه سازی و تمام آب چشمه.

این خواهد بود که اولین بار عمومی قادر به مشاهده دو حلقه دم بچه lemurs که متولد مارس 18.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>