هونولولو به بازگشایی پارک دستشویی در حالی که پارک ها بسته باقی می ماند در پاسخ به کروناویروس

  • COURTESY HONOLULU DEPARTMENT OF PARKS AND RECREATION A comfort station is seen at Pupukea Beach Park. Honolulu has reversed its decision to close its more than 300 park restrooms around the island.

    حسن نیت ارائه میدهد هونولولو گروه پارک ها و تفریح و سرگرمی

    راحتی ایستگاه دیده می شود در Pupukea پارک ساحلی. هونولولو است معکوس تصمیم خود برای بستن آن بیش از 300 پارک دستشویی در اطراف جزیره.

شهر و شهرستان هونولولو است معکوس تصمیم خود برای بستن آن بیش از 300 پارک دستشویی در اطراف جزیره در حالی که پارک ها بسته به دلیل شیوع کروناویروس. تغییر در دوره پس از گروه های مختلف که برای حمایت از بی خانمان ها خواست مقامات شهرستان به نگه داشتن دستشویی باز است.

سوار کردن دستشویی ها خواهد بود بازگشایی شد شنبه برای استفاده عمومی با توجه به انتشار اخبار صادر شده این بعد از ظهر توسط گروه شهرستان پارک ها و تفریح و سرگرمی.

این شهرستان گفت: آن را بازگشایی راحتی ایستگاه اما پارک ها بسته باقی خواهد ماند و هیچ امکانات دیگر باز خواهد شد.

“شمالی همچنان به اصرار مردم برای جلوگیری از جمع آوری در گروه های بزرگ از 10 نفر یا بیشتر و تمرین های اجتماعی با حفظ فاصله شش پا از فاصله بین افراد” گروه گفت.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گذاشته دستورالعمل که شامل نگه داشتن پارک دستشویی باز اجازه می دهد تا بی خانمان ها به استفاده از آنها و نه به علت آنها برای پراکنده کردن زمانی که آنها باید پناه در محل برای محافظت از خود و بقیه جامعه.

اما روز دوشنبه این شهر را از بی خانمان تزار مارک الکساندر ایستاده بود بصورتی پایدار و محکم خود را در موقعیت است که او و دیگر مسئولان شهرستان با دقت کار بر روی گزینه های است که شامل بهداشت تریلر و توالت های قابل حمل و washrooms در برخی از مناطق به جای باز کردن موجود دستشویی پارک. او همچنین خواست بی خانمان ها به دنبال پناهگاه اگرچه کمبود فضا برای 2,400 unsheltered بی خانمان.

اخبار درست قبل از کنفرانس مطبوعاتی بود که برگزار شده توسط گروه هوی سلام. اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از هاوایی و موسسه خدمات انسانی Waimanalo محله مدیره و Puuhonua o Waianae در میان سازمان ها اصرار شهر به دنبال دستورالعمل CDC.

شهردار مایک Victorino گفت: او را در نظر بگیرید برای Maui County, در این دستورالعمل CDC اما در حال حاضر این شهرستان دارای چندین موجود قابل حمل توالت های صحرایی در اطراف جزیره باز نگه داشته برای استفاده است.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>