هونولولو تیم برای ایجاد توزیع مواد غذایی سایت

این شهر توسط teaming تا با هاوایی جامعه پایه و هاوایی Foodbank به کمک خوراک برآورد 256,000 مردم در طول هشت هفته که آمار مالی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

شهردار کرک کالدول اعلام کرد مشارکت بخش دولتی و خصوصی روز شنبه گفت: این شهرستان است که مطابق این بنیاد از 1 میلیون دلار کمک مالی به منظور کمک برای به تازگی بیکار با راه اندازی چهار توزیع مواد غذایی سایت در اوآهو.

بنیاد سهم از آن هاوایی انعطاف پذیری صندوق نه تنها به نفع اوآهو ساکنان; $250,000 آن 1 میلیون دلار کمک مالی را به خوراک همسایه جزیره خانواده های نیازمند.

کالدول که خود را برگزار روزانه COVID-19 کنفرانس خبری در Foodbank گفت: کمک به منظور کمک به یک شکاف گروهی از مردم در بیکاری رول بود که شغل خوب و پردرآمد که هرگز تا به حال به صورت گرسنگی و یا به دنبال کمک از Foodbank قبل از.

بنیاد سهم بود ساخته شده است با تشکر از امکان بانک هاوایی بنیاد 3 میلیون دلار کمک مالی به هاوایی انعطاف پذیری صندوق به سهولت اجتماعی و اقتصادی اثرات این بیماری همه گیر.

“امید ما این است که این کمک مالی می تواند به تسکین استرس است که بسیاری از در حال تجربه در حال حاضر به ارائه مواد غذایی برای خانواده خود گفت:” پیتر هو رئیس جمهور و مدیر عامل بانک هاوایی در یک بیانیه نوشته شده است.

هاوایی Foodbank مدیر عامل Ron Mizutani اشاره کرد که با تقاضا برای کمک های غذایی بسیار بالا موجودی کم است. “نیازهای بسیار مهم در هاوایی در حال حاضر. در اوآهو ما فورا شاهد افزایش 30 ٪ در مواد غذایی و رشد به 60 درصد.”

او گفت: هاوایی دامداران کشاورزان و دیگران را در پاسخ به تماس برای کمک به پاسخگویی به نیازهای.

چهار جدید مواد غذایی توزیع خواهد شد تا در Kaiaka خلیج پارک ساحلی در Haleiwa Waimanalo منطقه پارک Waipio فوتبال پیچیده و Kakaako اسکله پارک. هدف این است که به دو توزیع در هفته دوار در میان چهار سالن با توجه به انتشار اخبار. تاریخ و زمان اعلام خواهد شد.

جدید سایت علاوه بر مواد غذایی موجود توزیع ارائه شده توسط 200 هاوایی Foodbank آژانس های همکار.

کیکآف برای برنامه جدید خواهد بود ظهر تا 4 بعد از ظهر پنج شنبه در Waipio فوتبال پیچیده است.

Mizutani گفت: برای بررسی hawaiifoodbank.org برای به روز رسانی.

وی با تاکید بر Foodbank در حال حاضر ارائه مواد غذایی برای کسانی که نیاز دارند در آشپزخانه سوپ در درایو-thrus در بادگیر و Waianae مراکز از طریق keiki و kupuna برنامه ها و در جاهای دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>