هونولولو اداره پلیس بررسی عروق گردن داری سیاست در پی مینیاپولیس

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

ارسال نگه دارید به عنوان شناخته شده “عروق گردن خویشتن داری” استفاده هونولولو افسران پلیس متوقف شد انتظار یک نقد و بررسی از بخش های استفاده-از-نیروی, سیاست, رئیس پلیس سوزان بالارد روز دوشنبه گفت:.

بالارد در یک تلفنی مطبوعات در دسترس بودن اذعان کرد که تعلیق ارسال نگه دارید و بررسی کلی استفاده از زور در سیاست بود که در پاسخ به حوادث باعث مرگ جورج فلوید به عنوان او در حال مهار با زانو یک مینیاپولیس افسر پلیس در برابر گردن خود را. مینیاپولیس افسر پلیس به اتهام قتل درجه دوم و سه نفر دیگر از ماموران با کمک و معاونت در جرم. هر چهار نفر از کار اخراج شدند روز پس از فلوید یک دست به دستبند, سیاه, درگذشت مارس 25 بعد از سفید افسر پلیس خود را نگه داشته زانو فشار به گردن خود را برای چند دقیقه حتی پس از فلوید حرکت را متوقف و شفاعت برای هوا.

“بله, این است که انگیزه ای برای ما به نگاهی به آن برای دیدن اگر آن چیزی است که ما هنوز هم نیاز به” بالارد گفت.

ادارات پلیس در سراسر آمریکا یا در حال حاضر تغییر و یا در حال بررسی استفاده از نیروی سیاست در پی مینیاپولیس حادثه است.

عروق گردن خویشتن “است نه یک سبد از آن است که یک بار بازو; آن است که در واقع یک جودو یا روش هنرهای رزمی است که در اطراف برای مدتی” رئیس گفت. حرکت آموزش داده شده به استخدام تمام است اما به ندرت استفاده می شود, او گفت:.

“من فکر می کنم در سال گذشته آن را با استفاده از حدود پنج زمان مختلف — با توجه به تعداد استفاده از نیروهای ما که بسیار ناچیز شماره” بالارد گفت. “اما که می شود گفت به دلیل آن است که بسیار دقیق حرکت و معمولا اگر آدرنالین خود را در حال رفتن آن ممکن است مناسب ترین چیز است.”

27-صفحه HPD سیاست بر استفاده از زور گذشته بود با توجه به یک بررسی کامل از پنج سال پیش اگر چه وجود دارد ممکن است بخشهایی تغییر در این فاصله. “من فکر می کنم آن زمان چون ما ابزار جدید,” او گفت:. “ما رو بدن فرسوده دوربین ما Tazers. با تمام این ابزار جدید ما نیاز به مطمئن شوید که سیاست ما و ما پیوسته است که هنوز هم در … مناسب, چه, بهترین روش ها هستند.”

سیاست اجازه می دهد تا برای یک عروقی گردن محدودیت حرکت به عنوان یکی از آخرین استراحتگاه هنگام مواجهه با نیاز به استفاده از نیروی بالارد گفت و این بخشی از سیاست که تدریس به استخدام در آموزش از آنجا که او برای اولین بار شروع در گروه.

“من تصمیم به (تعلیق) VNR در این زمان به دلیل آنچه اتفاق افتاد” رئیس گفت. HPD است تا به حال یک مشکل با این روش; “ما به دست کشیدن بر روی چوب نه تا به حال هر گونه مسائل با آن … اما سوال من این است که در حال حاضر به عنوان رئیس چگونه اغلب ما آموزش است ، این است که بسیار دقیق عمل می کنند. چقدر ما انجام آموزش ؟ در حال افسران واقعا مهارت به اندازه کافی قادر به استفاده از آن راه آن را باید مورد استفاده قرار گیرد؟”

استفاده از آن حرکت در حال حاضر تحت بررسی توسط کمیته و بالارد گفت که او انتظار دارد توصیه خواهد شد در حدود یک ماه. یک HPD رسمی بعد از آن روشن است که این کمیته تشکیل شده است متفاوت اعضای این گروه با پیشینه های مختلف و آموزش.

او گفت که او تردید تعلیق استفاده از نگه داشتن “از آنجا که من نمی خواهم در نظر گرفتن دور همه چیز از افسر که ممکن است کمک به آنها را در جاده ها, اما من احساس کردم که این مهم به نظر ما استفاده از زور در سیاست قبل از ما ادامه دهید.”

بالارد پرسیده شد که چرا بخشهایی از VNR بخش از استفاده از زور در سیاست هستند redacted در HPD سایت.

که “از آنجا که آنها می کنند که ما تصمیم به redact,” او گفت که سازمان های اجرای قانون دیگر از جمله دولت کلانتر, تر هستند به شدت redacted.

اما حتی redactions را تحت بررسی و او گفت که او انتظار دارد “شما ببینید در کمتر redactions.”

افسران در حال تدریس در استخدام مدرسه یک سری از استفاده از نیروی حرکت آنها مجاز به استفاده از هنگامی که مواجه با یک وضعیت جدی از استفاده از اسپری فلفل به باطوم به نیروی مرگبار بالارد گفت.

هر گونه استفاده از نیروی بیش از حد غیر قابل قبول است بالارد گفت. “چه اتفاقی افتاد به آقای فلوید غم انگیز است این جنایتکار و باید آن را هرگز اتفاق افتاده است. در هر زمان و استفاده بیش از حد از زور — بدون در نظر گرفتن آنچه در این مسابقه است (فرد) از آن استفاده می شود در برابر اشتباه است.”

او افزود: “ما کامل نیست و ما امیدواریم که ما قادر به پیدا کردن آن دسته از افسرانی که سزاوار نیست به پوشیدن نشان قبل از اینکه چیزی شبیه به این اتفاق می افتد. ما نه مصون از خطا, اما من فکر می کنم ما یک کار خیلی خوب رفو.”

بالارد گفت که از او به عنوان رئیس در سال گذشته بخش نهاد آموزش برای اطمینان از افسران درک است که آنها را “یک وظیفه به مداخله زمانی که چیزی اتفاق می افتد.”

افسران مجاز به عمد زانو زدن روی هر کسی را در گردن او گفت:. “بدیهی است که اگر یک مبارزه است که متعاقب آن و آنها تا پایان این راه, سپس آنها را بلافاصله تنظیم مجدد بدون نیاز به همچنان در آن موقعیت است.”

افسران آموزش دیده به محل زانو در کسی را که دست به دستبند, اما انتظار می رود به نشستن فرد تا هنگامی که کافهای هستند در بالارد گفت.

بالارد همچنین خطاب به این موضوع از defunding ادارات پلیس یک مسئله مطرح شده در بسیاری از شهرستانها در پی فلوید مرگ در مینیاپولیس.

رئیس گفت که او مخالف است و به defunding HPD چرا که افسران آن خواسته شده را در خدمات اجتماعی وظایف به دلیل کمبود خدمات اجتماعی کارگران و از آنجا که این گروه در حال حاضر در حال صدمه زدن به وقتی که می آید به نگه داشتن مسیر با کمبود کارکنان.

بالارد گفت که او خوشحال بود با دست زدن به مقیاس بزرگ سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در اوآهو بیش از آخر هفته. هاوایی, متفاوت است, او گفت:. “ما شاهد افسران وجود دارد حفاظت از حق مردمی که به صلح و دوستی کردند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>