هونولولو رئیس پلیس سوزان بالارد حمایت کمیته به آدرس HPD مسائل

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

هونولولو رئیس پلیس است تشکیل کمیته ای برای تجدید نظر در آن استفاده از زور سیاست در میان بسیاری از تغییرات در فروشگاه و یا در حال حاضر در جریان هفته بعد از اعتراض عمومی در سطح جهان به صورت گسترده پلیس اصلاحات و پایان دادن به تعصب در پلیس.

این تظاهرات که در سراسر کشور از جمله هاوایی و در سراسر جهان شد و باعث شد توسط یک افسر پلیس به قتل در حالی که ضابط جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس; و افسر دیگر در روز شنبه قتل Rayshard بروکس در Atanta. افسران در هر دو مورد به اتهام قتل.

رئیس سوزان بالارد گفت: هونولولو پلیس کمیسیون روز چهارشنبه در جلسه ماهانه که استفاده از زور در سیاست کمیته بررسی خواهد شد عبارتند از: یک عضو کمیسیون HPD امور داخلی (استانداردهای حرفه ای دفتر) آن آموزش تقسیم و فناوری اطلاعات را بدست آورد و همچنین به عنوان مشاور حقوقی.

از 40,000 HPD دستگیری سالانه نیروی مورد استفاده در 5% از این موارد بالارد گفت که به مقدار حدود 2000 نمونه از استفاده از زور در سال است.

“از که 5% و 95% است فقط لمس نور در اسکورت شاید یک پا اعتصاب,” او گفت:. اما هر چیزی بالاتر خواهد بود که نیمی از 1% آمده با استفاده از اسپری فلفل. سطح بعدی یک چهارم از 1% بود استفاده از یک تیزر و رفت و آن را از وجود دارد, او گفت:.

دیگر از زندانیان, معصوم, نوجوانی, هر لمسی که نیاز به افسر پرونده استفاده-از-نیروی فرم, او گفت:.

او خطاب مدنی ضرب و شتم مقاله نشان داد که اختلاف در تعداد آن شمارش — 29 نفر توسط پلیس هونولولو از سال 2010 تا سال 2019 و چه HPD گزارش در مجموع 11 کشنده استفاده-از-نیروی حوادث آن سالانه استفاده از زور ،

کری Okinaga عضو هونولولو پلیس کمیسیون گفت که او متوجه می شود نقطه ای از این مقاله این است که اختلاف پرتاب همه چیز را زیر سوال.

بالارد گفت: این مقاله صحبت شد در مورد تیراندازی و یا مرگ و میر و یا برای افرادی که در حال مرگ در بازداشت پلیس.

“آنچه آنها درک نمی کنند این است که برای ما گزارش آن است که اگر یک توجیه قتل آن گزارش شده است که به عنوان مرگ و میر زمانی که شما یک نگاهی به اف بی آی, آمار,” او گفت:. “بنابراین وجود قوانین خاص برای ما گزارش.”

بالارد گفت: هنگامی که او آمد به عنوان رئیس او متوجه یک مشکل وجود دارد با آن در خانه و پایگاه داده زمانی که او نیاز به درخواست کسی برای کمک به کشف کردن آنچه در آن به معنی.

بنابراین تحت نظارت HPD خریداری یک کامپیوتر کمک در اعزام سیستم (CADS) و سوابق مدیریت سیستم با جریمه بودجه.

“من احساس نمی راحت با یک, سیستم,” او گفت:. “ما نیاز به چیزی است که قابل اعتماد نیست گفت: آن را قابل اعتماد نیست.”

او گفت: CADS باید تا این سال در حالی که سوابق سیستم یک یا دو سال پایین جاده.

اطلاعات دقیق کمک خواهد کرد که در ارائه قابل اعتماد و مطابق اطلاعات برای بخش آموزش و امور داخلی و هر آنچه در مناطق HPD ضعیف است و در, او گفت:.

یک تغییر قابل توجهی خواهد نیاز به گزارش گیری از نام افسران که درگیر در سوء مطابق با خانه بیل 285 و منظور اجرایی در پلیس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

این امر نیاز شهرستان ادارات پلیس برای افشای به مجلس هویت یک افسر پس از یک افسر تعلیق و یا ترشحات ابتدا با گزارش سالانه از 2021. آن جبران اطلاعاتی شیوه عمل اجازه می دهد تا برای دسترسی به اطلاعات در مورد معلق افسران زمانی که تعلیق رخ می دهد پس از مارس 1 سال 2020 است.

بالارد گفت که گزارش اجتناب ناپذیر است.

HPD توصیه است که رویه جرائم شامل نمی شود در گزارش و جرائم تنگ شده بود برای چنین چیزهایی به عنوان جنایات و خشونت خانگی.

کمیسر ریچارد پری پرسید که آیا بالارد نگرانی در مورد واکنش از افسران.

او گفت که پلیس اتحادیه مخالف گزارش به دلیل نگرانی های مشابه بیش از رویه جرائم.

بالارد گفت: ماموران ممکن است مشکل “در واکنش به شرایط خاص و یا واکنش نیست چرا که آن را به ارزش گرفتن به مشکل” او گفت:.

HPD نیز آغاز شده است یک برنامه آزمایشی به خدمات اجتماعی کارگران سوار همراه با افسران در موارد مربوط به بیمار روانی متهمان و کسانی که ممکن است نیاز به “صحبت کردن” بالارد گفت.

پری پرسید: آیا تا کنون سعی شده است قبل از. بالارد پاسخ داد که این کارگر خدمات اجتماعی باقی خواهد ماند در ایستگاه در موارد خشونت داخلی.

در این برنامه جدید افسران خواهد اطمینان صحنه امن است قبل از مددکار اجتماعی می شود از ماشین.

این تغییرات نیز رخ خواهد داد و در سطح آموزش.

که شامل دو روز از تعصب های آموزشی برای افسران آن آغاز خواهد شد بعد از “قرنطینه است” بالارد گفت.

افسران نیز مورد نیاز خواهد بود به مداخله و اگر آنها خود را ضرب و شتم همکاران انجام کاری اشتباه “شما نیاز به آنها را متوقف” بالارد گفت.

بخشی از د تشدید می شود به استفاده از کمتر-از – کشنده جایگزین مانند اسلحه تیزر, فلفل, اسپری باطوم و حتی یک روش است که به نام BolaWrap که قبلا در نظر گرفته شده است.

این BolaWrap با استفاده از کولار رشته های شلیک شده از یک دستگاه کوچک در یک مظنون از یک فاصله. رشته بسته بندی کردن در اطراف مظنون پاها و یا اسلحه گره زدن آنها را با کمی و یا بدون آسیب رساندن به مشکوک.

او گفت: لباس شخصی افسران دریافت خواهد کرد ”
بیشتر آموزش های رسمی” در د تشدید زیرا آنها تنها حمل اسلحه و نه کمتر-از-سلاح های کشنده است که لباس افسران نیز ادامه می دهند.

این کمیسیون برگزار شد جلسه خود از طریق یوتیوب. این جلسه را در دستور کار داشت در HPD وب سایت را می توان در یافت honolulupd.org رفتن به “وزارت” و کلیک بر روی “کمیسیون”.

رئیس کمیسیون شانون Alivado دعوت جامعه برای به اشتراک گذاشتن پیشنهادات و افکار مربوط به HPD استفاده-از-نیروی سیاست از طریق ایمیل در [email protected]
honolulu.gov و یا پست الکترونیکی و یا رها کردن به 1060 ریچاردز خیابان سوئیت 170, هونولولو, HI 96813.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>