هونولولو دستگیری 8 برای نقض coronavirus اضطراری سفارش

هشت نفر دستگیر شده اند از روز پنج شنبه به ظن نقض دولت و یا شهرستان متحده اضطراری به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به رزرو پلیس سیاهههای مربوط.

تمام دستگیرشدگان بودند مردان سنین 19 تا 50. پلیس دستگیر و بسیاری از آنها در ارتباط با جرائم دیگر مانند رانندگی بدون مجوز مشروب نقض و یا حکم.

برخی از افراد دستگیر شده شامل:

>> 50 ساله دستگیر و در نزدیکی Waikiki پوسته حدود 2:30 بعد از ظهر پنج شنبه برای حکم و به ظن نقض قوانین اضطراری.

>> 19 ساله بازداشت حدود 10:20 بعد از ظهر پنج شنبه در نزدیکی Liliha و شمال Kukui خیابان به ظن نقض مشروب قوانین و قوانین اضطراری.

>> 24-year-old man بازداشت حدود 5:50 صبح یکشنبه برای بررسی یک حکومت اضطراری نقض نزدیکی Kapahulu خیابان و خیابان چارلز. او منتشر شد پس از ارسال 500 دلار وثیقه آزاد شد.

>> 39 سال به زندان گرفته شده در Dillingham بلوار حدود 9:35 صبح شنبه به ظن جنایی اموال آسیب مواد مخدر جرم و تخلف از قوانین اضطراری.

شهردار کرک کالدول صادر stay-در-خانه-از-خانه جهت اوآهو در 22 مارس و به دنبال آن رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige که صادر اقامت در خانه سفارش برای دولت در 23 مارس. هر دو دستور در اثر تا مارس 30.

نقض قوانین ایجاد شده در طی یک وضعیت اضطراری است و تخطی از قانون مجازات به 5000 دلار جریمه و یک سال زندان محکوم شد.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>