هونولولو مقامات و پناهگاه آماده شدن برای طوفان داگلاس

آماده هاوایی.

که فراگیر پیام از دولت و مقامات شهرستان به عنوان طوفان داگلاس که شد عمده دسته 4 طوفان دوشنبه ادامه داد: تقویت راه خود را به سمت جزایر هاوایی یک شبه.

در 5 p. m., Douglas بود در مورد 1,125 مایلی شرق – جنوب شرقی از هیلو با حداکثر پایدار باد از 130 مایل در ساعت و سفر به غرب-شمال غرب در 18 مایل در ساعت با توجه به ملی مرکز طوفان در میامی.

داگلاس است و پیش بینی می شود نزدیک به قدرت طوفان هنگامی که آن را نزدیک به جزایر سه شنبه شب در این مرکز گفت.

پیش بینی از خدمات ملی آب و هوا هشدار داده بود که “تهدید سه گانه از خطرات” به دولت از جمله, اما نه محدود به دستخوش توفان و جاری شدن سیل, بارش باران و خطرناکی دریاهای خشن است که می تواند منجر به آسیب رساندن به گشت و گذار به ویژه در شرق و سواحل جنوبی.

ساعت می تواند مورد نیاز برای بخش های دولت امروز با اثرات بالقوه ابتدا در اوایل شنبه شب.

پیش بینی هنوز هم نمی دانم چه بخش هایی از جزایر تحت تاثیر قرار خواهد شد بیشتر است. هر کس در دولت باید طرح اضطراری در محل همراه با 14 روز عرضه کیت آماده قبل از شنبه شب.

رژیم صهیونیستی. دیوید Ige در روز پنج شنبه صادر شده قبل از ریزش زمین اضطراری اعلام اجازه هزینه از بودجه دولت برای کارآمد تسکین فاجعه مرتبط با آسیب و زیان و رنج است که می تواند نتیجه از طوفان است. تسکین دوره بلافاصله شروع می شود و همچنان از طریق ژوئیه 31.

هاوایی, هیئت نمایندگان کنگره نیز خواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ارائه کمک های فدرال قبل از داگلاس’ باران سیل آسا برای کاهش فشار از یک دولت در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با یک بیماری همه گیر.

“با زمان باقی مانده قبل از پیش بینی ریزش زمین ما می توانید مراحل است که بهبود نتایج برای هاوایی ساکنان” نوشت: هیئت. “هماهنگی نزدیک میان دولت فدرال و ایالتی و مقامات شهرستان خواهد آن را ممکن است به تجهیزات و پرسنل و برنامه در محل برای طوفان داگلاس. حمایت دولت فدرال است که به ویژه مهم در این برهه از آنجا که بسیاری از دولت و اورژانس شهرستان مدیریت و پرسنل واکنش در حال حاضر متعهد به COVID بیماری همه گیر.”

اگر چه هیچ مقادیر خاص هستند اظهار داشت: ایالات متحده سنسور. برایان Schatz و Mazie Hirono و آمریکا مظنونان حمله به دانشگاه Ed مورد و Tulsi Gabbard برشمرد درخواست های خاص برای حفاظت فردی, تجهیزات, پزشکی, پشتیبانی, مواد غذایی و آب اضافی پناهگاه امکانات و پرسنل و تخصص به نگه داشتن ساکنان امن است.

شهرستانهای مختلف در سراسر هاوایی در ضمن در حال آماده سازی پناهگاه طوفان evacuees اما با فشار اضافی مطابق با COVID-19 دستورالعمل.

هونولولو شهردار کرک کالدول گفت: با توجه به فاصله فیزیکی مورد نیاز فضای بیشتری مورد نیاز خواهد بود — حدود 60 فوت مربع در هر فرد و در نتیجه بیشتر سرپناه فضای مورد نیاز خواهد بود و داوطلبان بیشتر برای کارکنان پناهگاه.

استاندارد مورد نیاز برای پناهگاه و به طور کلی 10 متر مربع برای هر نفر.

یک لیست به روز شده از پناهگاه برای اوآهو انتظار می رود که امروز منتشر شد به گزارش گروه شهرستان از مدیریت اضطراری سخنگوی John Cummings و خواهد بود ارسال شده در hnl.info.

او گفت: این شهرستان همراه با صلیب سرخ آمریکا در حال تلاش برای ایجاد پناهگاه به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است. کسانی که برنامه ریزی برای رفتن به پناهگاه باید انتظار, پزشکی, سلامتی, چک, او گفت:, و آوردن لوازم اضافی.

“شما 14 روز کیت شامل اضافی ماسک شاید سه یا چهار هر فرد در مورد شما وجود دارد برای چند روز و ضد عفونی کننده دست اگر شما می توانید مناسب شستن دست های خود را,” او گفت:. “ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای اطمینان از پناهگاه های که در دسترس هستند به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است با توجه به همه گیر ما در حال حاضر است.”

شهر “Kalakaua باز و خیابان” این رویداد روز شنبه لغو شده است.

دایان Peters-Nguyen, مدیر عامل شرکت آمریکایی صلیب سرخ و اقیانوس آرام جزایر منطقه گفت: غیر انتفاعی کار کرده است با مقامات دولتی به هماهنگی افتتاح پناهگاه است.

با توجه به COVID-19 وجود خواهد داشت درجه حرارت چک برای همه کارکنان و داوطلبان و ساکنان ورود به پناهگاه است. در ضمن تمام افراد در پناهگاه مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن چهره پوشانده اند. کسانی که نمی آوردن یک ماسک خواهد شد ارائه شده با یک.

منابع کافی باید در دسترس به صورت داوطلب در سرپناه کارگران اما صلیب سرخ از کمک های مالی از جامعه است.

اگر هر فرد در یک پناهگاه نمایشگاه علائم او گفت: آنها را در قرنطینه می شود و در یک اتاق جداگانه به منظور به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض به دیگران و دریافت مراقبت از بهداشت حرفه ای.

یک چالش عمده ای غیر انتفاعی است در مواجهه با یک نمایشی 70 درصد کاهش داوطلبان در این سال, او گفت:. بسیاری از بازنشستگان که در معرض خطر بالای ابتلا به کروناویروس جدید, در حالی که دیگران ممکن است شرایط بهداشتی اساسی و یا دلایل دیگر به ماندن در خانه این سال است.

“ما درک می کنیم این است که غیر معمول زمان” گفت: Peters-Nguyen. “ما می خواهیم به مطمئن شوید که تمام داوطلبان ما راحت هستند. ما همیشه می گویند مطمئن شوید که شما و خانواده خود را امن هستند ،

بالاترین نیاز برای پناهگاه داوطلبان گفت: از جمله در سایت سرپرستان و ارائه دهندگان خدمات سلامت.

“ما امیدواریم که این پایان می رسد تا خوب خشک اجرا شود و نه چیزی که واقعی است اما ما باید آن را به طور جدی و آماده می شود,” او گفت:.

ساکنان می خواست به پناهگاه در محل در خانه به عنوان انتخاب اول شهرستان خبر داد. اگر که ممکن است پناه با خانواده یا دوستان است انتخاب دوم به دنبال رفتن به یک شهر عمل سرپناه به عنوان آخرین چاره.

در طول طوفان لین در سال 2018 این شهرستان افتتاح حدود 15 پناهگاه انطباق حدود 1000.

کالدول گفت: طرح های مانند از قبل لود شده “اوآهو قوی” کارت برای کمک به خانواده خرید 14 روز از مواد غذایی و لوازم آماده خواهد شد توسط این آخر هفته. این شهر نیز در گفتگو با سازمان مدیریت اضطراری فدرال در مورد استفاده از اتاق های هتل برای پناه اما خواهد شد که به احتمال زیاد اتفاق می افتد در زمان طوفان داگلاس.

هاوایی الکتریک گفته است که فعالانه در حال آماده شدن برای پاسخ به اثرات داگلاس و همچنین ارائه راهنمایی در تهیه خانه برای طوفان.

هونولولو اورژانس مرکز عملیات برنامه ریزی شده است برای باز کردن مدتی امروز. یک تیم از شکارچیان طوفان مستقر خواهد شد در این شب NWS گفت: برای جمع آوری داده ها در داگلاس.

صلیب سرخ آمریکا به دنبال داوطلبان در هاوایی

داوطلب? شما باید 18 سال یا مسن تر و دسترسی به اینترنت برای آموزش. تماس با داوطلب خدمات شماره در 739-8122. به کمک های مالی به صلیب سرخ مراجعه کنید redcross.org/hawaii.

20200723 سلام هیئت Lett… توسط Honolulu Star-Advertiser در Scribd

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de