هونولولو شهردار کرک کالدول انتقاد شکست دولت را گسترش COVID-19 تست

شهردار کرک کالدول در روز جمعه با انتقاد از وزارت بهداشت برای انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت در برابر گسترش COVID-19 و برای رد این شهرستان را برای کمک به این تلاش.

اما سلامت مدیر بروس اندرسون و اپیدمیولوژی دولت سارا پارک گفت: شهردار ارائه شد غیر واقعی و غیر ضروری است. آنها گفتند دولت ramping تا تلاش های خود را و آماده شده است اگر بیشتر مردم فراموش قرارداد ویروس.

این اختلاف رخ داده است در همان روز دولت اعلام کرد که برای اولین بار در هشت هفته جدید موارد مثبت COVID-19 گزارش شد در حالیکه در 24 ساعت. از جمعه شده اند وجود دارد 629 مورد تأیید و 17 مرگ و میر.

کالدول در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: او از نگرانی های مطرح شده توسط حدود 80 متخصصان پزشکی و سایر ذینفعان که با ارسال نامه ای به رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige این هفته شفاعت با او برای متقاعد کردن وزارت بهداشت به ارائه تست بیشتر, تماس, ردیابی و جداسازی و قرنطینه سیاست — و به قبول کمک بیشتری انجام این کار است.

“روشن است به همه ما در این نقطه است که با وجود این واقعیت است که هونولولو در تلاش است برای انجام تست های, تماس, ردیابی و جداسازی مسئولیت نهفته است مستقیما در دامان وزارت بهداشت رهبری” کالدول گفت. “و ما انجام داده ایم در مورد تا آنجا که ما احتمالا می تواند.”

شهردار گفت: دولت عدم گسترش تست و قرارداد ردیابی است که بیشتر مربوط به این شهر آماده می کند اجازه می دهد تا اکثر کسب و کار خرده فروشی به بازگشایی جمعه ارائه آنها با دستورالعمل و احتمالا رستوران در اواخر این ماه یا اوایل ماه آینده.

“ما می دانیم که ما باز تا جامعه ما در جزیره اوآهو وجود دارد رفتن به یک گسترش ویروس و ما در حال رفتن برای دیدن بیشتر موارد” کالدول گفت. “و ما نیاز به آماده برای زمانی که رخ می دهد.”

شهردار گفت که با وجود قوی نگرانی او نمی اندیشند که آیا اجازه می دهد تا خرده فروشان به بازگشایی در هفته آینده.

“من فکر می کنم وجود دارد بیشتر در معرض خطر چون ما نمی دانیم که ما همه چیز را می دانم, اما من فکر می کنم ما همچنان به یک اندازه گيري مرحله به مرحله روش برای باز کردن” کالدول گفت.

زمانی که مقامات شهرستان گفت: DOH آنها در نظر گرفته شده برای حرکت به جلو با برنامه های بیشتری به انجام تست به آنها گفته شد که “اگر ما انجام این کار, آن می تواند غیر قانونی تست مردمی که علائم” کالدول گفت آژانس نداد.

“ما در حال رفتن به فشار رو به جلو در این” او گفت:. “ما باور داریم که تست, تماس, ردیابی و جداسازی هستند اجزای حیاتی از قرار دادن عمومی ایمنی و بهداشت در درجه اول به عنوان ما شروع به باز کردن اقتصاد است.”

کالدول گفت: این شهرستان در حال کار با هاوایی خصوصی دو آزمایش به آزمایشگاه. “هدف ما این است که برای تست همه مخاطبین از هر کسی که تست مثبت هر دو بدون علامت و قبل از علامت. هدف ما این است که برای تست همه تماس از تماس نزدیک و نه صبر کنید برای کسی که به بیمار به در آمده و از آنها بخواهید برای آزمایش.”

اندرسون رسیده بعد از ظهر جمعه گفت: نه او و نه پارک دیده بود نامه ای که کالدول اشاره شده است.

46-صفحه نامه توسط متخصصان بهداشت گفت: وجود نیاز به “چالاک تر بهتر منابع عمومی سلامت رهبری در سطح دولت است. ما نیاز به رهبران که بتوانند به سرعت و به طور موثر به شیوع بیماری. آنها باید قدرت برای خاموش کردن برس آتش سوزی به سرعت و جلوگیری از رشد نمایی در موارد جدید.”

علاوه بر این “DOH باید انجام نمونه نماینده از جمعیت های سراسر کشور برای به دست آوردن احساس برای شیوع این ویروس در جامعه به عنوان اپیدمی پیشرفت” در این نامه گفت. “این می تواند فعال نظارت به جای صرفا با تکیه بر منفعل نمونه های ارائه شده از طریق (این) آنفولانزا, سیستم غربالگری.”

اندرسون گفت: دولت از طریق آن نگهبان نظارت برنامه در حال تست در معرض خطر جوامع و قدردانی چه کمک به این شهرستان را فراهم خواهد کرد. از طریق خصوصی ارائه دهندگان خدمات پزشکی و مراکز بهداشتی و درمانی این برنامه به دولت سنج از آنچه که اتفاق می افتد با کروناویروس جدید.

دولت را به جسم شهر را از قبل برنامه ریزی به صرف $2 میلیون نفر برای استفاده از سرزمین اصلی شرکت به ارائه تست بیشتر در مراکز بهداشتی و درمانی به دلیل آن معتقد است این شهر پول می تواند صرف بهتر در محلی آزمایشگاه های تست. کالدول است پس از توافق برای استفاده از هاوایی دو آزمایشگاه های تست و دولت هیچ مشکلی که اندرسون گفت.

پارک گفت: یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی است که معتقد است که یک بیمار ممکن است COVID-19 می سواب که فرد و سپس نمونه تست شده در دولت و یا آزمایشگاه خصوصی.

اندرسون گفت: دولت در حال حاضر در حال تست تماس نزدیک “به عنوان مورد نیاز” و برنامه ریزی برای انجام تست های بیشتر در جوامع در معرض خطر از جمله کسانی که در مراقبت از خانه و بیمارستان و زندان است.

“ما در حال انجام آنچه ما باید انجام دهیم و انتظار ما را به انجام,” او گفت:.

دولت در حال همکاری با دانشگاه هاوایی به آموزش 200 به 500 نفر که در حال حاضر برخی از مرتب کردن بر اساس از پزشکی پس زمینه برای کمک به تست و تماس با ردیابی پارک گفت.

فن آوری های جدید اجازه می دهد تا محققان به مانیتور حداقل چهار بار به عنوان بسیاری از مردم از طریق نظرسنجی, او گفت:.

“ما 23 در خانه اپیدمیولوژی متخصص و … برای انجام تماس با ردیابی” اندرسون گفت. DOH می تواند اضافه کردن حدود 70 نفر از طریق برنامه های خود را با آه. “با این که منابع ما به طور بالقوه می تواند مسیر تا 1000 نفر در روز است.”

پارک گفت: این آزمون نشان دهنده یک “نقطه در زمان” تجزیه و تحلیل و آن را غیر واقعی خواهد بود برای هر دولت برای تست همه. “ما اطمینان حاصل کرد که آزمایش انجام شده است در راه” او گفت:. “ما نمی تواند به طور مداوم تست هر فرد در هر روز. ما توانایی انجام این کار است. هیچ کس در هر نقطه.”

دولت نه بگویید شهرستان مقامات آن نمی تواند آزمون افراد بدون علائم درست است که آنها نمی تواند آزمون کسانی که نمی خواهید به آزمایش اندرسون گفت.

سرهنگ رژیم صهیونیستی است. جاش سبز که تا به حال خود را در مخالفت با Ige دولت بیش از دست زدن به آن از شیوع گفت: concurs با کالدول.

“شهردار و من در توافق در این یکی و من خوشحالم که او گفت:” سبز دکتر پزشکی. “من قطعا موافقم که بیشتر تست کنیم بهتر مجهز خواهیم بود برای ادامه به نگه داشتن این ویروس در خلیج است.”

هونولولو شهردار کرک Caldwel… توسط Honolulu Star-Advertiser در Scribd

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de