هونولولو مائوئی شوراهای تشویق از راه دور تعاملات

هونولولو شورای شهرستان در نظر دارد برای برگزاری جلسات برنامه ریزی در روزهای آینده به عنوان برنامه ریزی شده اما رئیس Ikaika Anderson امروز در تشویق مردم به تماشای جلسات از راه دور و به ارائه شهادت خود را آنلاین.

شورای کمیته بودجه برنامه ریزی شده است برای شروع پنج شنبه یک هفته سری از جلسات با هر یک از این شهر ادارات و سازمان ها.

کامل شورای اسلامی نیز برگزاری یک نشست ویژه پنج شنبه به نظر مقدماتی رای در لایحه 35 که اجازه می دهد شهردار کرک کالدول به شیر به یک $120.6 میلیون ثبات مالی صندوق بیشتر معمولا شناخته شده به عنوان “صندوق روز بارانی.” قانون در حال حاضر متحده آن را تنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد زمانی که برخی به وضوح تعریف شده اقتصادی یا درآمد شرایط باعث می شوند یا اگر فرماندار یا رئیس جمهور اعلام وضعیت اضطراری ناشی از بلایای طبیعی است.

بعد به طور منظم برنامه ریزی شده شورای جلسه چهارشنبه آینده.

“من معمولا هر کس خوش آمدید برای شرکت در فرایند قانونگذاری اما در حال حاضر آن را محتاطانه به تشویق کسانی که علاقه مند در شهادت به ارائه شهادت خود را آنلاین و نمایش های آینده جلسات آنلاین (در olelo.org) و یا در Olelo کانال 54” اندرسون گفت: در یک نسخه.

اطلاعات در مورد هونولولو شورای شهر را می توان در سایت زیر: http://www.honolulucitycouncil.com یا http://www.honolulu.gov/council.

“ما همچنین به دنبال در گزینه های برای حفظ مشارکت عمومی در حالی که همچنین محدود کردن پتانسیل برای جامعه گسترش” اندرسون گفت: Honolulu Star-Advertiser در یک متن. کارکنان خود را در حال انتظار است یک پرس و جو به دولت از شیوه های اطلاعات درخواست اگر آن خواهد بود مطیع دولت آفتاب قانون اگر آن را به قبول شهادت زنده از راه دور و یا استفاده از برخی از فن آوری های مدرن, او گفت:.

به عنوان اعضای شورای خود شورا قوانین داخلی نیست و در حال حاضر اجازه می دهد برای اعضای خود را به شرکت از راه دور در پس این قوانین نیاز به تغییر اندرسون گفت.

شهر دیگر سازمان ها از جمله اخلاق کمیسیون و رای کمیسیون — آیا در جلسات به تازگی با اعضای شرکت کننده از راه دور.

“من با هدف به روشنی طرح احتمالی در هفته آینده یا” اندرسون گفت. “در بهترین سناریو مورد من امیدوارم که ما فقط بودن بیش از حد محتاط است. با توجه به اینکه چگونه به سرعت وضعیت تکامل یافته در مناطق دیگر من نمی خواهم ما را به خودمان را پیدا کنید در یک وضعیت که خدشه دار تداوم دولت و از سلامت عمومی است.”

Maui County رئیس آلیس لی صادر مشابه آزادی در مورد قوه مقننه در اوایل این بعد از ظهر.

لی گفت: در آزادی که او به خصوص در مورد افراد مسن و کسانی که با شرایط جدی پزشکی مانند بیماری های قلبی دیابت و بیماری های ریوی.

“مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را شناسایی کرده اند این گروه به عنوان یک خطر بيشتری برای ابتلا به بیماری های جدی از COVID-19,” لی گفت. “من می خواهم به اصرار به ماندن آگاهانه از طریق شهرستان از مائوئی سایت و به اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش Coronavirus.”

اطلاعات در مورد ارسال مکان شهادت از طریق ایمیل را می توان در جلسه برنامه در http://mauicounty.us/agendas/.

شورا جلسات کمیته پنج شنبه و کامل جلسه شورای جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im