هونولولو ماراتن مدیر عامل می گوید: او مورد آزار قرار گرفته توسط دانشگاه میشیگان دکتر

آن آربور میشیگان. >> رئیس جمهور و مدیر عامل یکی از این کشور بزرگترین ماراتن اتحاد پیوست یک گروه کر از دانشجویان سابق که مورد شکایت اواخر دانشگاه میشیگان دکتر گفت: پزشک انجام “کاملا نامناسب” عمل او را در طول یک معاینه پزشکی در 1970s.

دکتر جیمز Barahal که خود دیرین پزشک گفت: آسوشیتد پرس در یک مصاحبه تلفنی که دکتر رابرت E. اندرسون به او دیجیتال, آزمون رکتال, زمانی که پس از آن-پزشکی, دانش آموز, بازدید دانش آموز مرکز بهداشت در سال 1975 شکایت از گلودرد.

“من به یاد داشته باشید ترک و من هنوز هم می تواند تصویر از مرکز بهداشت و راه رفتن را از طریق اتاق انتظار گرفتن در خیابان و آن را مانند” چه بود؟’ من می دانستم که آن را کاملا نامناسب” Barahal روز دوشنبه گفت:.

67 سال زندگی می کند که در کیلوا هاوایی به رهبری تا هونولولو ماراتن برای بیش از 30 سال شده است و همچنین به هاوایی ورزشی سالن از شهرت.

Barahal شد آموزش میشیگان متقابل کشور تیم در سال 1975 زمانی که او بود “نوشته” در برای دیدن اندرسون بود که مدیر بهداشت دانشگاه خدمات و همچنین به عنوان یک پزشک به برخی از آن آربور مدرسه در تیم های ورزشی. اندرسون در سال 2008 درگذشت.

دانشگاه میشیگان مقامات هشدار داده بودند بیش از چهار دهه پیش که اندرسون بوده است خود بیماران در طول امتحانات. او تنزل اما ادامه کار وجود دارد و در ادامه به اتهام سوء استفاده دوباره به عنوان یک پزشک با ورزشی بخش با توجه به اسناد و مدارک از یک تحقیقات پلیس AP به دست آمده از طریق یک-درخواست سوابق.

کاوشگر آغاز شد و در اکتبر سال 2018 بر اساس نامه ارسال شده توسط یک کشتی گیر سابق به مدیر ورزشی Warde مانوئل در اواسط ماه جولای. آن را ساخته شده تا هفته گذشته.

پس از آن تعدادی از مردان ادعا سوء استفاده جنسی توسط اندرسون از جمله Barahal را حفظ شرکت های حقوقی هستند که به نمایندگی از شاکیان که شکایت دانشگاه ایالتی میشیگان و دانشگاه ایالتی اوهایو در موارد مشابه. به اتهام سوء استفاده در دانشگاه میشیگان و اوهایو دولت خرس شباهت قابل توجه. دانشگاه مینه سوتا نیز بررسی ادعای متهم سابق دستیار مربی تیم هاکی از نظر جنسی سوء استفاده از بازیکنان.

یک خط تلفن راه اندازی شد برای کسانی که اطلاعات در مورد اندرسون به جلو آمده. Barahal که به نام خط هفته گذشته گفت: او صحبت نمی کنم به کسی در مورد نقض بلافاصله پس از آن و یا گزارش آن به دانشگاه و یا مقامات دیگر اما که او هرگز آن را فراموش کرده است.

“این شرم آور و نامناسب است. اما این چیزی نیست که بچه ها به طور کلی بحث در مورد” او گفت:.

خاطرات آن روز با عجله برگشت هر چند زمانی که او گوش به مادر آلما فوتبال بازی در تلویزیون.

“زمانی که آنها نشان می دهد در ابتدای بازی این تیم در حال اجرا به لمس ‘M’ Club Go بنر آبی, من می خواهم گاهی اوقات دیدن او — او خیلی کوتاه و نه خیلی های ورزشی — پرش به بالا به سعی کنید به لمس بنر که موفق باشید چیزی که برای میشیگان” Barahal گفت. “و آن هم از نوع آورده است که (حافظه) بازگشت. بنابراین من گفت: داستان سال برای مردم در مورد چگونه من برای گلو درد و او انگشت خود را تا لب به لب من. منظور من گفت که داستان را برای سال.”

و او را از گفتن آن در حال حاضر عموم Barahal گفت: سعی کنید برای کمک به قربانیان همکار.

“هر چه زودتر به دانشگاه می داند که نه تنها این پزشک قادر به انجام این کار, او آن را انجام دهد, پس از آن من فکر می کنم که همه به خوبی خواهد بود در جاده ها به هر بهبودی عاطفی و یا در غیر این صورت که آنها به دنبال” او گفت:.

“مردم واقعا رنج می برد (و) نیاز به باور. و تنها راه آنها در حال رفتن به اعتقاد بر این است که اگر افراد دیگر داستان خود را بگویید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>