هونولولو حال روشن در رنگ های شهرستان آمبولانس ملی اورژانس در هفته

  • JAMM AQUINO / JAQUINO@STARADVERTISER.COM EMT Ikaika Mollena loads a gurney into his team’s ambulance after taking in a patient to the emergency room at Queens Medical Center on May 15. National EMS Week lasts from May 17-23.

    JAMM آکینو / [email protected]

    EMT Ikaika Mollena بارهای gurney به تیم خود آمبولانس پس از مصرف در یک بیمار به اتاق اورژانس در کوئینز مرکز پزشکی در مه 15. ملی EMS هفته طول می کشد از مه 17-23.

هونولولو حال روشن خواهد شد تا با نارنجی و آبی و سفید چراغ به مناسبت گرامیداشت روز ملی اورژانس خدمات پزشکی در هفته است.

“از پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPEs) در هر تماس decontaminating خود را به آمبولانس و تجهیزات پشتکار و پاسخ به هر تماس برای کمک های پزشکی نمی دانستند اگر فرد در داخل شما با coronavirus. ما شهر ما خدمات اضطراری پزشکی تیم تشکر برای ارائه جزیره ما با بالاترین سطح pre-پزشکی بیمارستان درمان است.” شهردار کرک کالدول گفت: در انتشار اخبار امروز.

ملی EMS هفته طول می کشد از مه 17-23.

رنگ چراغ های نشان دهنده رنگ های شهرستان آمبولانس. این شهر EMS کارکنان پاسخ به بیش از 95,000 خواستار کمک هر سال با توجه به انتشار.

جیم هاو مدیر هونولولو خدمات اورژانس بخش ابراز قدردانی خود را برای حمایت از اورژانس دریافت کرده است به خصوص در دو ماه گذشته به عنوان شهر پرداخته و با COVID-19 شیوع.

“ما اورژانس خدمات پزشکی بخش است و احساس فوق العاده ای مقدار از سلام و پشتیبانی از جزیره ما مردم بیش از دو ماه گذشته. که قدردانی شده است بحرانی محرک برای ما امدادگران و اورژانس پزشکی تکنسین های است که پشتیبانی آنها را به ادامه خطر ایمنی خود برای رفاه جامعه ما” هاو گفت در انتشار.

تم برای این سال ملی اورژانس در هفته است “امروز آماده. آماده شدن برای فردا.”

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de