هونولولو اخلاق کمیسیون OKs هدیه برای پاسخ اول

هونولولو اخلاق کمیسیون در روز جمعه رای به اجازه می دهد شهرستان افسران پلیس و دیگر اولین پاسخ دهندگان به قبول هدیه از مردم که در نظر گرفته “نشانه سلام و اعمال محبت” برای مدت های جدید شیوع کروناویروس.

موقت و تغییر در اخلاق دستورالعمل باعث شد افزایش حمایت عمومی برای کسانی که در خط مقدم نبرد برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

این تغییر فقط مربوط به پلیس و آتش نشان و امدادگران و نجات غریق به کار گرفته شده توسط این شهرستان از دیگر اولین پاسخ دهندگان آنها در خارج از صلاحیت این دادگاه ها از پانل.

رئیس کمیسیون ویکتوریا علائم گفت: افزایش تعداد خبرها گزارش شده است در انواع مختلف هدایا و برنامه های جدید به منظور نشان دادن حمایت برای پاسخ اول.

کمیسیون اجرایی مدیر Jan Yamane توزیع نسخه از مقالات در مورد محلی “هتل ها برای قهرمانان” برنامه و مک دونالد در سراسر کشور “با تشکر از شما غذا برای اولین پاسخ دهندگان و کارکنان بهداشت و درمان” ابتکار عمل در میان دیگر حرکات قدردانی است.

علاوه بر این, هفته آینده هونولولو شورای شهر در دستور کار جلسه شامل هشت قطعنامه مربوط به COVID-19 هدیه بیش از $200 شهر ساخته و یا آن سازمان که مجاز با تصویب شورای اسلامی. این هدیه شامل مواد غذایی و تجهیزات حفاظت شخصی از کسب و کار و مدارس و خصوصی افراد است.

اخلاق عضو کمیسیون دیوید راهب گفت: در حالی که پانل ابراز “تحمل صفر” سیاست در هدیه “جامعه نیاز به برخی از فرم که در آن آنها می توانند خود را بیان سلام” برای کسانی که ارائه شده اند در معرض خطر خدمات عمومی در طول بیماری همه گیر.

در ابتدا این کمیسیون در نظر گرفته شده اجازه می دهد هدیه به شهرستان کارکنان که اجرای شهرستان قوانین و یا برخی از انواع دیگر اختیاری قدرت. این افراد که شامل شهرستان بازرسان دادستان یا مشروب کمیسیون کارکنان هستند در یک دسته بندی به طور خاص ممنوع از پذیرش هر گونه هدیه ندارند.

شهر دیگر کارکنان مجاز به قبول هدیه تا 200 $ارزش و گاهی اوقات تنها به 50 دلار بسته به شرایط مگر اینکه “یک فرد معقول و منطقی می توان نتیجه گیری کرد که هدیه ای در نظر گرفته شده است به نفوذ و یا پاداش افسر یا کارمند در عملکرد رسمی وظیفه است.”

در یکی دیگر از نقطه در طول جلسه کمیسیون عنوان یک حرکت را به حالت تعلیق همه از این شهر هدیه سیاست های آنها اعمال می شود به تمام شهرستان کارکنان.

اما کمیسر Riki ممکن است توسعه و تحقیقات باید همزمان گفت که او نمی خواهد حمایت کامل تعلیق هدیه سیاست. “من فکر می کنم آنچه که ما همه می خواهم که قادر به اجازه می دهد هدیه است که ما شاهد بوده ام در طول این دوره از زمان” توسعه و تحقیقات باید همزمان گفت.

این نمایش قدردانی در طول همه گیر است که رخ داده است در سراسر کشور در حال بی سابقه, او گفت:. “این فقط در اینجا در هاوایی اما در سراسر کشور به آنها تحویل پیتزا استفاده کرد یا PPEs و یا انواع دیگر از چیزهایی و آن را کاملا قابل درک است.”

این کمیسیون نیاز به “مد یک سیاست است که اجازه می دهد تا به این نیت … در باریک راه به اندازه کافی به طوری که ما لازم نیست که کسی با استفاده از آن” توسعه و تحقیقات باید همزمان گفت. “شما نمی خواهید کسی حذف کردن پیتزا … در محل است که اجازه می دهد.”

دولت اخلاق کمیسیون, مدیر اجرایی, Daniel Gluck گفت: موضع گرفته است تا موضوع هدیه به کارمندان دولت در طول همه گیر و اضافه کرد او را احساس نمی کند هر گونه تغییرات به احتمال زیاد.

او و کارکنان خود را, اما “به دنبال ما اولویت های اجرای کمی متفاوت است. چیزهایی که ما ممکن است به دنبال در به عنوان یک امکان اجرای اقدام چند ماه پیش در حال حاضر ممکن است چیزی است که ما مرتب کردن بر اساس اجازه رفتن در روح جالب بار ما در حال حاضر است.”

روز جمعه برگزار شد و با همه این هفت نفر اعضای هیئت مدیره و حضور از راه دور از طریق تلفنی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de