شهرستان هونولولو رسمی پسر Kaulukukui در پرداخت ترک پس از اینکه نام در کودکان-سوء استفاده از طرح دعوی در دادگاه

هونولولو شرکت خدمات مدیر مرد Kaulukukui قرار داده شد در پرداخت ترک موثر دوشنبه پس از مسئولان شهرستان آموخته او موضوع یک طرح دعوی در دادگاه علیه او و Kamehameha مدارس ادعا که او مورد آزار جنسی یک دانش آموز زمانی که او یک معلم وجود دارد در 1980s.

شهردار کرک کلدول در بیانیه ای گفت که او آگاه شد از شکایت علیه Kaulukukui و Kamehameha مدارس بیش از آخر هفته.

“مدیر Kaulukukui قرار داده بود در مرخصی اداری با پرداخت موثر جمعه, مارس 27 سال 2020” شهردار گفت.

به عنوان مدیر یک شهر آژانس Kaulukukui باعث می شود $166,560 سالانه است.

این طرح دعوی در دادگاه واصل جمعه ناشناس با یک زن که لیست خودش را به عنوان Jane Doe, متهم Kaulukukui بودن “یک pedophilliac درنده که مرتب دستکاری استثمار جنسی و تجاوز جنسی” او هر دو خاموش و Kamehameha را Kapalama ارتفاعات پردیس.

طرح دعوی در دادگاه گفت: Kamehameha “موفق به انجام هر اقدامی برای حفاظت از اتهامات در مراقبت از آن و عمل به پرچم قرمز است که نشانه های سوء استفاده جنسی از کودکان است.”

“Kamehameha مدارس عمدی بی اعتنایی و بی تفاوتی عمدی فعال متهم Kaulukukui برای همیشه لطفا برای تغییر این دوره از شاکی زندگی” طرح دعوی در دادگاه مدعی.

طرح دعوی در دادگاه گفته بود “بی خیال و آزاده کودک از مولوکای” که در 14 شروع تحصیل در Kamehameha به عنوان یک دانشجوی سال اول در پاییز سال 1984.

Kaulukukui آغاز یک رابطه نامناسب با شاکی در بهار سال 1985 زمانی که او 15 و یک دانشجوی سال دوم و ادامه داد: تا زمانی که در سال 1987 حتی پس از دانش آموز به خانه بازگشت به مولوکای که در آن او خواهد سفر ظاهرا در مدرسه کسب و کار طرح دعوی در دادگاه گفت.

کالدول به نام Kaulukukui به عنوان سازمانی مدیر خدمات در مارس 2015. گروه شرکت خدمات نظارت هونولولو وحش Blaisdell مرکز و Waikiki پوسته و همچنین دیگر پول-ساخت و سرمایه گذاری این شهرستان است.

قبل از کار برای شهرستان Kaulukukui رهبری Kealapono LLC یک شرکت تاسیس کرد که به توصیه دولت و سازمان های جامعه در مسائل فرهنگی.

قبل از آن او را به عنوان معاون مدیر وزارت امور خارجه از زمین و منابع طبیعی تحت سابق رژیم صهیونیستی. هاوایی. برای یک زمان او هونولولو شورای شهر aide. او همچنین به عنوان معاون رئیس جمهور برای خدمات فرهنگی در موزه اسقف و کاردانی مدیر Kohala مرکز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>