پلیس هنگ کنگ آتش می بارند از گاز اشک آور در تظاهرات

دلار هنگ کنگ >> دلار هنگ کنگ پلیس اخراج می بارند از گاز اشک آور در محبوب خرید منطقه به عنوان هزاران نفر به خیابان ها ریختند جمعه به راهپیمایی علیه پیشنهاد چین دشوار امنیت ملی قوانین برای شهرستان.

Pro-حامیان دموکراسی در هنگ کنگ به شدت انتقاد پیشنهاد چین برای تصویب قوانین امنیت ملی قانون است که ممنوعیت secessionist و فعالیت های خرابکارانه و همچنین دخالت خارجی و تروریسم در نیمه خودمختار سرزمین است. منتقدان می گویند آن می رود در برابر “یک کشور دو سیستم” چارچوب است که وعده های شهر آزادی یافت نمی شود در سرزمین اصلی.

در بعد از ظهر یکشنبه جمعیت معترضان با لباس سیاه در جمع کازوی خلیج محبوب خرید منطقه در اعتراض به این قانون پیشنهادی. معترضان شعار می دادند شعار “ایستاده با هنگ کنگ” “آزاد هنگ کنگ” و “انقلاب از زمان ما است.”

برجسته فعال Tam Tak-چی شد بازداشت شده در جریان تظاهرات برای آنچه که گفته شد غیر مجاز مجمع. تام گفت: او به یک “بحث بهداشت” و معاف از اجتماعی-فاصله اقدامات منع کرده است که تجمع بیش از هشت نفر است.

این تظاهرات در حال ادامه یک monthslong دموکراسی است که در سال گذشته آغاز شد و در زمان فرود به خشونت میان پلیس و معترضان.

این لایحه که باعث شده روز یکشنبه تجمع ارائه شد در چین قانونگذاری ملی در جلسه روز جمعه. انتظار می رود که گذشت در تاریخ 28. آن را دور زدن شهر مقننه و اجازه می دهد که هنگ کنگ دولت برای راه اندازی سرزمین اصلی سازمان در شهرستان است که آن را ممکن است برای عوامل به بازداشت خودسرانه افراد برای فعالیت تلقی می شود طرفدار دموکراسی است.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo به نام حرکت “ناقوس مرگ برای درجه بالایی از خودمختاری” که پکن وعده داده بود در هنگ کنگ.

فرسایش هنگ کنگ آزادی باعث Chris Patten, آخرین, انگلیسی, فرماندار هنگ کنگ قبل از تحویل به چین در سال 1997 به محکوم کردن آنچه که او به نام “جدید چینی دیکتاتوری است.”

“من فکر می کنم در هنگ کنگ مردم خیانت شده اند چین که بار دیگر ثابت کرد که شما نمی توانید به آن اعتماد بیشتر از شما می توانید پرتاب آن” Patten گفت: در مصاحبه با تایمز لندن.

Bernard Chan, یک سطح بالا هنگ کنگ سیاستمدار و نماینده به کنگره ملی خلق در پکن در دفاع از امنیت ملی قانون تحت فشار قرار دادند توسط چین گفت: آن نوشته شده بود به هنگ کنگ قانون اساسی — شهر mini-قانون اساسی — اما هرگز به تصویب رسید.

چان طرفدار پکن مجلس ابراز نگرانی کرد که هنگ کنگ را به ناچار به صورت مشکلات اقتصادی با توجه تجارت اصطکاک بین ایالات متحده و چین است.

“من فکر می کنم ما قطعا خسارت های ناخواسته کشیده به این چیز. اما پس از آن من فکر نمی کنم که هیچ جایگزین” چان گفت.

“اما با یا بدون این قانون صادقانه ایالات متحده و چین همیشه برای رفتن به ادامه این سرخ واقعا برای برخی از زمان آمده است,” او گفت:. “چین باقی خواهد ماند و به عنوان یک تهدید برای ایالات متحده در نظر … اقتصادی جهان تسلط.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de