هنگ کنگ نماینده به امید ثبات و با امنیت قانون

دلار هنگ کنگ >> دلار هنگ کنگ تنها نماینده چین در رأس قوه مقننه گفت: امروز که بسیاری از هنگ کنگ از ساکنان پشتیبانی جدید امنیت ملی قانون بودن اعمال شده توسط پکن به این امید که آن کمک خواهد کرد که این شهر به دست آوردن مجدد ثبات با وجود نگرانی هایی است که از آن خواهد شد مورد استفاده برای محدود کردن مخالفان در نیمه مستقل خاک چینی.

Tam یی چانگ هنگ کنگ نماینده کمیته ملی مردم را به کنگره گفت که بیش از 1.8 میلیون دلار هنگ کنگ شهروندان امضا طومار در ماه گذشته نشان می دهد حمایت خود را از این قانون.

“در سال گذشته بسیاری از چیزهایی که اتفاق افتاده است در هنگ کنگ به خصوص حوادث خشونت آمیز” تام گفت: در مصاحبه ای با اشاره به دموکراسی تظاهرات سال گذشته که اغلب منجر به درگیری بین تظاهرکنندگان و پلیس. “بسیاری از شهروندان نمی خواهید برای دیدن چنین خشونت اتفاق می افتد دوباره.”

“آنها امید خود را در هنگ کنگ امنیت قانون — که اگر آن را می توان راه اندازی و تصویب آن ممکن است منجر جامعه ما به ثبات او گفت:” پیش از کمیته دائمی نشست در پکن در اواخر این هفته.

امنیت ملی قانون است که با هدف مهار secessionist, خرابکارانه تروریستی و دخالت خارجی فعالیت هایی که پکن می گوید سوخت monthslong تظاهرات ضد دولتی. کمیته دائمی است و در عین حال برای قرار دادن قانون به هنگ کنگ اساسی شناخته شده به عنوان قانون اساسی و یا ارائه جزئیات بیشتر در مورد آن.

تام بود که در یک پنجره نمایش طراح در جوانان و برش دندان های خود را در سیاست های رو به افزایش در صفوف یکی از هنگ کنگ بزرگترین اتحادیه های کارگری گفت: او در ابتدا به حمایت از 1989 دانشجو-led pro-دموکراسی تظاهرات در پکن میدان تیان آن من که خرد شد توسط چین نظامی با نیروی مرگبار.

اما در حالی که در ابتدا او را دیدم دانش آموزان ایستاده تا به دولت او گفت: “ماهیت این حادثه تبدیل به چیز دیگری.”

او گفت که اگر وجود دارد در حال حاضر تهدید به امنیت ملی در هنگ کنگ “یک کشور دو سیستم” چارچوب — که تحت آن این مستعمره سابق بریتانیا داده شد آزادی یافت نمی شود در سرزمین اصلی چین پس از بازگشت آن به چین در سال 1997 — دشوار خواهد بود برای به دست نخورده نگه داشتن.

تظاهرات ضد دولتی را در برداشت بخار در هفته های اخیر به مخالفت با قانون جدید.

امروز طرفدار دموکراسی فعال لی Cheuk-یان به شدت سرزنش قانون به عنوان او و 14 دیگر فعالان که دستگیر شده بودند به اتهام سازماندهی تظاهرات سال گذشته نشان داد تا برای دومین دادگاه ،

“آن است که در مجموع اختلال در حاکمیت قانون است که ما گرامی بسیار, و در حال حاضر آنها می خواهند به آن را تغییر دهید برای تکمیل قانون توسط چین” لی گفت.

“بدترین است که هنوز هم آمده اما ما همچنان مبارزه ما و ما سازگار خواهد بود در هدف ما از آزادی و دموکراسی در هنگ کنگ و ما هرگز خواهد داد تا” او اضافه شده است.

در ضمن هنگ کنگ رهبر, کری لام با صدور یک بیانیه ویدئویی شنبه جذاب به مردم این شهر برای حمایت از این قانون گفته است که “هنگ کنگ جامعه دچار آسیب های روانی شده” در طول سال گذشته.

“خشونت با تظاهر کنندگان را تشدید کرده و با غیر قانونی سلاح گرم و مواد منفجره نما یک تهدید تروریستی” او گفت:. “افراد و گروه های دفاع از هنگ کنگ استقلال و تبانی با نیروهای خارجی برای دخالت در هنگ کنگ امور را به طور جدی تضعیف منافع ملی و امنیتی است.”

او گفت که امنیت ملی قانون تنها هدف اعمال مجرمانه در حالی که حفاظت از حقوق اساسی و آزادی های اکثریت شهروندان است.

امروز صدها نفر از مردم در یک مرکز خرید در ادارهء نیروی دریایی بخشی از هنگ کنگ کسب و کار منطقه به پرداخت ادای احترام به یک مرد مارکو لئونگ که جان خود را در 15 ژوئن سال گذشته پس از سقوط از بالا پلت فرم در حالی که unfurling یک بنر در اعتراض به استرداد لایحه ای که به نام اجازه مشکوک در هنگ کنگ فرستاده می شود و به سرزمین اصلی به محاکمه. این لایحه که به موجب طرفدار دموکراسی تظاهرات بود و در نهایت اوراق.

صدها نفر ایستاده در خط برای ترک گل و یادداشت های دست نویس بر روی زمین و یا به نور شمع به سوگواری لئونگ مرگ است. بسیاری از معترضان نیز وارد بازار تکان دادن پرچم خواستار هنگ کنگ استقلال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>