هنگ کنگ کتابفروشی مالک می گوید: او سپاسگزار است به چین حاکمان کمتر از مبارک’ پس از بازگشایی در تایوان

تایپه, تایوان >> بخشی مالک یک دلار هنگ کنگ کتابفروشی متخصص در متون انتقادی از رهبران چین بازگشایی فروشگاه خود را در تایوان امروز پس از فرار از هنگ کنگ به دلیل مشکلات قانونی گفت او سپاسگزار برای این شانس را به چین کمونیست حاکمان “کمتر از خوشحال است.”

باز و همراه با کنفرانس خبری آمد روز پس از لام بال-kee بود با هایش قرمز رنگ توسط یک مرد نقابدار در حالی که نشسته به تنهایی در یک کافی شاپ در تایوان است. لام دچار هیچ جدی آسیب های فیزیکی و کمی نشان داد نشانه ای از حمله دیگر از قرمز به رنگ مو خود را.

رهبران چین نمی خواهید به اجازه می دهد یک کتابفروشی فروش tomes که “آنها را ناراحت کننده و یا تاثیر بر قدرت سیاسی خود را,” لام که نقل مکان کرد به تایوان یک سال پیش به خبرنگاران گفت.

او با تشکر از حامیان در تایوان و هنگ کنگ نیمه مستقل خاک چینی برای این فرصت را به بیش از شروع. “این باعث می شود (رهبران چین) کمتر از مبارک گفت:” لام که مطرح نزدیک به $200,000 از طریق آنلاین جمع آوری کمک های مالی برای تامین مالی خود را سرمایه گذاری جدید.

اظهار نظر در روز سه شنبه حمله لام گفت: حزب کمونیست به نظر می رسد فکر می کنم آن می تواند بشدت فروشگاه کسب و کار در هر دو هنگ کنگ و تایوان با استفاده از “underhanded روش های از همه نوع.”

اما در کمی بدبین توجه او افزود که چین سیاست های حال ترک اتاق کمی برای آرمان جوان هنگ Kongers دیگر از “به دریا بزرگ.”

لام یکی از پنج سهامداران و کارکنان در خلیج کازوی کتاب فروشگاه در هنگ کنگ است که به فروش کتاب و مجلات مسئله به فاش کردن اسرار در مورد داخل زندگی رهبران چینی و رسوایی های اطراف آنها را.

همراه با دیگران از او گرفته شد در سراسر مرز قرار داده و به چینی بازداشت در سال 2015 شد اما به قید وثیقه آزاد شدند و اجازه بازگشت به هنگ کنگ در ماه ژوئن سال 2016 به منظور بازیابی اطلاعات در مورد مشتریان خود را ذخیره شده بر روی کامپیوتر.

پس از امتناع از بازگشت به چین رفت و با اتهامات که او ربوده شده بود و به ارمغان آورد به سرزمین اصلی که در آن او می گوید که او در بازجویی تحت فشار در مورد کسب و کار خود را. پس از دستگیری این فروشگاه نزدیک مجبور شد در حالی که مرزی متون سیاسی تا حد زیادی از بین رفته از جریان اصلی کتاب فروشان تحت فشار از پکن است.

لام به تایوان نقل مکان کرد در سال گذشته در میان ترس بیش از پیشنهاد قانونی که اجازه داده اند مظنون به تحویل به چین صورت احتمال شکنجه و محاکمات ناعادلانه. نگرانی بیش از این قانون بود که بعد از خارج برانگیخته ماه از گاهی خشونت آمیز اعتراضات در هنگ کنگ مستعمره سابق بریتانیا که اتحاد خود را حفظ, خود, حقوقی, سیاسی و اقتصادی سیستم پس از تحویل به سرزمین اصلی در سال 1997.

پلیس هنگ کنگ در هفته گذشته بازداشت 15 برجسته وکلا و مخالفان خود را به اتهام دخالت در اعتراضات باعث بیشتر نگرانی هایی است که در شهرستان های مدنی در حال فرسایش توسط چین به طور فزاینده ای دقیق سیاسی کنترل.

اگر چه ادعا شده توسط پکن به عنوان قلمرو خود به خود حاکم تایوان با آن شکوفایی دموکراسی و قوی دفاع از حقوق مدنی را تبدیل به یک پناهگاه امن برای منتقدان دولت چین.

دو دبیرستان دانش آموزانی که معلوم شد برای شنبه رویداد در کوچک فروشگاه در 10 طبقه از ساختمان کسب و کار در تایپه را Zhongshan منطقه گفت: آنها شاهد بازگشایی آن به عنوان نشانه ای از هر دو امید و سرپیچی.

“این ارائه می دهد هنگ کنگ مردم یک محل امن برای توسعه” گفت: یکی از دانش آموزان هسو Shih-hsun.

تایوان تجربه خود با دیکتاتوری و حکومت نظامی تحت رهبر حزب ملی چیانگ کای-شک که فرار به جزیره با دولت او پیش از کمونیست تصاحب سرزمین اصلی در سال 1949 می افزاید: ویژه رزونانس به ارزش کتابفروشی نشان دهنده, گفت, دیگر, دانش آموز, Tsung Wang-فن.

“من فکر می کنم که این کتابفروشی آینده به تایوان باعث می شود ما تایوانی بسیار افتخار. ما می تواند به هنگ کنگ کمک به دست” وانگ گفت. “پس از همه خود ما آزادی نمی شد به راحتی به دست آورد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>