بی خانمانی جهش 13 درصد در شهرستان لا

لس آنجلس — تعداد افراد بی خانمان شمارش در سراسر لس آنجلس شروع به پریدن کرد 12.7 درصد بیش از سال گذشته به بیش از 66,400 و ترس مقامات این رقم خواهد سنبله دوباره یک بار کامل تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس احساس, مقامات روز جمعه گفت.

اکثر کسانی که تجربه بی خانمانی داشت و در شهر لس آنجلس که تا به حال 13.6 درصد افزایش به 41,209 با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط لس آنجلس بی خانمان خدمات سازمان.

افزایش در آمد یک سال پس از شمارش قبلی نیز یافت می شود 12% پرش در شهرستان ها با یکی از این کشور بالاترین غلظت از ساکنان زندگی در خیابان. کالیفرنیا تخمین زده شده 150,000 افراد بی خانمان ترین در ایالات متحده آمریکا

بحران قابل مشاهده است در مرکز شهر لس آنجلس که در آن صدها نفر از مردم در زندگی موقت shanties که خط تمام بلوک در محله بدنام شناخته شده به عنوان Skid Row. چادر به طور منظم پاپ تا بر روی پیاده رو خارج شهر. Encampments به طور فزاینده ای یافت در حومه مناطق تحت آزادراه overpasses.

ژانویه سالانه بی خانمانی تعداد آمد قبل از COVID-19 شیوع فلج اقتصاد تحت فشار قرار دادند و تعداد زیادی از مردم به بیکاری بسیاری از آنها در حال حاضر در حال گذراندن نزدیک به نیمی از درآمد خود را در اجاره در یک شهرستان با کمبود شدید مسکن مقرون به صرفه.

“این مردمی که یکی از دست رفته چک, یک فاجعه خانوادگی, بهداشت و درمان, بحران, تصادف, هر آنچه در آن است — به دور از از دست دادن مسکن خود را” هایدی استراليايي بی خانمان خدمات دولتی مدیر جدید گفت: در این هفته.

تخمین زده می شود که این شهرستان نیاز به بیش از یک و نیم میلیون واحد مسکونی مقرون به صرفه برای پاسخگویی به تقاضای کنونی با توجه به 2020 گزارش کالیفرنیا مسکن مشارکت.

لس آنجلس برقرار یک مهلت قانونی برای اخراج میان همه گیر. Marston ترس است که بسیاری از مردم بی خانمان خواهد شد هنگامی که آن را منقضی می شود در پایان ماه ژوئن.

اگر یک نقطه روشن در میان تلخ ارقام Marston گفت: این که coronavirus است که وادار کردن مقامات برای دریافت بهتر در حرکت مردم در داخل به سرعت در حال. برخی از 6000 ساکنان بی خانمان شده اند پناه پس از وقوع آغاز شد, او گفت:.

بیش از نیمی از کسانی که نقل مکان کرد و به هتل تحت پروژه Roomkey یک برنامه دولتی تاسیس برای کسانی که بیشتر در معرض COVID-19 کردن خیابان ها به طور موقت. این اتاق متعلق به افراد 65 ساله و مسن تر و کسانی که با شرایط پزشکی موجود.

تعداد کسانی که پناه میان همه گیر است که تا کنون کمتر از نیمی از هدف اعلام شده از 15,000 و مسئولان شهرستان باید اذعان فرایند پیچیده تر از پیش بینی.

سیاه مردم را تا 34 درصد از کسانی که دچار بی خانمانی در لس آنجلس با وجود نمایندگی فقط 8 درصد از جمعیت کلی با توجه به داده ها.

“بی خانمانی است که بدون سوال یک محصول جانبی از نژادپرستی” Marston گفت.

بحران نمی تواند با در خیابان بدون همچنین مقابله با سیستمیک تعصب در عدالت کیفری ى سیاست های, شیوه های وام دهی و رفاه کودک گفت: لس آنجلس سرپرست مارک ریدلی-توماس.

این شهرستان را بی خانمان خدمات سازمان گفت: این کمک نزدیک به 22,770 حرکت مردم به مسکن دائمی در طول سال 2019 — سرعت است که کمک کرده اند به سرعت در حال پایان بی خانمانی اگر فشارهای اقتصادی بود و نه به طور همزمان تحت فشار قرار دادند و هزاران نفر از خانه های خود.

“هر روز ما در حال کمک به 207 مردم برای پیدا کردن مسکن تنها به آنها را جایگزین 227 جدید افرادی که به سقوط بی خانمان. که هر روز” ریدلی-توماس گفت.

برای کاهش بی خانمانی جوامع باید غلبه بر مقاومت به دادن مسکن و پناهگاه Marston گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>