بی خانمان در معرض coronavirus

SALEM Oregon — آنها اغلب نمی مکان برای شستن دست های خود را در مبارزه با مشکلات بهداشتی و جمعیت با هم کثیف در اردوگاه.

که چه چیزی باعث می شود افراد بی خانمان به ویژه آسیب پذیر به کوروناویروس. تقریبا 200 ، 000 نفر زندگی می کنند در آن شرایط در ایالات متحده, با توجه به کاخ سفید گزارش با واشنگتن و کالیفرنیا و اورگان در میان کشورهای متاثر بی خانمانی به عنوان نابرابری درآمد افزایش می یابد و هزینه های مسکن افزایش یابد.

و ممکن است در یک دستور غذا برای فاجعه — ویروس جدید دارای سخت ترین ضربه در سواحل غرب که در آن تقریبا تمام کشور مرگ و میر رخ داده است. مقامات بهداشت هنوز گزارش coronavirus شیوع بیماری در میان جمعیت بی خانمان اما سل و بیماری های دیگر باید از طریق آنها در گذشته است.

هنوز چند جوامع است که در حال تلاش برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 ویروس نورد برنامه ای برای محافظت از بی خانمان و آنها را به یک محل برای بازیابی در انزوا که جلوگیری از آنها را از عبور از آن را.

“آنها دو خطر است. یک خطر برای خود یک خطر برای جامعه” گفت: Chunhuei چی مدیر مرکز بهداشت جهانی در دانشگاه ایالتی اورگان در Corvallis.

پادشاه شهرستان که شامل سیاتل دیده است و بسیاری از مرگ و میر در ایالات متحده یکی از معدود مکان هایی است که اقدام به: نصب بیش از یک دوجین واحد های مدولار که در آن آلوده به افراد بی خانمان می تواند در بهبود برخی از شهرستان متعلق به زمین flanked توسط ساختمان های آپارتمانی. این واحد تقریبا به اندازه یک تلفن همراه است که ظرفیت چند نفر قبلا استفاده شده توسط کارگران نفت در تگزاس است. مسئولان شهرستان نیز خریداری یک متل که در coronavirus بیماران بهبود می یابند در انزوا.

که رویکرد نیاز به تکرار در بسیاری از مکان ها بیشتر گفت: چی شده است که از نزدیک دنبال شیوع جهانی که در چین نشات گرفته.

“این باید درمان شود به عنوان یک اورژانس سیاست نه به عنوان یک راه حل دائمی برای بی خانمانی اما بیشتر از فریم آن را به عنوان یک راه حل برای شامل گسترش” چی گفت.

سان فرانسیسکو می گوید آن را در حال توسعه یک برنامه برای محافظت از بی خانمان ها از ویروس اما هنوز نمی منتشر شد جزئیات نشده است. یک کشتی کروز اعتقاد به یک زمین پرورش برای بیش از 10 مورد بوده است در طولانی در سواحل این شهرستان است.

سان فرانسیسکو به تعویق افتاد یک رویداد پنج شنبه در عرصه های عمده ای که برای ارائه خدمات اجتماعی برای بی خانمان ها. آن را به طور معمول به تساوی تا 1000 نفر بود و با تاخیر به کاهش خطر افشای جمعیت بی خانمان به کوروناویروس “به دلیل از آنها به عنوان یک گروه و به طور معمول چند مزمن شرایط پزشکی” شهر در بیانیه ای گفت.

دورتر جنوبی در لس آنجلس وزارت بهداشت از اعزام تیم به بیش از 300 بی خانمان امکانات به مردم اطمینان دهد که در حال شستن دست خود و نه های مواد غذایی یا ظروف مدیر بخش باربارا فرر گفت. او اصرار پناهگاه برای آماده سازی فضاهای بزرگ برای منزوی کردن کسانی که ممکن است به بیمار است.

مقامات بهداشت در, پرجمعیت ترین شهرستان نیز در حال برنامه ریزی برای یک ممکن است در مقیاس بزرگ قرنطینه افراد بی خانمان در صورت گسترش ویروس و استقرار خیابان تیم به کار با کسانی که زندگی در encampments به مردم با علائم درمان می شود.

فرر به ذکر است که مقامات بهداشت به مردم برای ماندن در خانه زمانی که آنها بیمار دست خود را بشویید و از تماس پزشک خود.

“آنها زندگی می کنند در شرایط است که آن را تقریبا غیر ممکن است برای آنها را” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>