بی خانمان ارائه دهندگان خدمات صورت عمیق شهرستان کاهش بودجه

Jennielynn هلمز نا امید شده بود نگران و رها همه در همان زمان.

هلمز رئیس مسئول برنامه برای خیریه کاتولیک اسقف نشین از سانتا روزا تا به حال فقط بیرون آمدن از جلسه روز پنجشنبه از شورای رهبری جامعه توسعه کمیسیون — سونوما کانتی سرب آژانس در پرداختن به بی خانمان بحران است.

او بود که در میان بسیاری از سازمان های غیر انتفاعی ارائه خدمات حیاتی به بی خانمان به یادگیری شدید شهرستان کاهش بودجه. برای موسسات خیریه کاتولیک آن می توانست بدتر است.

این $3.2 میلیون دلار برچسب قیمت برای بسته تصویب شده در ماه دسامبر توسط سونوما کانتی سرپرستان به نقل مکان مردم از جو سه تظاهرات l دنباله بی خانمان گاه به علاوه انتظار می رود دولت قطع کمک های مالی برای سال مالی 2021 سمت چپ یک 2 میلیون دلار کمبود بودجه برای شهرستان موجود بی خانمان خدمات. که شکاف مجبور شورای رهبری در روز پنج شنبه به قطع پول برای بی خانمان ارائه دهندگان خدمات با 34 درصد در سراسر هیئت مدیره برای سال مالی آغاز می شود که ژوئیه 1.

یکی دیگر از گزینه های مورد نظر را تقویت خدمات 27 درصد با موسسات خیریه کاتولیک در نظر گرفتن یک بزرگتر رسید. در این سناریو سانتا رزا-غیر انتفاعی بر اساس دیده اند و از آن 11 برنامه برای بی خانمان حذف به طور کامل برای پس انداز $648,000.

این برنامه ها هدف قرار گرفتند زیرا آنها هنوز به صرف بخش عمده ای از بودجه اختصاص داده شده به آنها را برای این سال مالی. در دفاع از خود هولمز گفت: هر دو برنامه های جدید “که ما هنوز ramping تا جایی که آنها نمی باید یک سال کامل را به ارزش از داده ها برای ارزیابی.”

در پایان رو خوب گزینه های کمیسیون شورای رهبری رای دادند 7-2 به تحمیل در سراسر-هیئت مدیره کاهش در خدمات.

کمتر از دو evils هنوز دردناک نتیجه برای هولمز او را دیدم غیر انتفاعی شهرستان بودجه رها $918,000. حداقل او نمی خواهد از دست دادن هر یک از این موسسه خیریه 11 برنامه.

وجود دارد مقدار زیادی از غم و اندوه و نا امیدی به رفتن در اطراف. جری لا Lond-برگ گفت: بودجه به طور کلی از غیر انتفاعی به اشتراک گذاری سونوما کانتی است $474,000.

“شهرستان بودجه نشان دهنده 61 درصد از آن را,” او گفت:. “به اشتراک گذاری نیاز به منظور بالا بردن $90,000 برای آن کلی عملیاتی بودجه این سال است. با توجه به این افزایش به $180,000 در سال مالی آینده.”

استفان ستمیر, هلدزبرگ مسکن مدیر التماس کرد با شورای رهبری “را یک کمی زمان بیشتری برای بررسی این اثرات.” سابق ارتش ایالات متحده کاپیتان به اشتراک گذاشته است که او می شده است, پیام کوتاه در این جلسه با مدیر اجرایی سازمان های غیر انتفاعی برای رسیدن به خانه “در تلاش برای کشف کردن آنچه با این بودجه اثرات در حال رفتن به مانند ما برای عملیات در شمال شهرستان.”

برنامه ریزی برای دریافت $175,000 از شهرستان برای رسیدن به خانه را دریافت خواهد کرد $116,520 سال آینده زیر پنج شنبه رای.

ستمیر گفت هلدزبرگ دارای صف 10 واحد از مسکن دائمی برای اضافه شدن به پروژه های مسکن مقرون به صرفه. با بلندی کاهش “ما در حال رفتن به از دست دادن برخی از این واحد است. ما نمی توانیم خیلی کوته بینانه است.”

فرض کنید یک کمی دفاعی تن و رهبری و عضو شورای گیب کارنی همچنین یک عضو پتالوما شورای شهر یادآوری 40 یا بیشتر شهروندان در حضور این شورا را به دست بسته بود. “نه مثل ما گفت:” اجازه دهید به کاهش 30 درصد از سرمایه گذاری خود را.’ ”

در حالی که چند شرکت کنندگان آشکارا به انتقاد از هیئت ناظران برای صرف $3.2 میلیون دلار برای حل مشکلات ایجاد شده توسط Joe سه تظاهرات l دنباله بی خانمان اضطراری مردم اشاره دنباله سرنشینان ساخته شده تا فقط درصد کمی از این شهرستان را بی خانمان.

“همه ما درک جو سه تظاهرات l دنباله یک بحران” گفت: Jennifer Wertz یک داوطلب برای رودخانه روسی داد. “اما در منطقه ما گفت:” Guerneville ساکن “ما 250 (بی خانمان) مردم بیش از همه ما در مرکز شهر و این یک بحران برای 10 سال است.”

این جو سه تظاهرات l دنباله اضطراری است “واقعا مهم” توافق هولمز موسسات خیریه کاتولیک پس از این نشست است. “اما هنوز هم کمتر از 10 درصد از جمعیت بی خانمان.” هدف او گفت:, “این است که نگاهی به 100 درصد از این جمعیت را به عنوان یک اورژانس است.”

خود را به کاهش بودجه بسیاری از سازمان های غیر انتفاعی که در خدمت کسانی که بی خانمان خواهد چهره خود را در بحران مالی. به عنوان هولمز پیامک, دو ساعت پس از این جلسه: “در حال حاضر همه من باید انجام دهید این است که پیدا کردن $917,000 30 ژوئن.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه آستین مورفی در 707-521-5214 یا [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>