مرد بی خانمان به اتهام فروش فنتانيل در سانتا رزا

یک بی خانمان در سانتا رزا مرد دستگیر شد سه شنبه به ظن فروش فنتانيل در شهر, پلیس گفت:.

د=tectives آموخته شده در فوریه یک فنتانيل فروشنده مواد مخدر عامل در سانتا رزا و شناسایی 31 ساله آنتونی ریچارد فرای به عنوان یک مظنون کشته شده است. آنها بعدا متوجه شدند که فرای اقامت در متل 6 در کلیولند خیابان.

در روز سه شنبه کارآگاهان در بر داشت فرای و 26 ساله Danelle کامپتون همچنین یک بی خانمان سانتا رزا ساکن در شمال غرب سانتا رزا در نزدیکی متل 6. در آن زمان ریچارد فرای بود و سیگار کشیدن آنچه در ظاهر به فنتانيل در یک پیاده رو در نزدیکی یک رستوران محلی, پلیس گفت:.

افسران بازداشت دو مظنون است.

در افسران جستجوی ریچارد فرای آنها در بر داشت 11 ziplock baggies که هر کدام شامل مشکوک فنتانيل و قطعات کوچک مربع از فویل آلومینیوم استفاده می شود معمولا به دود این ماده است. کامپتون نیز تا به حال یک baggie مشکوک به فنتانيل در, پلیس گفت:.

وزن کل از همه baggies بر روی دو مظنون شد و بیش از 20 گرم است که می تواند تولید تا 2000 خیابان دوز.

افسران جستجو متل اتاق که در آن ریچارد فرای اقامت داشت و در بیشتر موارد نشان دهنده فروش مواد مخدر از جمله یک ترازوی دیجیتال تحت پوشش در مشکوک فنتانيل باقی مانده است.

فرای رزرو شده بود به Sonoma County زندان به ظن داشتن برای فروش و کامپتون رزرو شده بود به اتهام در اختیار داشتن مواد مخدر.

ریچارد فرای را بازداشت دوم در سانتا رزا از یک مشکوک به فنتانيل فروشنده در دو روز. در روز شنبه بازداشت یک مرد که نام نکردن توسط محققان بازداشت شد در نزدیکی سانتا رزا Junior College.

بعد تا 5000 خیابان دز پیدا شد در خانه خود را. هیچ لینک گزارش شده بین سری از دستگیری.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im