بی خانمان اردوگاه در فینلی مرکز جامعه تساوی ده ها تن از مردم

یک هفته پس از سانتا رزا افتتاح شد اولین تحریم بی خانمان اردوگاه ده ها تن از مردم نقل مکان کرد و از در بیرون encampments به یک پارکینگ در نزدیکی فینلی مرکز جامعه که در آن اکثریت قریب به اتفاق ساکنان جدید از سرپناه موقت سایت گیر کرده در اطراف با چند مشکل, مقامات گفت.

بسیاری از بیش از سه ده نفر که وارد 68-چادر سایت مانده اند اما چند را ترک کرده اند و حدود 20 دیگران علاقه مند در یک چادر در فینلی وارد نکرده گفت: Jennielynn هلمز رئیس دفتر برنامه برای خیریه کاتولیک سانتا رزا که مدیریت اردوگاه.

“هنگامی که آنها در آن بسیار صاف” هولمز گفت. “من فکر می کنم سخت تر از قسمت گرفتن افرادی که در این اردوگاه آماده به دریافت نقل مکان کرد. نه این که آنها در حال حاضر آن را فقط طول می کشد بسیاری از کار.”

هلمز امیدوار بود که تمام 68 چادر پر در فینلی سایت روز جمعه اما در روز دوشنبه تنها 39 نفر در سایت. سازمان پیدا کرده اند آن را به چالش کشیدن برای هماهنگ کردن تدارکات با unsheltered افرادی که ممکن است فاقد تلفن های همراه و پایدار مکان برای دیدار با, و یا برخی از نهان بی اعتمادی به مقامات محلی.

“من فکر می کنم که شاید یک تعداد انگشت شماری از مردم که در حال انتظار برای دیدن افرادی که در حال حاضر نقل مکان کرد و در چه واکنش آنها این است که به آن” هولمز گفت.

سانتا رزا راه اندازی موفق اردوگاه مارس 18 به عنوان یک راه برای قرعه کشی ده ها تن از برنامه به طور بالقوه آسیب پذیر ساکنان بی خانمان encampments به محله های امن تر برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بیماری تنفسی در قلب coronavirus بیماری همه گیر. این سایت در فینلی که نشسته در حدود 25000 متر مربع پارکینگ و امکانات خدمات بهداشت و مدیریت پرونده. چادر فاصله به ایجاد فاصله بین ساکنان که در حال استخدام کمک رسانی کارگران از متراکم encampments زیر بزرگراه 101 و در نزدیکی پارک دویل.

وجود دارد انواع مختلفی از موقعیت های زندگی در میان فینلی سایت ساکنان گزارش داده اند که بی خانمان برای شش تا هشت سال به طور متوسط هلمز گفت. او با نام بردن از یکی از پتانسیل های موفقیت داستان — مردی که شب کار می کند و در حال حاضر یک مکان امن به خواب در طول روز و همچنین به عنوان یک زن و شوهر از خشونت خانگی بازماندگان. برای بسیاری از ساکنان فینلی سایت می تواند یک گام خوب از زندگی در خیابان به ماندن در یک سنتی پناهگاه یک محیط است که می تواند دلهرهآور و نگران کنندهای به برخی از.

“این مردم هستند که بی خانمان در جامعه ما برای یک مدت زمان طولانی” هولمز گفت.

تنها یکی از 39 افرادی که وارد فینلی سایت گفته شده است به ترک: یک مرد که نمی خواهید به پوشیدن پوشش صورت خود را, با توجه به دیو Gouin این شهر مدیر مسکن و خدمات اجتماعی. علاوه بر این تنها نمونه از آشکار قانون-شکستن Gouin گفت که او آگاه از گزارش های منفی در مورد نوپای سایت از ساکنان نزدیک علاوه بر سرخوردگی بیان عمومی نظر در طول یک جامعه مجازی نشست.

“من می شنوم دلشوره” Gouin گفت: “اما من شنیده ام هر شکایات خاص.”

هر چند ایجاد سرپناه فضا با خدمات در فینلی مرکز یک گام رو به جلو در شهرستان سونوما, آن را هنوز هم فقط به کمک یک گروه گفت: کاتلین Finigan یک بی خانمان محلی مدافع که نعمت دائمی روستاهای کوچک اطراف سانتا رزا. او به نام رهبران محلی برای منصرف کردن ترس از افراد بی خانمان با درمان آنها را به عنوان مبارزه همسایه نه به عنوان irredeemable جنایتکاران.

“به هر دلیل آنها خود را از دست داده و آنها به کمک ما نیاز دارند” او گفت:. “مردم می تواند بهتر شود.”

این شهر فینلی سایت مانند شهرستان لوس Guilicos ایجاد کرد که به معنای یک سرپناه موقت برای مقابله با بی خانمان محلی شرایط اضطراری و همچنین به عنوان رو به رشد بیماری همه گیر. شهر و شهرستان و کارکنان به دنبال شریک زندگی در یک منطقه ای indoor-outdoor پناهگاه اما این گفتگوها به تعویق افتاده اند توسط coronavirus Gouin گفت.

این فینلی مرکز هر چند نه آن نزدیکی پارک شده است برای هفته ها با توجه به این پناهگاه در محل سفارش. در حال حاضر آن شروع به نشان دادن نشانه هایی از زندگی با تنیس و pickleball دادگاه باز به عنوان شهرستان و مقامات دولتی استراحت محدودیت در فعالیت های اجتماعی است.

کارکنان آماده کرده ایم پروتکل بیشتر برای باز کردن فینلی مرکز برای فعالیتهای عمومی مانند دامان شنا. مجاور بی خانمان در کمپ یک عنصر در این شهر برنامه ریزی گفت: David Guhin دستیار شهرستان manager.

“ما برنامه های تفریح و سرگرمی سرپرست درگیر شده است در اجتماعی فاصله سایت در فینلی بنابراین ما باید در میان است که به این برنامه های آینده آنلاین” Guhin گفت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه خواهد اشمیت در 707-521-5207 یا [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de