امنیت گزارش: چین مخفی ویروس’ شدت به ذخیره کردن منابع

“این اولین بار است که ما تا به حال یک جهان در معرض ویروس به عنوان یک نتیجه از شکست در یک آزمایشگاه” Pompeo گفت. “و به این ترتیب در حالی که جامعه ایران در ادامه به انجام کار خود را, آنها باید همچنان به انجام این کار و تایید به طوری که ما خاص, من می توانم به شما بگویم که وجود دارد مقدار قابل توجهی از شواهد که این آمد که آزمایشگاه در ووهان.”

وزیر امور خارجه به نظر می رسد با اشاره به شیوع بیماری های قبلی از ویروس های تنفسی مانند سارس است که آغاز شده در چین. Pompeo تکرار همان ادعای ساعت بعد از طریق یک توییت بعد از ظهر یکشنبه.

روز دوشنبه چین را رسمی جهانی روزنامه تایمز گفت: Pompeo شد ساخت “اتهامات بی اساس علیه پکن نشان می دهد coronavirus منتشر شد از یک آزمایشگاه است.

پوپولیستی تلخیص منتشر شده توسط حزب کمونیست سخنگوی روزانه مردم گفت: این ادعا بودند که به لحاظ سیاسی با انگیزه تلاش برای حفظ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و منحرف کردن توجه از دولت ایالات متحده خود شکست در برخورد با شیوع.

“به ایالات متحده آمریکا انتخابات ریاست جمهوری در کمپین های در حال جریان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اجرا کرده است یک استراتژی طراحی شده برای منحرف کردن توجه از بی کفایتی آن ها نمایش داده می شود در مبارزه با این بیماری همه گیر” کاغذ گفت: در سرمقاله.

کاغذ ساخته شده در ایالات متحده بالا دیپلمات اصلی هدف حملات در هفته های اخیر توصیف او به عنوان “نفرت” و داشتن “نیت بد” توسط سرزنش چین برای داشتن ناشی از این بیماری همه گیر.

در حالی که ویروس اعتقاد بر این است که سرچشمه در بخش مرکزی چین در شهر ووهان بسیاری از دانشمندان می گویند به احتمال زیاد انتقال از خفاش ها به انسان ها از طریق یک واسطه حیوانی مانند نوعی حیوان گورکن-مانند pangolin. که قرار است تمرکز بر یک بازار در شهر که در آن حیات وحش فروخته شد برای مواد غذایی است.

این نظریه مورد ممکن است بشر آزادی را محور در ووهان موسسه ویروس شناسی که متعهد به انتقال عوامل بیماری زا از حیوانات به مردم است.

پکن بارها تحت فشار قرار دادند در آمریکا اتهاماتی که شیوع چین بود تقصیر با اشاره به بسیاری از اشتباه ساخته شده توسط مقامات آمریکایی خود را در مبارزه با شیوع بیماری است. چین اعلام عمومی در ژانویه. 20 است که این ویروس انتقال از فرد به فرد سمت چپ در ایالات متحده نزدیک به دو ماه برای آماده شدن برای این بیماری همه گیر که در طی آن دولت ایالات متحده موفق به تقویت تجهیزات پزشکی و اعزام ناقص تست کیت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de