صفحه اصلی استفاده از انرژی جهش 15 درصد در سونوما کانتی به عنوان هر کس با این نسخهها کار از خانه

با بسیاری از افراد cooped در خانه bingeing Netflix گرفتن زوم جلسات و یا کمک به بچه های خود را با آنلاین classwork صفحه اصلی استفاده از انرژی در سونوما کانتی است خونتان.

با توجه به سونوما قدرت تمیز که در خدمت تقریبا 90% از مشتریان واجد شرایط در سونوما و مندوسینو شهرستانهای مسکونی برق با استفاده از افزایش 15 ٪ در هفته پس از دولت های محلی دستور داده است که اکثر ساکنان ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

اما در حالی که مصرف کننده تقاضا برای برق افزایش یافته و در مجموع استفاده در منطقه در واقع کاهش یافت و در حدود 9 درصد.

“الکتریکی استفاده در خاک ما کاهش یافته است و به همین دلیل است که بسیاری از کسب و کار است که فقط باز نمی شود” گفت: Geof Syphers مدیر عامل این سازمان غیر انتفاعی.

مجموع مصرف آب در شهرستان سونوما در ضمن باقی مانده است ثابت نسبت به زمان مشابه در سال گذشته با توجه به داده ها از سونوما آب شهرستان سازمان آب. آن را خیلی زود به دانستن دقیق, دلیل, اما این امکان وجود دارد که یک افزایش در صفحه اصلی استفاده از آب جبران شیب تقاضا از کسب و کار گفت: Jennifer Burke مدیر سانتا رزا آب شهر را آب کرد.

“به نظر نمی رسد که ما تا به حال چقدر تغییر. که می تواند منعکس کننده تغییر در چگونه از آب استفاده می شود,” او گفت:.

در حالی که معلوم نیست چه دستياران قبوض آب خواهد بود نهفته رفتن به جلو کسانی که در خانه گیر کرده می توانید انتظار خود و برق و گاز پرداخت به افزایش 15 درصد به 30 درصد بیش از چند ماه آینده با توجه به ادوارد, Randolph, معاون اجرایی مدیر کالیفرنیا ابزار عمومی کمیسیون که نظارت PG&E و دیگر شرکت های نرم افزار.

در علاوه بر این به یک سنبله در خانه برق با استفاده از Randolph گفت: مسکونی تقاضا برای گاز طبیعی رسید و 55 درصد برای همه کالیفرنیا در طول دو هفته پس از ایالت پناه-در-محل سفارش. اما به عنوان آب و هوا قطره که افزایش انتظار می رود که برای صاف کردن او اضافه شده است.

برای کمک به جبران افزایش هزینه های انرژی ، CPUC است که انتظار می رود به حرکت می کند تا یکی از آن برنامه ریزی شده میزان تخفیف به این بهار. این تغییر می تواند در نهایت صرفه جویی در مصرف کنندگان تا 120 دلار در یک زمان هنگامی که بسیاری از آنها در تلاش برای پوشش هزینه های اولیه خود را.

“این است که مستقیم ترین راه برای کمک به مشتریان در حال حاضر بدون ایجاد دراز مدت مشکلات با نرخ سازه های پایین جاده” راندولف گفت.

هر سال این کمیسیون مسائل مربوط به دو اعتبار — ارزش بین $20 و 60 دلار در این سال با استفاده از درآمد حاصل از دولت cap-and-trade برنامه برای تنظیم کربن تولید گازهای گلخانه ای. اول اعتباری در حال حاضر به درخواست ratepayers’ مارس آینده لایحه. تحت این کمیسیون طرح دوم اعتبار در اصل برنامه ریزی شده برای این سقوط خواهد بود تقسیم بر دو لایحه در ماه مه و ژوئن.

اعتبار اعمال خواهد شد به طور خودکار به تمام مشتریان صورتحساب آیا آنها دریافت برق از سونوما قدرت تمیز و یا به طور مستقیم از PG&E (سونوما قدرت تمیز خرید برق به فروش به محلی مصرف کنندگان و انتقال آن بیش از PG&E شبکه برق.)

این CPUC نیز تشویق کسانی که به تازگی از دست داده و کار به تماس با خود شرکت ابزار به دیدن اگر آنها واجد شرایط برای مراقبت دولت نرخ تخفیف برنامه فراهم می کند که 20% تا 35% تخفیف در قبوض آب و برق.

علاوه بر این کمیسیون در ماه گذشته دستور داد خدمات عمومی به توقف تمام قدرت بسته آف برای دلیل عدم پرداخت هزینه.

تسکین می آید به عنوان PG&E است درخواست CPUC به سرعت در مسیر تصویب نزدیک به 900 میلیون دلار در افزایش نرخ برای wildfire کاهش. اگر تایید را افزایش می دهد افزایش نرخ به طور متوسط از $5.70 یک ماه شروع در ماه اوت و در ادامه از طریق 2021. این پول می تواند مسترد اگر یافت نمی شود لازم توسط کمیسیون.

انرژی مصرفی طرفداران استدلال کرده اند که در سراسر کشور اورژانس به افزایش نرخ و این که حتی اگر پول مسترد آن را به مقدار بسیار موثر وام کم بهره از ratepayers به PG&E

Randolph گفت: کمیسیون تعادل نیاز ضروری fire فصل آماده سازی و تاثیر بر مصرف کننده اسکناس در هنگام تصمیم گیری آن است.

“این کمیسیون در حال حاضر بسیار نگران رای اثرات رفتن به جلو,” او گفت:. “هر رای اثرات از COVID-19 تنها با قرار دادن یک علامت تعجب روی نیاز برای کمیسیون ابزار و مجلس به دنبال راه هایی برای کاهش هزینه ها و نیاز به افزایش نرخ در آینده است.”

یکی از راه های است که مصرف کنندگان می تواند به کاهش هزینه های صرفه جویی انرژی در خانه: unplugging لوازم زمانی که استفاده نمی سوئیچینگ صفحه نمایش به قدرت صرفه جویی در حالت خاموش کردن چراغ هنگام خروج از یک اتاق و تنظیم ترموستات به 68 درجه یا پایین تر است.

Syphers با سونوما قدرت تمیز بود و نکته دیگر. “برق بین 4 بعد از ظهر و 9 بعد از ظهر به طور قابل توجهی گران تر از هر زمان دیگر از روز,” او گفت:. “اگر وجود دارد چیزهایی که شما می توانید در صبح و یا اواخر شب در حال اجرا ظروف و یا انجام لباس های شسته شده — که واقعا می تواند کمک به کاهش صورتحساب خود را.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه اتان Varian در 707-521-5412 یا [email protected] در توییتر @ethanvarian.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>