خانه در گذشته از چین: یک دانش آموز ارز خارجی سفر مصیبت در طول شیوع کروناویروس

لس آنجلس >> وقتی Jaden تیلور, 17, کشیده, یک ماسک چهره اش در فرودگاه لس آنجلس صبح روز یکشنبه و با لبخند در گمرک که به او شست آن را بسیار بیشتر از پایان 12 ساعت پرواز از شانگهای.

او گام نهایی در یک weekslong تقلا برای خارج شدن از کشور چین, که در آن او تا به حال شده است یک دانش آموز ارز در شیوع کروناویروس بود که به سرعت در حال گسترش و باعث مرگ و میر.

“به اندازه کافی عجیب, افسر نیست از من بپرسید یک سوال” گفت: Jaden پس از خروج از فرودگاه در یک hoodie با دوفل و دو چمدان. “من احساس خوش شانس, من فکر کردم من قطعا رفتن به قرنطینه شود اما خیلی سریع بود.”

مبارزه خود را که شامل پروازهای لغو شده از کوره در رفته, مذاکرات در سراسر دو قاره ها و یک سری از پست های بازرسی که در آن مقامات درجه حرارت خود را چک شد و بازی را برای مسافران بی شماری در تلاش برای ترک چین به عنوان جهان تلاش می کند به مهر و موم خود را از این حرکت سریع ویروس.

Jaden سابق دبيرستان از پورتلند اورگان بود و به احتمال زیاد در میان گذشته آمریکایی ها به خارج از چین و روشن امنیتی با سهولت. توسط صبح روز دوشنبه آمریکایی مسافران هوایی که تا به حال شده به چین در 14 روز گذشته بودند که روت از طریق یکی از 11 فرودگاه به انجام پیشرفته نمایش درمانی با این احتمال که آنها را می توان در قرنطینه.

هر سال هزاران نفر از آمریکایی ها و دیگر خارجی ها, سفر به چین در برنامه های تبادل دانشجو. پس از ماه گذشته این دانش آموزان شده است در میان کسانی که در گسترش بحران بهداشتی. به دلیل ماهیت مطالعات خود را اغلب تعبیه شده با خانواده در سراسر چین و برخی از آنها صدها مایل از یک کنسولگری یا سفارت. بدون آماده سازی و یا نقشه راه به دنبال بسیاری از دانش آموزان مجبور به پیدا کردن راه خود را از پرت و دور افتاده شهرستانها به فرودگاه برای بازگشت به خانه.

آمریکا زمینه خدمات ارسال بیش از 300 دانش آموزان از سراسر جهان به چین از جمله حدود دو دوجین آمریکایی ها در طول سال تحصیلی جاری. Jaden تنها دانش آموز آمریکایی قرار داده شده در استان آنهویی که مرزهای هوبئی استان, کانون شیوع.

در نهایت سازمان غیر انتفاعی تصمیم به لغو همه برنامه های در چین در ژانویه. 31.

‘به نظر می رسید مانند یک ماجراجویی سرگرم کننده’

با حوصله دبیرستان در پورتلند در ایالت بادن تا به حال تخم یک برنامه برای یادگیری ماندارین و فارغ التحصیل اوایل طوری که او می تواند صرف یک سال در چین قبل از دانشگاه.

“به نظر می رسید مانند یک ماجراجویی سرگرم کننده را به یک محل است که به طور کامل خارجی به من,” او گفت:. “من نمی دانم چه به انتظار.”

او به حرکت در اوت شدن نسل سوم در خانواده اش به خارج از کشور به عنوان یک دانشجو.

در شهر ووهو او در حل و فصل با یک خانواده میزبان و شروع مدرسه برنامه ریزی برای باقی می ماند تا ژوئن. او ساخته شده چینی دوستان و سعی غذاهای جدید مانند لاک پشت و گاو معده است. به عنوان تجارت تنش بین ایالات متحده و چین افزایش یافت او را گرفت و آن را در گشاد گشاد راه رفتن هنگامی که رانندگان تاکسی او را تبدیل به دور از آنجا که او یک آمریکایی بود.

آن اوایل ژانویه هنگامی که او برای اولین بار شنیده ام که coronavirus تا به حال زده. ایمیل در جریان از خود چینی معلمان اطلاع رسانی او در مورد یک بیماری در ووهان در استان مجاور استان است.

در اطراف Jan. 15 محلی هماهنگ کننده آمریکایی در زمینه خدمات و Jaden میزبان خانواده دستور داد او را به باقی می ماند در داخل ، “من به یاد بود تقریبا هر روز به خارج رفتن” او به یاد می آورد و اضافه میکند: “این بار من بیرون رفت و من تا به حال به دزدکی حرکت کردن.”

در یکی از کسانی که گردش Jaden بود که احساس خریداری ذخیره کردن از ماسک محافظ.

توسط Jan. 20 ویروس حال عبور از مرزهای بین المللی. چین گزارش شده بود صدها نفر از عفونت و مرگ و میر شروع به پریدن کرد از سه تا 17 در یک ماده از روز.

دو روز بعد Jaden مادر بزرگ, کریستین Berardo فرستاده او یک پیام WhatsApp گفت که او تا به حال شده است که خواندن در مورد ویروس و احساس متاسفم که آن را ممکن است سفر خود را برنامه ریزی برای سال جدید قمری.

“ویروس یافت شده در شهر تا هر کس با پوشیدن ماسک صورت” او به او گفت.

‘برخی از شن’ مادر خود گفت:

در Jan. 23 ووهان خانه به حدود 11 میلیون نفر که تحت قرنطینه و مقامات چینی بسته کردن شهر است. “من از دیدن تصاویر از مرزهای تعطیل و مردم قادر به ترک ووهان” Jaden به یاد می آورد. او شروع به نگران باشید.

به طوری که مادر خود کارین Berardo, 51, مدیر سرمایه گذاری در واشنگتن اما او نمی خواهید به اجازه است.

در واتساپ ارز Berardo به او گفت پرماجرا کودک “به آن را خورد. برخی از شن” او به یاد می آورد. “او همیشه مشتاق به تسخیر جهان است.”

ووهو حدود 300 مایلی شمال شرقی ووهان شد رسما قرنطینه اما آن را نیز ممکن است تا به حال بوده است. به جای جشن سال نو قمری با آتش بازی و جشن مردم قفل شده خود را در داخل خانه.

به جز برای کسانی که در تلاش برای انبار کردن مواد غذایی و, ماسک, خیابان متروک; قفسه های فروشگاه های تقریبا لخت. مردم glared در هر کسی که سرفه, Jaden گفت. تصاویری از یک شهر در ترس شروع به او امد و شد زیاد در شب و او تا به حال مشکل خواب. “من بسیار پارانوئید و اضطراب,” او گفت:.

دوستان از پورتلند; برکلی کالیفرنیا; بالتیمور و ابوظبی, امارات متحده عربی; مکان های که در آن Jaden تا به حال زندگی کرده بودند رسیدن در اسنپ چت و واتساپ به ابراز نگرانی در مورد خطر ماندن در چین است.

با زمان کافی در دست خود Jaden اسکن گزارش های خبری در ق و منتظر ایمیل از وزارت امور خارجه. چینی دوستان مشترک اطلاعات آنها خوشهچین از رسانه های چینی. اخبار بدتر با گذشت هر روز به نظر می رسید.

در واشنگتن مادرش تماس آمریکا زمینه خدمات به ارزیابی خود از وضعیت و به پرس و جو در مورد گزینه های برای احتمالا آوردن پسر خود را به خانه.

“آنها گفت: آنها در تماس نزدیک با AFS پکن و مشاوره دانش آموزان فقط به ماندن در داخل” Berardo به یاد می آورد.

در Jan. 26 پس از یادگیری است که 56 میلیون نفر تحت قرنطینه در چین Berardo تماس یک برنامه نماینده در نیویورک به درخواست که پسر او بود بازگشت به ایالات متحده به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

تلاش برای پیدا کردن یک راه

روز بعد برنامه نمایندگان تا به حال آزمایشی طرح برای دریافت Jaden ، آن درگیر پرواز از شانگهای حدود 215 مایل دور. اما وجود دارد هیچ کس در روی زمین به همراهی او وجود دارد Berardo گفته شد. “آنها گفتند که می تواند قرار داده و او را در قطار, اما او را باید به شکل از چگونه برای رسیدن به فرودگاه در شانگهای,” او گفت:.

Berardo می ترسید که پسرش ممکن است در نهایت رشته در یکی از بزرگترین شهرهای جهان که در آن بسیاری از موارد از این ویروس گزارش شده بود.

هنوز هم در یک مکالمه مادر و پسر توافق به آن را امتحان کنید. در نهایت مسئولین برنامه پیدا کردم کسی به درایو Jaden به نانجینگ حدود 60 مایل از ووهو که در آن او خواهد گرفتن یک پرواز به شانگهای.

Jaden رزرو شد در خطوط هوایی آمریکا پرواز بود که به ترک یکشنبه. اما در بعد از ظهر جمعه حامل اعلام کرد که آن را به حال لغو پرواز به عنوان موجی از خطوط هوایی شروع تعلیق عملیات خود را در چین. او rebooked در هواپیمایی چین شرقی ترک همان روز.

“ما آرام برای یک دقیقه” Berardo به یاد می آورد.

Jaden مخفیانه در خارج از آپارتمان برای خداحافظی به دوستان و خود را به آخرین تصاویر از خالی ووهو. کیسه های خود شده بسته بندی شده برای دو روز.

او برنامه ریزی شده برای یک ساعت 3 صبح وانت اما خود میزبان برادر زدم در درب خود را در مدت کوتاهی پس از 11 p. m. یک خودرو وجود دارد ،

تنها ماشین در جاده

اسکورت خود نگران بود در مورد تاخیر بالقوه اگر آنها مواجه می شوند بسته شدن جاده در طول راه. در واقع, برخی از بخش مسدود شد و راننده مجبور به انحراف به سمت جاده ها.

“من تاکید دارم و نگران” Jaden jotted در یک دفتر خاطرات که او تصمیم گرفت تا شروع به ضبط آخرین ساعت در چین است. آن را حدود 11:30 p. m. دوشنبه شب.

“این تقریبا زمین سیاه و سفید در همه جا و ما تنها خودرو در جاده ها,” او نوشت. “من در زمان من ماسک برای مدت پنج ثانیه و راننده تبدیل سر خود را فریاد.”

در پست های بازرسی متعدد افسران پلیس کشیده بیش از خودرو و بررسی می شود که آیا آنها با پوشیدن ماسک خود را. جارد درجه حرارت گرفته شده با مادون قرمز متوسط تفنگ در هر زمان.

مدت کوتاهی پس از 12:30 صبح یکشنبه به عنوان آنها با نزدیک شدن به نانجینگ فرودگاه پلیس ماشین را متوقف. مردم در hazmat مناسب دستور Jaden به خارج. آنها بررسی می شود درجه حرارت خود را یک بار دو بار سه بار. هر زمان آنها گفت: او در درجه حرارت بیش از حد بالا بود.

Jaden شد هنوز مطمئن شوید که چه اتفاقی می افتد. او احساس خوب است.

“من نمی دانم آنچه من می خواهم انجام اگر آنها نمی, به من اجازه رفتن به فرودگاه” او گفت:.

در نهایت یکی از کارگران بهداشت برگرفته از یک دماسنج های مختلف از خود عرضه کیت. در این زمان آنها گفت: Jaden درجه حرارت قابل قبول بود.

پس از رسیدن در یک فرودگاه متروکه

چهار ساعت پس از آنها تا به حال سمت چپ آنها به اتمام 60 مایل سفر و وارد یک ترک فرودگاه. آن را فقط پس از 2 صبح

هنگامی که او را در بررسی خود را برای پرواز به شانگهای سه ساعت بعد همراه در مقابله به او گفت که او نمی تواند در بررسی کیسه های خود را تمام راه را به لس آنجلس به دلیل پرواز خود ممکن است لغو شود. آیا او هنوز هم می خواهید برای رفتن به شانگهای عامل می خواستم به دانستن است.

Jaden که هیچ نگاهی به این نقطه است.

در شانگهای او با بررسی در برای پرواز خود را. پس از آن از درجه حرارت خود را گرفته بود و حداقل ده بار پس از ترک ووهو.

لس آنجلس-محدود پرواز سمت چپ در زمان و حادثه بود. او سعی کردم به خواب اما سخت بود: او نگه داشته فکر کردن در مورد پنج ماه برنامه های خود را قطع شده بود این فرصت را از دست داده.

در فرودگاه بین المللی لس آنجلس, او پیوست swarms از افرادی که همگرا در گذرنامه-کنترل منطقه پس از فرود از تمام گوشه و کنار جهان.

او وارد خط برای شهروندان ایالات متحده کشیده ماسک خود را و منتظر نوبت خود را. در جیب خود او انجام یک کتابچه قانون اساسی ایالات متحده فقط در مورد او کشیده از خط توسط مقامات و تا به حال به مرجع حقوق خود را.

اما زمانی که او به مقابله افسر اسکن شده گذرنامه خود را و آن را بازگشت به او را بدون پرسیدن یک سوال.

“در همه کیوسک,” او گفت: “هر کسی که با یک ماسک و یا که به چین سفر کرده بود و خواسته که آنها رفت و به همین دلیل است. اما نه من.”

از طرف دیگر امنیت مادرش swooped همه 6 فوت و 3 اینچ پسرش را در آغوش او. “سلام مامان” او گفت:. “من خسته هستم.”

او بسته در ماسک خود را دوباره به طور خلاصه به آنها چپ فرودگاه — قبل از تحقق است که او دیگر در وسط یک بیماری همه گیر. او آن را حذف و آنها را به رهبری به یک Chipotle که در آن او به حفر دو باقلا و پنیر burritos. “این بهشت است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>