HMAS سیدنی: استرالیا بزرگترین نیروی دریایی تراژدی یاد تقریبا هشت دهه در

Australian Navy sub-lieutenant Meeka Brooks, who has been based at Christmas Island for two months, came up with the idea for the clean up, at the site.
آیکون دوربیناسترالیا نیروی دریایی, زیر ستوان Meeka بروکس است که بر اساس در جزیره کریسمس برای دو ماه آمد تا با ایده برای تمیز کردن در سایت. اعتبار: Danella Bevis/غرب استرالیا Danella Bevis غرب استرالیا.

این ماه نشانه 78 سال از بدن از آنچه تصور می شود یک HMAS سیدنی ملوان بود بر روی یک قایق شناور چند کیلومتر کردن جزیره کریسمس محبوب ترین ساحل.

این فقط سه ماه بعد از استرالیا بیشترین نیروی دریایی فاجعه است.

به عنوان یکی از کشورهای در زمان جنگ رمز هویت انسان هنوز ناشناخته باقی مانده اما میراث او فراموش نشده است – حتی در انبوه جنگل های دور افتاده استرالیا است.

در میان آنها عملیات نگهداری evacuees از coronavirus کانون ووهان در جزیره بازداشتگاه ارتش, پرسنل پرداخت جدی ادای احترام در جزیره لوح یادبود در روز شنبه.

بین قبرها در آنچه شناخته شده به مردم به عنوان “اروپا گورستان” پلاک نشسته در بالای بهشت گرمسیری را فلایینگ فیش کوو – ساحل او برای اولین بار برای اولین بار اندیش ،

در 23 سال استرالیا نیروی دریایی سلطنتی زیر ستوان Meeka بروکس شده اند که چند سال جوانتر از ملوان اما او می داند که داستان خود را.

Christmas Island councillor Ron de Cruz speaks to members of the Australian Army and Navy about the significance of the site. Danella Bevis The West Australian.
آیکون دوربینجزیره کریسمس مشاور ران د کروز صحبت می کند به اعضای ارتش استرالیا نیروی دریایی و در مورد اهمیت این سایت. Danella Bevis غرب استرالیا. اعتبار: Danella Bevis/غرب استرالیا

بر اساس جزیره کریسمس به مدت چهار و نیم ماه برای کمک به استرالیا نیروی دریایی عملیات SBLT بروکس و قادر ملوان دریایی ویژگی های متی اندرسون, 23, استفاده ارتش از حضور و قدرت برای روشن شدن یادبود سایت برای جامعه.

پاره شدن دور overgrowing تاک درهم در سراسر سنگ قبر یک تعداد انگشت شماری از سربازان جوان کشف تاریخی HMAS سیدنی سایت و بزرگداشت اهمیت آن با ارتش کشیش جیمز هال.

Army personnel, most of whom have spent the majority of their brief deployment on Christmas Island at the detention centre where hundreds of Wuhan evacuees have been quarantined for two weeks over the coronavirus, used Saturday morning to clean up the historic site.
آیکون دوربینپرسنل ارتش بسیاری از آنها را صرف اکثریت از خود مختصر استقرار در جزیره کریسمس در بازداشتگاه که در آن صدها نفر از ووهان evacuees شده اند قرنطینه به مدت دو هفته بیش از coronavirus استفاده می شود صبح روز شنبه به تمیز کردن سایت تاریخی. اعتبار: Danella Bevis/غرب استرالیا Danella Bevis غرب استرالیا.

ملوان است که تصور می شده اند یکی از 645 onbound که از دست داده و زندگی خود را در حال غرق شدن از بد بخت کشتی آلمانی مهاجم Kormoran در طول جنگ جهانی دوم در یک نبرد خاموش WA ساحل در تاریخ 19 نوامبر سال 1941.

آلمانی مهاجم نیز از دست داد اما بیش از 300 نفر از خدمه آن جان سالم به در برد.

سه ماه پس از کشتی با اهمیت از دست دادن یک نیروی دریایی قایق شناخته شده به عنوان یک Carley شناور کشف شد دست خوش پیشامد میشه در حدود پنج تا شش کیلومتر خاموش فلایینگ فیش کوو در فوریه 6, 1942.

بد بدن تجزیه یک مرد با پوشیدن لباس سفید و آبی و دیگ بخار با توجه با گل میخ مطبوعات اتصال دهنده در جلو داشت در قایق آورده و در ساحل.

او به خاک سپرده شد در یک قبر بینام و نشان فقط یک ماه پس از این جزیره بود مورد تاخت و تاز ژاپنی ها در مارس 1942 با سوابق مربوط به مرگ و میر به فکر نابود شده اند در شغل خود.

Defence personnel spent part of the morning cleaning up the historic site in a Christmas Island cemetery where the unknown sailor was buried in February 1942.
آیکون دوربیندفاع پرسنل صرف بخشی از صبح تمیز کردن سایت تاریخی در یک جزیره کریسمس گورستان که در آن ناشناخته ملوان به خاک سپرده شد در فوریه سال 1942. اعتبار: Danella Bevis/غرب استرالیا Danella Bevis غرب استرالیا.

SBLT بروکس گفت: در حالی که تلاش برای پیدا کردن جسد او را در سال 2001 ساخته شده, آن بود تا سال 2006 که باقی مانده بودند پس از یک سفر باستان شناسی در monsoonal جنگل انبوه.

“باقی مانده بودند که در [2008] گرفته و به Geraldton تا بدن گذاشته شد وجود دارد. در حال حاضر این است که فقط یک بنای یادبود سایت,” او گفت:.

در اواخر سال گذشته غرب استرالیا نشان داد که گسترده DNA توسط نیروی دریایی محققان تا به حال در ارتباط unrecognisable بدن اما هیچ تایید مطابقت پیدا کرده اند.

Australian Navy sub-lieutenant Meeka Brooks, with 30-year-old Lance Corporal Cameron Fisher - the only West Australian in the group.
آیکون دوربیناسترالیا نیروی دریایی, زیر ستوان Meeka بروکس با 30 سال Lance Corporal کامرون فیشر – تنها غرب استرالیا در گروه. اعتبار: Danella Bevis/غرب استرالیا Danella Bevis غرب استرالیا

در میان کسانی که یاری در شنبه 30 سال Lance Corporal کامرون فیشر – تنها غرب استرالیا در گروه.

داشتن پیوست و در سال 2014 Pemberton مرد آقای فیشر اعزام شده است به مکان های مختلف برای ارتش از جمله Albury-Wodonga و داروین.

در حالی که او شده است یک تکنسین الکترونیک در اخیر ارسال در داروین آقای فیشر در وظایف کلی با گروهی از سربازان در عرشه به خدمات کسانی که در قرنطینه به کروناویروس در بازداشتگاه.

“این بسیار لذت بخش من مهم نیست, آن است. چرا که آن را به چیزی متفاوت به آنچه که من معمولا چون من کارگاه,” او گفت: غرب است.

او را به پیوستن به سربازان همکار برای یک مراسم در سایت در پنج شنبه برای ادای احترام به از دست مردان و زنان خدمات به رهبری ارتش قاضی عسگر سالن.

The army personnel have spent the majority of their brief deployment on Christmas Island at the island's detention centre where hundreds of Wuhan evacuees are quarantined for the coronavirus.
آیکون دوربیناز پرسنل ارتش را صرف اکثریت از خود مختصر استقرار در جزیره کریسمس در جزیره بازداشتگاه که در آن صدها نفر از ووهان evacuees قرنطینه می شوند برای coronavirus. اعتبار: Danella Bevis/غرب استرالیا Danella Bevis غرب استرالیا.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>