نام خود را در محرک چک تهمت می فرستد یک نامه به 90 میلیون نفر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند به نام خود را چاپ شده بر روی محرک اقتصادی پرداخت سرویس درآمد داخلی ارسال به ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها است. در حال حاضر او نوشته احساساتی نامه تقریبا به 90 میلیون نفر را ناهموار امضا در ضخیم سیاه و سفید Sharpie-قلم.

یک صفحه نامه را با یک طرف چاپ شده به زبان انگلیسی و دیگری به زبان اسپانیایی بود و مورد نیاز coronavirus بسته اقتصادی تصویب شده توسط کنگره به عنوان یک رکورد از یک سپرده از وزارت خزانه داری. قانون نمی گوید که باید پست نامه.

اگر این پول به اشتباه فرد آمد در مقدار اشتباه یا نمی رسند و در همه حالات است که اتفاق افتاده مالیات دهندگان در هفته های اخیر دولت است که آنها را به اثبات قصد خود را.

اما در کلاسیک تهمت سبک حروف در حال حاضر ورود به صندوق های پستی سراسر کشور انجام هیچ کمبود زندگانی تاکید رئیس جمهور میل شدید به فرد دولت او در پاسخ به این بیماری همه گیر.

“من همکار آمریکایی” آغاز می شود این نامه در یک کپی از کاخ سفید سربرگ ورود در یک پاکت نامه از وزارت خزانه داری و سرویس درآمد داخلی از Austin, Texas. “ما بزرگ شهرستان است که تجربه بی سابقه ای بهداشت عمومی و اقتصادی به چالش به عنوان یک نتیجه از جهانی coronavirus بیماری همه گیر. اولویت ما این است که سلامت و ایمنی است.”

“ما به عنوان دستمزد مجموع جنگ در این نامرئی دشمن” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه می دهد “ما همچنین در حال کار در سراسر ساعت برای محافظت از زحمتکش آمریکایی مثل شما از عواقب اقتصادی shutdown.”

مغلوب ساختن پیشی جستن با تشکر هر دو حزب کنگره برای ردیابی سریع 2.2 تریلیون دلار در اقتصادی امداد, اعلام مبلغ چک گیرنده است و به پایان می رسد توسط اپیلاسیون شیوا در مورد امریکا – کشویی فقط به لبه معروف خود کمپین شعار “امریکا بزرگ دوباره.”

“همانطور که ما قبل از آمریکا پیروز خواهد شد و در عین حال دوباره – و افزایش به ارتفاعات جدید از عظمت” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

این اولین بار است که یک رئیس جمهور را نام ظاهر خواهد شد میلیون ها نفر از کاغذ محرک چک که در حال بیرون رفتن در حال حاضر به مردم برای آنها IRS ندارد واریز مستقیم اطلاعات است.

اما قبلی رئیس جمهور نامه فرستاده شده اند مانند مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور جورج دبلیو بوش شامل نام خود را در نامه اعلام محرک اقتصادی پرداخت و در سال 2001 زمانی که دولت او صادر بازپرداخت مالیات بر چک های زیر مالیات-برش بسته و در سال 2008 هنگامی که آن را صادر شده پرداخت به رکود است.

هر دو از نمایندگان خطاب “عزیز مالیات دهندگان” و نمایش داده می شود بوش نام برجسته پیشرو دموکرات به گریه ناپاک است که یک سازمان دولتی شد و پله به فعالیت سیاسی.

اما اشاره ای کوتاه بود و کسانی که نامه های متمرکز به مراتب بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد نحوه پرداخت شد. آنها شامل جزئیات و نمودار برای مالیات دهندگان به شکل صورت خود را که آیا آنها واجد شرایط برای دریافت و پرداخت و اینکه آیا پرداخت دقیق بودند.

Trumps نامه اندک ارائه می دهد اطلاعات در مورد محرک پرداخت. و تن خود را توسط مالش برخی از مردم راه را اشتباه, به خصوص از آنجایی که بسیاری از مشکلات دسترسی به دو محرک پورتال آنلاین را دریافت نمی پرداخت و یا کوچکتر چک از آنها واجد شرایط هستند.

برخی از افرادی که تماس واشنگتن پست در مورد نامه شکایت کرده است که این smacked از سیاست با آن “کاخ سفید واشنگتن” سربرگ.

“نگران است که من تا به حال انتخاب شده برای ممیزی و یا برخی دیگر از بدبختی من به سرعت آن را باز کرد” کریس Helmsworth ایمیل از پورتلند ، “داخل شد و نامه ای از کاخ سفید امضا با مغلوب ساختن پیشی جستن کودکانه خطی به من گفتن در مورد چگونه او در آوردن این کشور با هم! من را به تعجب می کنم که چقدر تجهیزات حفاظت فردی می تواند خریداری شده با آنچه در آن هزینه برای مغلوب ساختن پیشی جستن به ارسال این غرور نامه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>