هیلو زن و شوهر در تعقیب و گریز خودرو به اتهام سرقت خودرو

یک هیلو زن و شوهر متهم شده است پس از تعقیب بودن در یک سرقت جیپ توسط هاوایی اداره پلیس افسران.

کلاید تاکشی Talosaga Loa, 26 با اتهام درجه اول مقاومت در برابر دستور به توقف وسایل نقلیه موتوری غیر مجاز کنترل رو خودرو درجه اول سرقت در طول یک اورژانس دوره مقاومت در برابر بازداشت و غیر مجاز در اختیار داشتن شخصی اطلاعات محرمانه است. او وثیقه تعیین شده است در $47,000.

Suiliana توی, 34, شده با متهم همدست به درجه اول سرقت در طول یک اورژانس دوره چهار فقره غیر مجاز در اختیار داشتن شخصی اطلاعات محرمانه سه فقره سرقت کارت اعتباری سوم-درجه ارتقاء خطرناک مواد مخدر, مواد مخدر و متعلقات و درجه اول ورود غیر مجاز به یک وسیله نقلیه موتوری. او وثیقه تعیین شده است در $105,000.

هر دو بلندگو و توی هستند در بازداشت پلیس در ازای وثیقه. اولیه خود را در دادگاه ظاهر است برای برنامه ریزی دوشنبه در هیلو دادگاه منطقه.

حدود ساعت 9 صبح پنج شنبه هاوایی اداره پلیس افسر مشاهده سرقت جیپ سبز کالاها و توی رانندگی شدند در این Daniel K. Inouye بزرگراه. جیپ گزارش شده اند به سرقت رفته از یک کیلواکنا اموال چهارشنبه.

Kona پلیس دنبال جیپ پیش از آن در روز اما متوقف شد و پس از آن به سمت چپ خود را در منطقه و به نظر می رسد به سمت هیلو.

جنوب هیلو گشت ماموران اقدام به انجام یک توقف ترافیک در جیپ در Ainaola رانندگی پنج شنبه.

جیپ به طور ناگهانی متوقف شده در بالا Waiakea-Uka منطقه و معکوس به سمت یک افسر بود که نزدیک شدن به آن عقب. یک افسر دیگر در صحنه ترخيص سلاح خود را در جیپ.

توی فرار از جیپ و دستگیر شد و پس از در حال اجرا را به چراگاه. یک افسر دیگر اخراج در جیپ به عنوان Loa سوار در راه است. کالاها متوقف شده در جاده فرار جیپ و زد به نزدیک چراگاه جایی که او دستگیر شد.

دو افسر که مرخص سلاح گرم خود قرار داده اند در مرخصی اداری در حالی که از استانداردهای حرفه ای انجام تحقیقات مستقل از حادثه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>