بالا گشت و گذار مشورتی توسعه یافته از طریق این شب روشن و آفتابی آسمان پیش رو برای آخر هفته

بالا گشت و گذار مشاوره برای جنوب در تمام هاوایی جزیره تمدید شده است تا 6 بعد از ظهر امروز.

خدمات ملی آب و هوا می گوید: گشت و گذار از 6 به 8 پا است که انتظار می رود در امتداد جنوبی-شمالی با سواحل با توجه به تورم که کاهش امروز. یک سری از کوچکتر جنوبی متورم را حفظ خواهد کرد گشت و گذار در نزدیکی تابستان به طور متوسط تا اواسط هفته آینده.

امروز مقامات هشدار می دهند متوسط اثرات از جمله قوی شکستن امواج و جریان های پاره ساخت شنا دشوار و خطرناک است. Beachgoers شناگران و خوانندگان باید احتیاط و توجه همه مشاوره داده شده توسط اقیانوس ایمنی, مقامات گفتند.

پیش بینی امروز و در ضمن ابری با دوش پراکنده و اوج از 86 تا 91 درجه فارنهایت است. با توجه به رطوبت بالا ، شاخص گرما — دما و رطوبت ترکیب می شوند — را به عنوان بالا به عنوان 92 درجه در سمت غرب اوآهو. شرق وزش باد از 15 تا 20 مایل در ساعت در حال انتظار امروز و امشب وقتی پایین شیب به 67 تا 72.

پیش بینی می گویند شادی بخش معاملات ادامه خواهد داد تا جمعه و سپس به تدریج به سهولت بیش از آخر هفته را به اوایل هفته آینده. ابرها و دوش را به نفع بادگیر و mauka مناطق هر روز به خصوص در طول شب و اوایل صبح به جیب رطوبت از طریق حرکت می کند.

آخر این هفته, اما, باید نسبتا روشن به عنوان درجه حرکت از شرق به غرب در روز جمعه.

گشت و گذار در امتداد سواحل جنوبی پایین تر خواهد شد به 6 تا 8 پا و سپس 3 تا 5 فوت جمعه.

گشت و گذار در امتداد سواحل شرقی خواهد بود 2 تا 4 پا امروز و دست انداز تا به 3 تا 5 فوت جمعه. گشت و گذار در امتداد سواحل غربی پایین تر خواهد شد به 4 تا 6 فوت امروز و 2 تا 4 شنبه.

دوم متوالی رکورد کهولوی ثبت شد چهار شنبه — بالا از 92 درجه پیشی گرفتن از رکورد قبلی از 91 مجموعه در سال 2019. روز سه شنبه یک رکورد 92 در کهولوی رکورد قبلی از 91 مجموعه در سال 2014.

یک هنر و صنعت مشاوره برای Kaiwi کانال باقی مانده است در اثر تا 6 بعد از ظهر جمعه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>