دبيرستان تلاش برای پیدا کردن یک راه امن و برگشت به رقابت

بهداشت عمومی افسر دکتر Sundari Mase قرار است روز چهارشنبه برای دیدار با سونوما کانتی سرپرست مدارس استیو Herrington و همچنین superintendents از پنج دیگر مناطق از جمله شهرستان سانتا رزا مدارس به ارائه راهنمایی در مورد چگونگی این شهرستان 70,000 عمومی, مدرسه کودکان می توانند با خیال راحت بازگشت به دانشگاه. شهرستان سند کار برای بازگشایی مدارس است و سپس می رود به طور مشترک با superintendents شهرستان را 40 فردی مدارس در روز جمعه.

ضمن بخش مقامات از سراسر کالیفرنیا میله میله برای دیدار این هفته با CIF مقامات برای مبارزه با این سوالات مشابه. تصمیم گیری در چه سقوط ورزش برنامه را نگاه خواهم نمی خواهد احتمال زیاد ساخته شده است این هفته Cruickshank گفت.

“که ممکن است کمی بیشتر پایین جاده در این تابستان” او گفت:. “ما هنوز راه دور و از پاییز.”

و هیچ چیز در سنگ, او گفت:.

“ما نمی حکومت هر چیزی را,” او گفت:. “من می توانید ببینید که در آن ما می تواند چیزی که در آن برخی از ورزش ها (اتفاق می افتد) و ما سعی می کنیم آنها را به بازی و من می توانم چیزی را ببینید که در آن ما سعی کنید به فشار آن را به عقب. گلف و تنیس به ذهن می آیند به عنوان یک زن و شوهر از ورزشی که شاید شما می تواند انجام دهد. ما ساخته نشده است که تصمیم گیری نشده است.”

در 62 صفحه راهنمای برای بازگشایی مدارس روز دوشنبه منتشر شده توسط وزارت کالیفرنیا از آموزش و پرورش میان مدارس دو و میدانی ذکر شد فقط یک بار در یک پیشنهاد است که باید آن را محدود به “فعالیت های که شامل تماس فیزیکی با دانش آموزان دیگر و یا تجهیزات تا زمانی که توصیه می شود در غیر این صورت توسط دولت/محلی مقامات بهداشت عمومی.”

دستورالعمل های منتشر شده توسط فدراسیون ملی دولتی دبیرستان انجمنهای خیال فوتبال و کشتی در معرض خطر; بسکتبال, والیبال, بیس بال و فوتبال خطر متوسط و صلیب کشور شنا و بیشتر پیگیری و زمینه وقایع کم خطر است.

در اولین مرحله از گروه مشارکت NFHS دستورالعمل نشان می دهد که یک بازیکن فوتبال باید شرکت در تیم دریل با یک توپ است که تحویل داده خواهد شد و یا به دیگر هم تیمی های خود. تماس با بازیکنان دیگر مجاز نیست و نباید های مقابله با گول زنک یا سورتمه.

در والیبال, دستورالعمل گفتن یک “بازیکن باید با استفاده از یک توپ که دیگران لمس یا ضربه در هر صورت.”

تا زمانی که درمان یا واکسن است توسعه یافته NFHS سند آمده است: “اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات پیشگیرانه صورت پوشش خواهد بود ‘طبیعی’ اگر تمرینات شیوه ها و مسابقات را ادامه دهد.”

این NFHS دستورالعمل همچنین اصرار متحده بخش ها و مناطق آماده برای به اصطلاح موج دوم از عفونت: “با توجه به نزدیکی به یقین عود شیوع این آمدن پاییز و زمستان در برخی از مناطق, دولت, انجمن باید آماده برای دوره تعطیلی مدارس و امکان برخی از تیم ها نیاز به جدا برای دو تا سه هفته در حالی که در فصل.”

بیشتر آنها توصیه به توسعه سیاست ها با توجه به شیوه بازی و postseason رویدادهای اگر و هنگامی که مدارس تعطیل هستند دوباره.

ضمن اسمیت صورتحساب ایجاد شده سقوط سيالي و امید برای بهترین.

“من فرستاده از برنامه من و گفتند: واقعا Jan? ما می رویم به انجام این کار؟’ “او گفت:. “من صادقانه نمی دانم.”

انتظار برای دیدن اگر موارد عفونت قطره به صورت محلی و یا نه برخی از محدودیت در فعالیت کاهش می تواند یک ایده خوب کلووردیل بالا مدیر ورزشی گرگ الکساندر sasid. آن اقدام به خرید زمان برای سقوط ورزش های نجومی.

“من فکر می کنم NCS و CIF می خواهید به صبر کنید تا زمانی که آنها می توانید قبل از آنها تصمیم گیری که آیا برای سعی کنید و بازی آن است که من فکر می کنم ایده خوبی است,” او گفت:.

شما می توانید رسیدن به کری Benefield در 526-8671 یا [email protected] در توییتر @benefield و در Instagram در کری.benefield.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>