HHSAA پیشنهاد جدول زمانی برای آمادگی در فوتبال

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

High school sports مدیران باید یک طرح برای شروع تمرین فوتبال در سراسر کشور را به عنوان به زودی به عنوان Aug. 17 انتظار تصویب نهایی لیگ و ترخیص کالا از شهرستان و مقامات دولتی.

زیر نویس پیشنهاد فوتبال بازی می تواند شروع سپتامبر. 4. همه سقوط دیگر ورزش را شروع تمرین Aug. 31 باز کردن راه برای سه ورزش های سنتی فصل (زمستان و بهار) به توان در 2020-21 سال تحصیلی کریس Chun, مدیر اجرایی, هاوایی دبیرستان انجمن ورزشی روز دوشنبه گفت:.

“حداقل ما امیدواریم که در حال حاضر” Mililani سر مربی راد نیویورک گفت. “ما چیزی به ساقه در حال حاضر. من فکر می کنم آن می تواند هیجان انگیز برای همه. من می دانم که من هیجان زده بود که من تو را دیدم این متن (اطلاع رسانی). حداقل این چیزی است. من نگران آن ندارد.”

ابو Ma’afala سر مربی Kamehameha مدرسه گفت: “این خوب است که وقتی همه چیز در حال رفتن به شروع فقط از یک برنامه ریزی نبوده است. ما می توانید شروع به قرار دادن با هم یک طرح و نگاه کنید که در آن آن را به ما طول می کشد.”

پیشنهاد تاریخ نوشته شده در گچ با دولت و وزارت آموزش و پرورش دستورالعمل تعیین اینکه آیا جدول زمانی می تواند آغاز شود. اما این خبر استقبال شد با امیدواری برای تیم های فوتبال است که مجاز به انجام شیوه های بهار به دلیل بیماری همه گیر. بهار-ترم ورزشی لغو شد در آوریل 17.

“شماره 1 چیزی است که سلامت و ایمنی از همه درگیر” کارشناسی ارشد’afala گفت. “که به نظر من برترین است. من می خواهم به فوتبال است. من می خواهم به ورزش ، از یک روانی-عاطفی نظر من فکر می کنم مردم به آن نیاز دارند. اما من می خواهم به مطمئن شوید که همه سالم و امن است. ما جزایر منحصر به فرد هستند. آن را جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه از آن می رود.”

تحت این پیشنهاد در هر فصل داشته باشد 11-در هفته اجرا شود. آنها به طور سنتی داشته اند 13-14 هفته پنجره است.

اگر ترخیص است که توسط Aug. 31 آغاز تمرین فوتبال می تواند تحت فشار قرار دادند به عنوان دور به عنوان Oct. 5 با یک Oct. 23 شروع به سقوط بازی.

اگر ترخیص کالا از گمرک می آید پس از اکتبر. 23 بعید است که وجود دارد خواهد بود در سه فصل جداگانه و برخی ممکن است به ترکیب و یا لغو هر چند لغو خواهد بود آخرین چاره Chun گفت. “همه چیز خواهد بود در جدول که در آن نقطه” Chun گفت.

تمرین فوتبال است و معمولا آغاز شده و در اواسط تا اواخر ماه جولای با اولین بازی که بازی در اوایل ماه اوت.

هاوایی مدارس معمولا در میان اولین استارت در کشور است.

ران لی بود که به ترویج سنت لوئیس مدرسه سر مربی در ماه فوریه گفت که او علاقه به یادگیری از پیشنهاد تاریخ فوتبال. اما او نیز تعجب اگر برنامه می تواند اجرا شود در آن زمان.

“شما می توانید برنامه اما این به آن معنا نیست شما می توانید آن را” لی گفت. “منظورم این است که شما نمی توانید به رفتن به ساحل با بیش از 10 نفر است. چگونه شما می رویم به فوتبال ؟ ما در حال حاضر نزدیک به ماه ژوئن و ما نمی توانیم حتی رفتن به یک رستوران. چگونه شما می رویم به را فوتبال (عمل) در اوت ؟ من فکر می کنم آنها باید به یک طرح احتمالی. انجام آن در ماه دسامبر. حرکت فوتبال به عنوان دور برگشت به عنوان شما می توانید. و حرکت های دیگر ورزشی که اصلا جمعیت بزرگ — فوتبال, تنیس, چیزهایی که شما می توانید کنترل. فوتبال ؟ چگونه شما می رویم به دریافت 4,000 در بازی؟”

لی اذعان هاوایی انجام داده است فوق العاده در مسطح منحنی فعال COVID-19 موارد است. اما او تعجب چه اتفاقی خواهد افتاد اگر موج دوم رخ می دهد. “پس چه کنیم؟” لی گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de