HGEA, UPW پیوستن به معلمان اتحادیه در تماس به تاخیر عمومی, مدرسه, بازگشایی

دولت دو کشور دولت کارگر و اتحادیه های کارگری در حال پیوستن به هاوایی انجمن معلمان امور خارجه در تماس با دولت برای به تاخیر انداختن آن بازگشایی دولت مدارس دولتی.

هاوایی کارکنان دولت با انجمن و ایالات کارگر پیوست و تلاش از طریق آزادی مطبوعات صادر شده توسط HSTA این بعد از ظهر.

“ما احساس نمی هاوایی دولتی وزارت آموزش و پرورش (HIDOE) و هاوایی وزارت بهداشت (DOH) انجام داده اند به اندازه کافی به درستی ایجاد و پیاده سازی استراتژی های بهداشتی برای کاهش گسترش coronavirus (COVID-19) در همین مکان عمومی, مدرسه, دانشگاه,” اتحادیه گفت.

رژیم صهیونیستی. دیوید Ige مدرسه سرپرست کریستینا Kishimoto و وزارت بهداشت مقامات روز دوشنبه اعلام کرد که آنها در حال حاضر eyeing یک Aug. 4 تاریخ برای بازگشایی مدارس است.

عمومی معلمان مدرسه را به دانشگاه جولای 29, در حالی که دانش آموزان انتظار می رود پشت در اوت. 4 با دو هفته اول نیم روز برای دانش آموزان به سهولت انتقال و ارائه زمان بیشتری برای تربیت معلم.

اکثر دانشگاه ها ارائه می دهد یک مخلوط رویکرد آموزشی با دانش آموزان صرف چند روز در محوطه دانشگاه و برخی از آموزش در خانه برای کاهش تعداد سر در دانشگاه و فعال اجتماعی فاصله. حتی در حالی که کار در خانه دانش آموزان را به اقامت در تماس با معلمان خود, او گفت:.

سازمان ها گفت: آنها باور نمی ساختمان مدرسه و امکانات دیگر در امان خواهد بود تا در بخش بهداشت و درمان فراهم می کند نوشته شده راهنمایی در مورد بازگشایی مدرسه, ساختمان ها و تمام اعضای هیات علمی و کارکنان به درستی آموزش دیده و ارائه منابع کافی و تجهیزات و پروتکل های برای اطمینان از امکانات ما در حال تمیز نگه داشته و مردم امن هستند.

UPW نشان دهنده ترین یقه آبی کارگران از جمله متولیان کافه تریا کارگران ماهر و کارگران تجارت و مدرسه کاردرمانی دستیاران در حالی که HGEA نشان دهنده مدیران, معاون, مدیران, مدیران ورزشی, ورزشی, سلامت, مربیان, کافه تریا, مدیران آموزشی دستیاران امنیتی مسئولین خدمات ویژه پرسنل بهداشت مدارس دستیاران مدرسه متولی سرپرستان و مذهبی کارکنان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>