هس را بدست آورده و ملی مربیگری جایزه; سونی باز را افزایش می دهد $1.2 متر برای موسسه خیریه

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

سابق هاوایی دبیرستان و کالج بسکتبال مربی چارلز “شیک” هس بوده است به نام یکی از 25 ملی برندگان دو هدف جایزه مربی مثبت مربیگری داد.

هس که 45 سال مربیگری حرفه ای شامل یک اجرا در Brigham Young-هاوایی به دست آورده جایزه به عنوان مربی و بنیانگذار کمی Dribblers بسکتبال برنامه برای “خود تاثیر مثبت در جوانان ورزش است.” با توجه به انتشار از PCA هس بود در میان 700 نامزد برای جایزه که شامل 1 ، 000 $جایزه است.

این جایزه به رسمیت می شناسد “مربیان که در تلاش برای برنده شدن در حالی که همچنین به دنبال این مهم تر هدف از آموزش درس های زندگی از طریق ورزش است.”

سونی باز افزایش 1.2 میلیون دلار برای خیریه

دوستان از هاوایی موسسات خیریه ارائه 1.2 میلیون دلار در خیریه کمک های مالی مطرح شده از طریق این سال سونی باز در هاوایی سازمان هفته گذشته اعلام کرد.

کمک های مالی توزیع شد به بیش از 110 محلی غیر انتفاعی در خدمت “هاوایی جوامع بیشتر به شدت تحت تاثیر جهانی همه گیر اقتصادی و خاموش شدن است.” بودجه مطرح شد از طریق سونی باز با پشتیبانی از هری و جانت واینبرگ Foundation, Inc., سونی, شرکت میزبان Waialae باشگاه های کشور و هاوایی سازمان گردشگری.

دوستان از هاوایی موسسات خیریه, مسابقات, میزبان, هدایت منابع مالی به سمت غیر انتفاعی “که فراهم کردن غذا و سرپناه و امنیت و بهداشت و درمان برای نیازمندان و سالمندان و از کار افتاده شده اند که عمیقا تحت تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>