‘او را به گوش زمین با دقت بیشتری نسبت به هر کسی زنده’: صدا کارشناس نمی خواهم آنچه را که او می شنود

سونوما — برنی Krause یک پیشگام جهانی در زمینه نمای صوتی محیط زیست. و اینکه دقیقا چه چیزی است ؟

فکر می کنم از او به عنوان یک دکتر پس از آن فکر می کنم گران قیمت و فوق العاده حساس میکروفون او را حمل در این زمینه به عنوان یک گوشی پزشکی. گوش دادن به یک نمای صوتی — بالا کویر و یا صخره های مرجانی و یا حرا باتلاق — به او می دهد یک ایده خوب از اینکه که زیستگاه سالم است و یا تحت فشار.

“زمانی که من کمی زیر آب و هوا شما می توانید آن را در شنیدن صدای من گفت:” Krause, 81. “این همان با جهان طبیعی است. هنگامی که شما یک موضوع پر رونق زیستگاه موجودات زنده به استخراج منابع آلودگی و جغ از انسان سر و صدا مخلوق زندگی را به شما بگویم چگونه به سرعت ما آنها را تحت تاثیر قرار.”

در سراسر جهان و در حیاط خلوت خود خبر نبوده است بزرگ از اواخر. Krause و همسرش, کاترین خود را از دست داده خانه در بالای تپه گلن الن در سال 2017 راهبه آتش — یک نتیجه مستقیم آنها معتقد هستند از گرم شدن کره زمین.

Coronavirus همه گیر است و شواهد بیشتر از یک سیاره خارج از تعادل است. Krause است نه یک اپیدمیولوژی; دکترای خود را در یک میدان به نام bioacoustics. اما این تغییرات او اشاره کرد در داده او جمع آوری شده در طول دوازده سال گذشته او منجر به این نتیجه گیری وجود دارد “یک همبستگی قوی بین آب و هوا و مسائل مربوط به سلامت است که ما حتی شروع به آدرس.”

هشدار دهنده داستان

او یک دانشمند و موسیقیدان نویسنده و شمال خلیج آتش بازمانده. غالبا هر چند Krause یک مرد جلوتر از زمان خود.

نشستن در یک جدول به تازگی در پاسیو از سنگ در خانه او و کاترین اجاره هستند جمع میان باغ های انگور در تپه فقط در شمال شرقی سونوما Krause به یاد می آورد رد خود را از ایستمن و جولیارد مدارس موسیقی 65 سال پیش.

“من ساز شد, گیتار” او به یاد می آورد با لبخند معوج. “در سال 1955 به من گفته شد که گیتار یک آلت موسیقی است.”

پس از مطالعه آمریکای لاتین تاریخ در دانشگاه میشیگان, او با بازی گیتار برای بافندگان پیت سیگر اصلی قوم گروه و سپس کمک پیشگام استفاده از سینت سایزر Moog که در موسیقی محبوب است.

در روز سقوط در Muir Woods در سال 1968 زندگی خود را در زمان های مختلف ، Krause رانده بود از روی پل گلدن گیت برای ضبط برخی از صداهای طبیعی برای استودیو برادران وارنر. سوئیچینگ در میکروفون گوش دادن در هدفون به باد در redwoods تماس کلاغ حتی صدای بال خود را در حرکت پرچ و حمل و نقل او را.

برای نیم قرن گذشته Krause اختصاص داده شده است که زندگی خود را به ثبت وحشی برای تلفن های موبایل در روند پیشگام در این زمینه تحقیقاتی به نام نمای صوتی محیط زیست. خود archive بیش از 5000 ساعت از زمینه ضبط این برنامه شامل بیش از 15000 گونه ها شامل تلفن های موبایل از تغییر یخچال های طبیعی bellowing اورانگوتان غمگین نهنگ.

این آرشیو همچنین بگویید هشدار دهنده داستان عمیق و احتمالا برگشت ناپذیر از دست دادن. بیش از نیمی از خود را ضبط Krause محسوب شده و در سایت های که از آنجا شده اند تا خطر بیافتد توسط انسان نفوذ آنها دیگر می تواند شنیده شود در اشکال اصلی خود و یا کاهش یافته است خاموش در دسترس نباشد.

“ما در حال صحبت کردن نیست اینجا دیگر” Krause گفت. “ما در حال صحبت کردن شما رفتن به یکی از این زیستگاه در آمازون و یا آفریقا یا آمریکای شمالی و آنها از بین رفته اند. آنها پارکینگ در حال حاضر.” از دست دادن زیستگاه او گفت: “شده است نمایی از اواخر 1980s.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>