در اینجا چه اتفاقی افتاد بعد از 1 22 کالیفرنیا, شهرستان بازگشایی شد

کالیفرنیا در حال ورود به چه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom این هفته ominously به نام “ناشناخته است.”

تنها چند روز پس از فرماندار سبز روشن ترین امور خارجه شهرستانهای هنوز دور دیگری از کسب و کار reopenings از راه دور Lassen شهرستان اعلام کرد که بسته شدن کسب و کار بازگشت تا پس از چهار ساکنان آزمایش مثبت برای COVID-19. تا اعلام Lassen تنها کانتی در کالیفرنیا بدون یک مورد گزارش شده از جدید کروناویروس.

است Lassen یک ناهنجاری یا یک فال?

سوال این است که ترسناک یک. در مواجهه با تاریخی بیکاری و نصب فشار Newsom منتقل شده است در هفته گذشته اجازه می دهد تا شهرستان برای بازگشایی اقتصاد خود را حتی بیشتر. چهل و هشت ایالت 58 شهرستانهای استان در حال بازگشایی مو سالن آرایشگاه و رستوران ها و فروشگاه ها و کلیساها با برخی از محدودیت.

برخی از کارشناسان بیماری های عفونی و اپیدیولوژی می گویند که بیش از حد بیش از حد به زودی می تواند باعث تجدید حیات عفونت بدتر از دور اول که در حال حاضر گرفته شده 3,900 زندگی در کالیفرنیا است.

یک مک کلاچی بررسی داده ها از اول 22 شهرستان که اجازه داده شد برای بازگشایی رستوران ها و فروشگاه ها در مارس 12, 13 یا 14 نگران کننده نشان می دهد نشانه های اولیه. تعداد موارد و مرگ و میر در این شهرستان رشد سریع در دو هفته پس از کسب و کار پاک شد به بازگشایی از آنها در قبل از دو هفته است.

در دو هفته قبل از reopenings وجود دارد 82 جدید و موارد جدید مرگ و میر.

در دو هفته پس از reopenings وجود دارد 147 موارد جدید و چهار مرگ و میر.

دیگر برنامه به طور بالقوه نگران کننده نقطه داده: بستری شدن در بیمارستان در نظر گرفته شده بیشتر مفید چوب اندازه گیری از عفونت و رشد بیش از 60 درصد در این شهرستان است. آغاز و پایان اعداد هر چند کوچک بودند: 13 بستری شدن در بیمارستان در شروع, 21 بستری شدن در بیمارستان دو هفته بعد.

کوچک حجم نمونه و دوره کوتاه از زمان باعث می شود آن را خیلی زود به رسم هر گونه نتیجه گیری با توجه به دو اپیدیولوژی مشورت این هفته توسط ساکرامنتو زنبور عسل.

رابرت Kim-Farley در UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت و اندرو Noymer از دانشگاه کالیفرنیا در ایروین می گویند یک تصویر بهتر باید فرم پس از سوم و چهارم هفته با توجه به این که coronavirus است گاهی اوقات پنهان-دوره بارداری تا دو هفته.

به همین دلیل هر گونه مرگ و میر خواهد نیاز به در نظر گرفته شود به عنوان شروع با یک عفونت دو یا بیشتر در هفته گذشته است.

Noymer گفت: Lassen شهرستان گمراهان در کنار احتیاط اما نه لزوما زیاده. “تمام نکته این است که ما همه در قلمرو ناآشنا.”

این مک کلاچی بررسی سلامت دولت داده یافت مخلوط نشانه. اولیه 22 بازگشایی شهرستانهای مثلا هنوز در شکل بهتر آنها پس از بازگشایی از بقیه از دولت به عنوان یک کل:

وجود دارد تنها 8 مورد جدید در هر 100 ، 000 ساکنان در آن 22 شهرستان از مارس 11 تا 25 مه در مقایسه با 72 مورد جدید در هر 100 ، 000 ساکنان در جای دیگر.

تعداد کل موارد مثبت در آن 22 شهرستان رشد 28 درصد در این دو هفته و کمتر از 40 درصد رشد در موارد دیگر استان ها در دولت است. مرگ و میر در روستایی شهرستانهای رشد در نرخ پایین تر نیز هست.

این ممکن است سخت برای فرماندار و مقامات بهداشتی دولت به رسم قابل نتیجه گیری از اولین مجموعه از شهرستان برای بازگشایی حتی بیش از یک دوره طولانی تر از مطالعه است.

برای یک شهرستان در سوال همه تا حد زیادی روستایی و به آرامی جمعیت و در میان حداقل آسیب دیده توسط ویروس از شروع. بزرگتر و متراکمتر از مناطق مانند سخت ضربه لس آنجلس هنوز بازگشایی بسیاری از کسب و کار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>