در اینجا چیزی است که شرکت های امیدوار کننده برای انجام برای مبارزه با نژاد پرستی

جمعه بود و پرداخت شده شرکت تعطیلات برای کارمندان در نایک. همان می رود برای کارگران در توییتر, هدف, General Motors, ملی, فوتبال, لیگ, و انواع دیگر کسب و کار. جی پی مورگان چیس پایتخت یک و دیگر بانک ها را شاخه های اولیه.

شرکت های بزرگ و کوچک تصمیم به رسمیت شناختن Juneteenth تعطیلات که یادبود پایان برده داری بعد از کشتن جورج فلوید تنظیم کردن فوری ملی گفتگو در مورد مسابقه.

شرکت ها معمولا آرام در لحظه های عمومی تحول و مردد به سیاسی ایستاده برای ترس از بیگانه مشتریان. اما پس از فلوید را به قتل اواخر ماه گذشته کسب و کار از همه نوع ابراز همبستگی خود را با معترضان اهدا میلیون ها دلار به سازمان اختصاص داده شده به نژادی عدالت یا قول به تغییر خود را به دفتر فرهنگ می شود بیشتر شامل.

اما برخی رفته اند بیشتر اعلام نیت به بتن و تغییرات در داخل موسسات خود و یا در چگونه آنها انجام کسب و کار. در اینجا لیستی از برخی از وعده های ساخته شده.

آدیداس: ورزشی غول گفت: آن را پر کنید حداقل 30 ٪ از تمام معاملات باز در آدیداس و نایک که آن نیز صاحب با سیاه و سفید و یا Latinx نامزدها.

آمازون و آی بی ام: آمازون قرار داده شده یک سال مهلت قانونی پلیس با استفاده از Rekognition آن تشخیص چهره تکنولوژی است که زیر آتش خود را برای درمان ناعادلانه از آمریکایی های آفریقایی تبار. به طور مشابه IBM گفت: این امر دیگر پیشنهاد توسعه یا تحقیقات تکنولوژی شناسایی چهره با استناد به پتانسیل حقوق بشر و نقض حریم خصوصی.

Andreessen Horowitz: سرمایه گذاری شرکت اهدا $2.2 میلیون برای شروع استعداد x فرصت صندوق یک برنامه طراحی شده برای حمایت از کارآفرینان از جوامع محروم. این شرکت ارائه خواهد شد کارآفرینان با سرمایه دانه و آموزش برای کمک به شروع کسب و کار خود را.

اپل: تکنولوژی شرکت با ایجاد یک کمپ کارآفرینی برای توسعه دهندگان نرم افزار به ترویج بهترین کار خود را و ایده و گفت: این امر افزایش تعداد سیاه متعلق به تامین کنندگان که ارائه مواد برای عملیات خود را.

Estée Lauder: لوازم آرایشی نام تجاری گفت: این امر مطمئن شوید که درصد از کارکنان در تمام سطوح در این شرکت خواهد آینه درصد از مردم را تشکیل می دهند که جمعیت ایالات متحده در پنج سال آینده. همچنین متعهد به دو برابر استخدام از تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها در دو سال آینده. بیش از سه سال آینده این شرکت متعهد به دو برابر مقدار آن در حال حاضر صرف یافتن منابع مواد تشکیل دهنده بسته بندی مواد و لوازم از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار.

Facebook: این شرکت متعهد به دو برابر تعداد آن سیاه و Latinx کارکنان توسط 2023 و برای افزایش تعداد از مردم در موقعیت های رهبری 30 درصد بیش از پنج سال آینده. Facebook نیز متعهد به صرف حداقل 100 میلیون دلار در سیاه و سفید متعلق به تامین کنندگان از شرکت های بازاریابی برای شرکت های ساخت و ساز.

FitBit: این شرکت در پشت برنامه تناسب اندام و گفت: حمایت از پروژه های تحقیقاتی برای رسیدگی به شرایط بهداشتی است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار مردم سیاه و سفید از جمله COVID-19. FitBit نیز متعهد به ارائه بیشتر تمرینات از سیاه و تناسب اندام اثرگذارندهها در آن برنامه و ویژگی های آنها را در آن کانال های رسانه های اجتماعی.

NASCAR: موتور ورزشی سازمان منع مؤتلفه پرچم از آن حوادث و خواص. نسکار آغاز شده بود درخواست طرفداران برای جلوگیری آوردن متفق نبرد پرچم به آن مسابقات در سال 2015 اما بسیاری از آنها پرواز پرچم در هر صورت عمل بالا بردن آن بالای کمپ و rv ها در زمینه های اطراف racetracks. نسکار گفت: این امر مجموعه ای از پروتکل های برای چه این ممنوعیت را به اجرا گذاشته خواهد شد در آهنگ های خود را.

پی پال: پرداخت پلت فرم ایجاد 500 میلیون دلار از صندوق برای حمایت از سیاه و اقلیت های کسب و کار از طریق تقویت روابط با جامعه بانک ها و اتحادیه های اعتباری در خدمت جوامع کمتر و همچنین سرمایه گذاری به طور مستقیم در سیاه و اقلیت به رهبری راه اندازی. یکی دیگر از 10 میلیون دلار بود که در کنار مجموعه ای از کمک های مالی برای کمک به سیاه و سفید متعلق به کسب و کار تحت تاثیر COVID-19 با اضافی $5 میلیون دلار به صندوق برنامه کمک های مالی و کارمند تطبیق هدیه برای سازمان های غیر انتفاعی کار با صاحبان کسب و کار. پی پال نیز متعهد به قرار دادن 15 میلیون دلار را به تلاش برای ایجاد قوی تر داخلی تنوع و گنجاندن برنامه های.

پپسی: نوشیدنی غول گفت: آن را افزایش می دهد تعدادی از مدیران در این شرکت 30 درصد تا سال 2025. آن را متعهد به اضافه کردن بیش از 250 سیاه کارکنان به آن موقعیت های مدیریتی از جمله حداقل 100 سیاه کارکنان خود را اجرایی کرده است.” آن گفت: آن را دو برابر هزینه های سیاه متعلق به تامین کنندگان و ایجاد مشاغل بیشتر برای مردم سیاه و سفید در شرکت بازاریابی سازمان.

Pinterest: آن گفت: این امر کار به نمایش گذاشتن مطالب در مورد نژادی عدالت بر روی پلت فرم و حذف تمام تبلیغات از Black Lives Matter نتایج جستجو بنابراین کاربران می توانند تمرکز بر یادگیری در مورد جنبش است.

Sephora و اجاره باند: زیبایی های زنجیره ای در زمان 15 درصد تعهد که بدان معنی است که آن را به افزایش مقدار فضای قفسه با توجه به محصولات از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار تا 15٪. اجاره باند نیز متعهد به 15 درصد تعهد.

SoftBank: ژاپنی کنگلومرا گفت: این امر شروع به 100 میلیون دلار از صندوق برای سرمایه گذاری در شرکت های led توسط اقلیت کارآفرینان در ایالات متحده است.

هدف: خرده فروش که مقر آن در مینیاپولیس که در آن فلوید کشته شد اهدای 10 ، 000 ساعت از خدمات مشاوره برای کسب و کارهای کوچک متعلق به مردم سیاه و سفید در شهرهای دوقلو برای کمک به بازسازی تلاش.

بازحمت حرکت کردن: دوچرخه تولید کننده در نظر دارد برای ایجاد 1,000 دوچرخه سواری, صنعت, شغل برای مردم سیاه و سفید با سرمایه گذاری 2.5 میلیون بیش از 10 سال جدید در مدیریت خرده فروشی و دوچرخه, آموزش برنامه کمک هزینه تحصیلی. همچنین متعهد به سرمایه گذاری 5 میلیون دلار در طول سه سال آینده به ایجاد جدید دوچرخه مغازه ها در جوامع محروم با هدف ساخت 50 فروشگاه در 10 سال. برای کمک به ایجاد رقابتی دوچرخه سواری متنوع تر Trek متعهد به ایجاد یک صندوق کمک هزینه تحصیلی به تجهیز 25 ملی میان مدارس دوچرخه سواری در انجمن تیم های ساخته شده از کودکان متنوع اخلاق پس زمینه برای 10 سال آینده.

Viacom فردا: یکی از ویاکام های تابعه این شرکت شرط بندی, راه اندازی 25 میلیون دلار عدالت اجتماعی ابتکار به نام محتوا برای تغییر. روز جمعه آن را آغاز پخش اصلی فرم کوتاه برنامه نویسی و یک تخته سنگ از فیلم از جمله “سلما” و “انجام کار درست است.”

خارج: غول خرده فروشی گفت: این امر پایان عمل ذخیره سازی “فرهنگی, محصولات آرایشی و بهداشتی” در موارد قفل شده در فروشگاه خود را. CVS و Walgreens به دنبال کت و شلوار. خارج شده نیز گفت: این امر سرمایه گذاری 100 میلیون دلار در طول پنج سال آینده برای ایجاد یک مرکز نژادی و حقوق صاحبان سهام. این مرکز ماموریت خواهد بود برای حمایت از طرح های بشردوستانه که در آدرس سیستمیک نژاد پرستی در جامعه آمریکا از جمله آموزش های شغلی و عدالت کیفری اصلاحات.

وارنر رسانه: Warner رسانه های متعهد در 4 ژوئن به ارائه تبلیغات هوایی به, رنگ, تغییر, غیر انتفاعی مدنی حمایت از حقوق سازمان و NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق Inc. این شرکت همچنین اعلام کرد آن را به $500,000 به محتوای آن نوآوری برنامه OneFifty برای حمایت از توسعه موضوع متمرکز را نشان می دهد کمتر از جوامع است. HBO حداکثر متعلق به WarnerMedia به طور موقت حذف شده “بر باد رفته” از آن کتابخانه در پی فلوید تظاهرات, اما بعدا گفت که این فیلم را به پلت فرم همراه با مقدمه قرار می دهد که این فیلم به بافت تاریخی.

یوتیوب: گوگل متعلق به پلت فرم سرمایه گذاری 100 میلیون دلار به صندوق حمایت و ترویج کار از سازندگان و هنرمندان. همچنین متعهد به بررسی مجدد سیاست های خود را به اطمینان حاصل شود که کاربران و هنرمندان در حال محافظت از سفید supremacist و قلدری محتوا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>