در اینجا واجد شرایط محدودیت برای کالیفرنیا ارشد جدید وعده های غذایی برنامه

ساکرامنتو — رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز جمعه گفت: رستوران ها در سراسر کالیفرنیا شده اند که تلاش برای شناور ماندن در طول coronavirus اقتصادی shutdown به زودی آغاز خواهد شد ارائه میلیون ها نفر از یارانه غذا به مقدماتی شهروندان ارشد.

او مشخص شده برای اولین بار-در-این-ملت “رستوران ها تحویل: صفحه اصلی وعده های غذایی برای سالمندان برنامه” اما نمی گویند زمانی که آن را شروع می شود. دولت رسمی سایت ثبت نام گفت: اطلاعات “در دسترس خواهد بود به زودی.” دولت او گفت: بسیاری از تصمیم گیری خواهد شد ساخته شده توسط مقامات محلی است.

در اینجا برخی از آنچه که شناخته شده است:

چه کسی واجد شرایط?

کسانی که 65 ساله یا مسن تر و یا در غیر این صورت در معرض خطر زیرا آنها coronavirus; به معرض coronavirus به عنوان مستند توسط یک مقام بهداشتی یا پزشکی حرفه ای و یا یک بیماری زمینهای.

شرکت کنندگان باید به تنهایی زندگی می کنند و یا با یکی دیگر واجد شرایط ، نمی توان آنها را از دریافت کمک از دیگر فدرال برنامه تغذیه و می توانید درآمد بیش از $74,940 برای یک فرد یا $101,460 برای دو نفر. که 600 درصد سطح فقر فدرال.

آنها باید دولت آنها قادر به تهیه و یا به دست آوردن وعده های غذایی خود را.

آنچه ارائه خواهد شد?

یک “فضای مجاز: نامحدود تعداد وعده های غذایی” Newsom گفت: سه شبانه روز و هفت روز هفته است. رستوران ها خواهد پرداخت تا به 66 $در هر روز: $16 برای صبحانه 17 دلار برای ناهار و $27 برای شام و اضافی 5 دلار برای “هزینه های اتفاقی.”

اما هیچ مواد غذایی آشغال. دولت را تنظیم دستورالعمل های تغذیه, اما ترک آن را به حوزه های قضایی محلی به تصمیم می گیرید که رستوران واجد شرایط. اگر چه روشن نیست که چگونه این دستورالعمل خواهد بود اجرا Newsom گفت: وجود خواهد داشت تاکید بر تولید محلی تولید مستقل رستوران ها و “تنوع از گزینه ها” و وعده های غذایی.

دولتی راهنمایی است که صبحانه کم کالری و 100% آب میوه. ناهار و شام نیز باید باید کم نمک و شامل یک تکه میوه یا سبزی در هر ظرف.

کسی پرداخت می کند ؟

دولت فدرال را بازپرداخت 75 ٪ از هزینه و موقعیت دولت را انتخاب کنید تا بقیه. دولت خواهد شد و سپس بازپرداخت سه چهارم از محلی و هزینه. Newsom گفت: دولت های محلی بهره مند خواهد شد از فروش مالیات جمع آوری شده در وعده های غذایی.

Newsom ارائه شده هیچ برآورد کلی هزینه برای برنامه اما گفت که او فکر “میلیون ها نفر” از دولت 5.7 میلیون نفر از افراد 65 ساله و مسن تر می تواند واجد شرایط. اگر فقط یک میلیون ثبت نام و دریافت $66 در هر روز هزینه خواهد بود حدود 2 میلیارد دلار در هر ماه.

Newsom گفت: این برنامه ادامه خواهد داد تا زمانی که این ویروس در بحران همچنان ادامه دارد.

چگونه شما می توانید ثبت نام کنم ؟

در ارتباط باشید. دولت سایت می گوید: “به عنوان برنامه های محلی تاسیس شده در چند روز آینده اطلاعات بیشتری ارائه خواهد شد.” Newsom گفت: سالمندان می تواند تماس خود را محلی 2-1-1 شبکه اطلاعات مراکز تماس در صورتی که یک یا رفتن به وزارت امور خارجه وب سایت. دولت همچنین قصد دارد یک برنامه توسعه.

مقامات می گویند شرکت کنندگان می توانند با تماس تلفنی و ارائه “خود گواهینامه” در الزامات واجد شرایط ذکر شده در بالا شبیه به این ترتیب آنها می توانند ادعا که آنها واجد شرایط برای فاجعه دیگر برنامه ها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im