کمک برای کتک رستوران می تواند در این راه به عنوان خانه در نظر قبوض جدید

تقریبا از بعد از آن اعلام شد, صاحبان رستوران شکایت شده است که $670 میلیارد چک حفاظت برنامه کار نمی کند برای خود میباشد. کنگره به وضوح آنها را شنیده ام.

هفته گذشته مظنونان حمله به دانشگاه Dean فیلیپس, D -, Minn. و تراشه روی, R-تگزاس معرفی چک حفاظت انعطاف پذیری عمل می کنند که تمدید دوره که در آن کسب و کارهای کوچک می توانید با استفاده از پول و سهولت محدودیت در مقدار آنها می تواند صرف در غیر حقوق و دستمزد هزینه های چنین به عنوان اجاره. مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا نشان داد که او خواهد بود مایل به برگزاری یک رای گیری هفته آینده در عمل یک تغییر از اخیر استراتژی به تمرکز تنها در عمده coronavirus امداد صورتحساب با توجه به سیاسی گزارش. تلاش به نظر می رسد که حمایت هر دو حزب در مجلس نمایندگان و سنا به عنوان یک تعمیر سریع به انجمن کسب و کار کوچک برنامه ای که کشیده گسترده انتقاد از رستوران که PPP پول را تبدیل به دو سال وام اگر از آنها پیروی نمی کنند از نظر برنامه.

بیشتر چه, Rep. ارل Blumenauer D-سنگ., یک عضو ارشد خانه راه و وسیله کمیته معرفی یک لایحه شنبه که با هدف کمک به رستوران سوار کردن بیماری همه گیر به عنوان چهره آنها در آینده از محدود ناهار خوری ظرفیت های ترس و افزایش هزینه برای پوشش ماسک و دستکش و محصولات تمیز کردن. واقعی حمایت اقتصادی اذعان دارد که منحصر به فرد رستوران کمک های مورد نیاز برای زنده ماندن قانون از سال 2020 و یا به سادگی رستوران عمل خواهد ایجاد 120 $میلیارد دلار کمک مالی برنامه برای کمک به حدود 500,000 رستوران های مستقل زنده ماندن یک برنامه به طور بالقوه طولانی مدت زمانی که آنها ممکن است کسب تنها کسری از سابق خود درآمد.

تحت عمل می کنند پول خواهد بود که توسط وزارت خزانه داری و در دسترس تنها به موسسات مستقل با کمتر از 20 مکان تحت همان نام یک نکته طراحی شده برای جلوگیری از تکرار PPP embarrassments که در آن زنجیره ای مانند Potbelly, Shake Shack و روت کریس دریافت بودجه به معنای برای کسب و کار کوچک. (برخی از شرکت ها مانند زاینده رود به بازگشت به پول است.) انجمن ملی رستوران ساخته شده است که مشابه درخواست به کنگره این رستورانها عمل خواهد هدف تنها کوچک مستقل است که به نمایندگی از 70 درصد از تمام رستوران ها. کمک های مالی را پوشش تفاوت بین درآمد از 2019 و آن پیش بینی شده برای سال 2020 با یک کلاه از 10 میلیون دلار در هر گرانت.

رستوران ها “منحصر به فرد آسیب پذیر به عنوان ما به صورت covid-19 همه گیر” Blumenauer در بیانیه ای گفت. “چند صنایع شده است به صورت یکنواخت زده به عنوان صنعت خدمات غذا به همین دلیل است که من در حال کار با یک ائتلاف آشپزی کارشناسان و طرفداران و هل دادن همکاران من در کنگره به ارائه پشتیبانی. محلی مستقل رستوران ها قلب تپنده جوامع ما. آنها نیاز به امداد رسانی در حال حاضر.”

قانونی تلاش می آیند پس از دو هفته از لابی انجمن ملی رستوران و به تازگی شکل گرفته و مستقل رستوران ائتلاف (IRC) و همچنین یک شنبه جلسه ای در کاخ سفید که در آن 10 رستوران مدیران بیان نگرانی های خود را به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. ماه گذشته IRC با ارسال نامه ای به هر دو مجلس کنگره درخواست برای رستوران صندوق تثبیت.

خواهد Guidara یک عضو موسس IRC و مالک سابق از Michelin یازده مدیسون پارک شهر نیویورک اشاره به کمک مالی برنامه در جلسه دوشنبه با رئیس جمهور.

برنامه Guidara گفت: “قرار داده خواهد شد تمام کسانی که در حال حاضر بیکار بازگشت به کار چنین است که با سه ماهه سوم این سال ما در حال رفتن به در به دنبال بیکاری گزارش که به طرز حیرت انگیزی خوب, نه به ذکر است زنجیره تامین است که ما را نمایندگی کند. . . . طرح ما را کمک می کند بیکاری را به جایی که به آن نیاز دارد و آن را پشتیبانی بسیاری از ما دیگر صنایع است که با تکیه بر رستوران های مستقل خود را برای زنده ماندن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de