هلیکوپتر اکشن برای کشتن Grand Teton غیربومی بز

CHEYENNE WYO. >> یک مناقشه تلاش برای کمک به بومی گوسفند نوعی گوسفند کوهی امریکایی در Grand Teton National Park برنامه ریزی شده بود برای شروع امروز با یک هلیکوپتر وزوز بیش ناهموار قله با اکشن روی وظیفه کشتن غیربومی کوه بز.

مقامات پارک بسته کردن بخش بزرگی از Teton محدوده عمومی برای ریشه کن کردن تلاش و برنامه ریزی برای شروع پرواز در بعد از ظهر پارک سخنگوی دنیس Germann گفت.

عملیات برنامه ریزی شده بود با وجود مخالفت وایومینگ مقامات از جمله دولت Game and Fish مدیر بخش برایان Nesvik که اعتراض روز جمعه در یک تماس با بازیگری Grand Teton سرپرست Gopaul Noojibail. ایمیل های فرستاده شده به Germann بعد از ظهر جمعه پرسیدن که آیا شکار را آغاز کرده بود نمی شد و بلافاصله بازگشت.

“ما دوباره از آنها خواست تا به استفاده از این روش حذف. ما گفته شد: “با تشکر از شما برای نظرات و پیشنهادات خود را این است آنچه که ما در حال رفتن به انجام” سخنگوی وزارت Rebekah فیتزجرالد گفت.

مقامات بخش نیست مخالف به تیراندازی بز فیتزجرالد گفت: فقط انجام این کار از یک هلیکوپتر.

100 و یا پس بز در پارک در حال فرود از حیوانات معرفی نزدیکی غربی و وایومینگ پارک دهه پیش. آنها می تواند ذات الریه به یک گله در حدود 100 بومی گوسفند نوعی گوسفند کوهی امریکایی و مقامات گفته اند.

بز نیز در رقابت با bighorns برای مواد غذایی و زیستگاه در دامنه های شیب دار معروف کوه های ناهموار.

پارک برنامه ریزی برای از بین بردن بز نیز خواستار استفاده از اکشن در زمین است. خدمات پارک های ملی است مشتاق به رفتن پس از بز قبل از تبدیل شدن آنها به بیش از حد متعدد به راحتی از گوشه و مخفیگاه از ناهموار backcountry.

در زمستان در برخی از راه های ایده آل زمان به دلیل چند بازدید کنندگان پارک سرمایه گذاری به Tetons در فصل زمستان نسبت به تابستان مشغول توریستی فصل است. روز جمعه آب و هوا در Tetons بود و سرد 18 درجه (-8 سانتیگراد) اما روشن و آرام است.

آب و هوای ناپاک به نام خاموش قبلا برنامه ریزی شده هلیکوپتر منتقله از راه تلاش در تیراندازی بز در ماه ژانویه است. پس از آن تلاش کنی به تعویق افتاد, وایومینگ بازی و ماهی کمیسیون هیئت مدیره است که مجموعه دولت شکار قوانین و محدودیت های قطعنامه خواستار آن است که خدمات پارک های ملی تنها با استفاده از شکارچیان بر روی زمین به دنبال کوه بز.

شکارچیان در پا می تواند حداقل سعی کنید برای بازیابی بز آنها را بکشند به طوری که گوشت نمی خواهد رفتن به زباله کمیسیون گفت.

National Parks Conservation Association, یک گروه غیر انتفاعی است که لابی برای محافظت و افزایش پارک های ملی آمریکا سیستم نمی شی به هلیکوپتر بز تیراندازی, گفت:, گروه, مدیر برنامه, شارون Mador.

اما او گفت که گروه او نگران است که ریشه کن کردن برنامه می تواند منجر به اعضای عمومی در نهایت گرفتن شکارچیان بر پا اجازه کشتن بز.

“این امر می تواند یک ad-hoc شکار در پارک” Mader گفت.

غیر منتظره برای یک پارک ملی گراند تتون اجازه می دهد تا گوزن شکار. این قانون که تاسیس Grand Teton در تنظیمات فعلی خود در سال 1950 فراهم می کند به صورت سالانه الک برنامه کاهش برای مجوز شهروند شکارچیان کمک به حفظ الک شماره در بررسی Mader اشاره کرد.

المپیک پارک ملی نیز تلاش شده است با تعداد رو به رشد غیربومی کوه بز بوده ولی با استفاده از هلیکوپتر به تصرف و حرکت آنها را زنده به شمال آبشار پارک ملی که در آنها بومی است. دو پارک در واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>